Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 68
Like Tree67Likes

tema: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

  1. #51
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Evo mene opet.
    Posle male pauzi u potrazi, naisao sam na ovaj sat
    Super Titanium Chrono
    Jel ima neko iskustvo sa ovim serijama, a pogotovo sa tim super titanijumom. Na papiru deluje interesantno.

  2. #52
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Da ne otvaram novu temu.
    Već spominjani Poklon Dućan me danas zvao da mi jave da je sat stigao. U pitanju je Gaz 14 limuzina http://www.vostokwatches.eu/uploads/....jpg.large.jpg.
    E sad, šta me je iznerviralo. Prvo, zavlačili su me dva-tri meseca ( o tome sam već pisao). Drugo, kad su me pitali da li sam zainteresivan da mi nabave, rekao sam da jesam ako je cena slična kao cena modela koji je u tom momentu bio tamo (plavi) i koja je iznosila 38k. Jasno mi je da kurs evra diktira cenu, ali se nije mnogo menjao u poslednjih godinu dana pa ni cena ne bi trebalo.
    Cena, prava sitnica, 47k. A i onom plavom koji je već ko zna koliko tamo su podigli cenu, iako bi svaki logičan potez bio da je spuste jer je stari model.
    Treće, sat nije dostavljen u NS, već u Niš (što govori o njihovoj organizovanosti)
    I na kraju dolazimo do najvećeg problema. Sat mi se na slici jako sviđa i mislim da će mi se svideti kad ga stavi na ruku, ali mi ta cena ipak deluje previše.
    Inače sam veoma strpljiv, ali sam sad prolično poblesavio jer je sat trebalo da bude poklon za važan događaj (od kog je prošlo skoro 9 meseci), pa mi hitno treba nepristrasna pomoć. Šta da radim?
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  3. #53
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    lookic
    Šta god mi rekli neće ti mnogo vredeti.
    Ostaće na tebi i tvom vaganju između dopadanja ,cene i odnosa uvoznika prema kupcu.
    Eto,ako ti nešto znači, ja bih odustao zbog poslednje stavke (ali se ne usuđujem da to bude savet koji dajem)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #54
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    I meni je teeća stavka, kombinaciji sa prvom, najveći razlog za odustajanje, ali isto tako nisam uspeo da nađem sat koji mi se toliko svideo (bar na slici). U ponedeljak ću otići da ga probam (ako ga dostave iz Niša kako su obećali).
    Ako imaš ti, ili ostali, neki sličan model, drage volje ću uzeti u razmatranje.
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  5. #55
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Ništa ne rekoste za cenu. Jel 47k puno za taj sat?
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  6. #56
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Jeste puno za sat sa tim karakteristikama. Ipak je unutra 7s25 (protiv kojeg nemam ništa ali postoje i bolji Seiko mehanizmi) a sat košta skoro 400 evra. Malo su se zabrojali sa maržom.

  7. #57
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Šta bipo tebi bila gornja granica za cenu?
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  8. #58
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Teško je reći ali recimo prethodna cena koji si naveo i to da sat ima ruski mehanizam 2426. To bi po mom mišljenju bilo ok. Ne znam pošto je Tissot Visodate u Bomaru možda da pogledaš taj sat. Polovni a lepo očuvani su prodavani ovde na forumu i na KP za 400-tinak evra.

  9. #59
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Ako se dobro sećam, Tissot je oko67-70k u Beriću.
    Dtugi izbor mi je ovajhttp://www.vostokwatches.eu/uploads/images/product/2426-5605239.png.large.jpg
    On je oko 38k, ako se dobro sećam, ali još nisam siguran da li mi treba toliko komplikacija. Onaj mi više pristaje i uz odelo.
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  10. #60
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Ne bih da te nagovaram. Biraj šta ti se sviđa. Što se mene tiče taj sat može uz odelo. Inače nema taj sat neke komplikacije. Ima GMT kazaljku i to je sve. Jedino što po obodu ima ispisana imena gradova pa deluje malo pretrpano.
    Ovo je meni najlepša Gaz Limuzina:
    Naziv: vostok-europe-gaz-14-limousine-v-2426-5601058-citytime86-1208-18-citytime86@27.jpg, pregleda: 210, veličina: 65,8 KB

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •