Strana 4 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 68
Like Tree67Likes

tema: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

  1. #31
    Mlađi član Avatar korisnika Heroes
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    56
    Lajkovi
    188
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Od kad ja znam Vitanov dere sa cenama ...kada je moj otac uzimao Seiko SNL035 u Vitanovu je bio preko 100000 dinara, a on ga je uzeo u inostranstvu za duplo manje para...

    Official Tissot Website - Collections - T-Sport - TISSOT PRC 200 - T0554171105700
    Pogledaj ovako nesto

  2. #32
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Nisam mislio da uzmem kod Vitanova, samo je link ka njemu zbog slike. Mada, ista je cena i kod Berića. Za vikend sam u BG-u, pa ako stignem, malo ću da razgledam. Video sam i par Vostoka koji mi deluju interesantni na slici. Čini mi se da nemate loše mišljenje o njima (kao o mojim dosadašnjim izborima ).

  3. #33
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    ^Ako si za vikend u BG, javi se, pa ce mozda neko od forumasa moci da podje sa tobom da pogledas nesto, ili cisto da se popije neka kafica i razmene iskustva.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #34
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Hvala na ponudi.
    Na žalost, dolazim sa suprugom i detetom u potragu za stvarima za prinovu, tako da će moje razgledanje biti samo na brzinu.

    Što se razmene iskustva tiče, bila bi to jednosmerna razmena (bar u vezi satova)

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Lukicu, prijatelju, mislim da je jedini razlog zasto ti jos uvijek niko nije predlozio Vostok - cjenovni okvir s kojim si otvorio temu... Cetiti ili pet stoja - tu se vec razmislja o nekom "laksem" Svicarcu, Svabi, Japancu, ukoliko vec nisi kolekcionar, pa ne lovis nesto is onog skupljeg ruskog sesira, rijetke vintage modele, reizdanja nekih od 3133 ljepotana, ili ove vec bezobrazno skupe nove Raketine serije.

    Ruske satove ljudi ili obozavaju, kao sto ih ja obozavam, a i mnogi drugi na ovom forumu, ili ih jednostavno i ne primjecuju... malo je sredine, tipa "aj' da probam", pa ako te do sad nisu privukli, predlozio bih ti da se, u slobodno vrijeme, malo prepustis istrazivanju (evo i na ovom forumu postoje mnoge teme o njima, a Sky je pisao tako dobre tekstove da ces da se u*eres... kao ja, kad sam ih citao ), pa da ti, recimo, neki Rus bude slijedeci sat na listi zelja.

    Prituzbe, sad govorim o Vostok serijama, odnose se prije svega na kvalitet materijala, koji sugerise pad kvaliteta u pojedinim segmentima u odnosu na sovjetsku eru, ali ces zaista rijetko cuti prituzbe na rad mehanizama koji, cak i nakon decenija bez servisa, uz malo pruzene paznje, mjere vrijeme bez problema.
    Poslednja ispravka: arch_m (5.3.2015. u 0:51)
    skydrummer, WatchHunter and piksi like this.
    Он сказал: "Поехали!"

  6. #36
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    arch_m, hvala na odgovoru.

    Palo mi je na pamet da je to razlog. Tek kasnije sam skontao da je bilo bolje da kažem da tražim sat koji ima najbolji odnos cena/kvalitet i da treba da bude takav da može i na odelo i casual varijanta a da mi je plafon budžet 450-500e (što znači da može i jeftinije, ne bih se bunio). Važno da budu generalnio kvalitetni jer je to sat koji koji dobijam kao poklon i koji će imati posebnu sentimentalnu vrednost pa bi trebalo da ostane lep i posle dosta godina nošenja. Onaj Tissot sa početka mi je u neku ruku vizuelni reper jer mi se jako dopao kad sam ga stavio na ruku (a i supruga ga je izabrala ), što ne znači da drugačije nešto ne dolazi u obzir.

    Što se rusa tičem, par Vostok Europa (mislim da je u pitanju Gaz 14) mi se svidelo na slici, ne znam kakvi su uživo, pa rekoh da vidim da li vredi da ih gledam ili ne. Nadam se da u Delta City-ju ima gde da se vide.

    Nisam kolekcionar i mislim da neću nikad ni biti (imam i previše drugih hobija kojima ne stižem da se bavim), tako da ne morate da se mučite oko egzotike.

  7. #37
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Ma, pazi, malo ko je krenuo u sve ovo racunajuci s tim da ce jednog dana postati kolekcionar. Sta vise, ne znam koliko nas se ovdje zaista i moze nazvati kolekcionarima. Ja, sa svojih nekoliko satova, prvi sebi ne bih dao za pravo - pogotovo ne kad znam kako izgledaju prave kolekcije ljudi koje sam imao cast upoznati, i uzivo, i ovako preko neta.

    Dakle, nije bitno pucati tako visoko... Bitna je ljubav, a ja cu ti reci da kod tebe definitivno postoji potencijal. Nacin na koji si pristupio kupovini sata, zelja da usput saznas i naucis ponesto novo - dovoljni su da se krene... Ovaj put je to sat-poklon, drugi put ce, pak, biti tvoja incijativa, znatizelja. Tako to ide... I dok se okrenes, eto te sa nekoliko satova.

    Nego, hajde ti za pocetak sto prije da skontas s kojim ces satom krenuti... kasnije to ide mnogo lakse...
    Он сказал: "Поехали!"

  8. #38
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Buo sam danas do Beriću i opet pogledao onaj Seiko SPC059 i SPC069P2 cena im je 61200. Ono što me je iznenadilo i obradovalo je da mogu da ga kupim uz povraćaj poreza, što znači da bi me izašao oko 49000. Jel to dobra cena? Probao sam i Tissot Vispdate i LaLock, lepo izgledaju ali su mi, trenutno, previše klasični.

  9. #39
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    meni licno je preskupo, odnosno ne znam da li je Bericeva cena konkurentna, o tome ne govorim, samo ja za taj sat ne bih dao toliki novac

  10. #40
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina prvog "ozbiljnijeg" sata

    Lookic-u dobro došao na forum.

    Vostok Europe satove možeš pogledati u Novom Sadu u tržnom centru BIG u prodavnici Poklon dućan, čini mi se na prvom spratu. Kada sam ja bio, pre godinu dana, nije bilo modela Gaz 14 ali nazovi radnju pa vidi možda sada imaju. Meni je tada za ako zapao Vostok Europe Anchar titanijum NH35.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •