Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
Like Tree3Likes
  • 1 Post By mizzy
  • 1 Post By don Alberto
  • 1 Post By milan zmaj

tema: Breitling Superocean 42 - ima li ko iskustva s ovim modelom i sta mislite o njemu?

  1. #1
    Član
    Član od
    16.5.2018.
    Poruke
    137
    Lajkovi
    908
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Breitling Superocean 42 - ima li ko iskustva s ovim modelom i sta mislite o njemu?

    Postovani drugovi po satovima,

    interesuje me vase misljenje o ovom satu i bilo bi lepo ako neko ima iskustva sa modelom da napise malo nesto o njemu.

    Breitling Superocean 42 - ima li ko iskustva s ovim modelom i sta mislite o njemu?-breitling-superocean-42-weisses-zifferblatt-blaues-kautschukband.jpg

    Meni je danas slucajno zapeo za oko u oglasniku za vrlo interesantnu cenu, prodaje ga ovlasteni Breitling prodavac, a meni se sat ekstra dopada i jos se uklapa u ono sto recimo trenutno trazim, a to je dobar primerak sata s belim ciferom.

    Sam sebi sam rekao da "necu vise nikad" Breitling, ali eto sad se ozbiljno razmisljam o ovome i svaka pomoc ili savet bi dobro dosla. Sat mi izgleda ekstra, ali me najvise brine guma na bezelu, tj. moguci problemi s izgledom te gume nakon nekog duzeg vremena!

    Slusam vas ...

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika mizzy
    Član od
    6.2.2013.
    Lokacija
    Zrenjanin, Srbija
    Poruke
    1.491
    Lajkovi
    9937
    Reputacioni uticaj
    103

    Određen forumom Re: Breitling Superocean 42 - ima li ko iskustva s ovim modelom i sta mislite o njemu?

    Kolega,

    ja sam imao prethodnu generaciju ovog modela, evo mog opisa:
    Breitling Superocean 42 Limited Edition - A173643B-C868

    E sad, taj sat je odavno ostisao ali se dobro secam da me ja na njemo osim poliranog mirror finish-a, najvise nervirao upravo "gumirani" bezel insert. Stekao sam neki subjektivni osecaj da je posle nekog vremena postao uglacan-sjajan, poput posteno iznosene gumene narukvice
    Senecus likes this.
    trenutna kolekcija:
    Titoni Airmaster Ref. 93963 S-005
    Doxa Sub 300t Aquamarine Ref. 840.10.241.10
    Grand Seiko SBGA211 Snowflake
    Zenith El Primero Classic Cars Ref. 03.2046.400/25.C771

  3. #3
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Breitling Superocean 42 - ima li ko iskustva s ovim modelom i sta mislite o njemu?

    Mislim da je nedavno taj novi model imao kolega Milan Zmaj.
    Senecus likes this.
    Omega rules !!!

  4. #4
    Član
    Član od
    16.5.2018.
    Poruke
    137
    Lajkovi
    908
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Breitling Superocean 42 - ima li ko iskustva s ovim modelom i sta mislite o njemu?

    Citat mizzy kaže: Pregled poruke
    Kolega,

    E sad, taj sat je odavno ostisao ali se dobro secam da me ja na njemo osim poliranog mirror finish-a, najvise nervirao upravo "gumirani" bezel insert. Stekao sam neki subjektivni osecaj da je posle nekog vremena postao uglacan-sjajan, poput posteno iznosene gumene narukvice

    Koliko sam uspeo pronaci na stranim forumima, kazu da je na ovom novom modelu taj bezel lepse i pametnije odradjen nego na ranijim modelima i da je matrijal vrlo otporan. Opcenito da je sat ko tenk iako na slikama i videima ne izgleda meni tako.

    Nadam se da ce mi onda uvazeni kolega Milan Zmaj moci bolje reci nesto o satu.

  5. #5
    Član
    Član od
    16.5.2018.
    Poruke
    137
    Lajkovi
    908
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Breitling Superocean 42 - ima li ko iskustva s ovim modelom i sta mislite o njemu?

    UPDATE: Neverovatno, ali cekanje na ovaj model je 10-16 nedelja zbog vanredne pandemijske situacije.

  6. #6
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Breitling Superocean 42 - ima li ko iskustva s ovim modelom i sta mislite o njemu?

    Kao sto sam napisao u PP poruci ta guma mi se cini jako kvalitetnom. Nije to ona guma koja je bila na jednom Tag-u aquaraceru koja bi se posle nekog perioda pojela.
    Nikako neces pogresiti sa ovim modelom. Skladan sat,osim sto je meni upravo najvise i smetalo sto 42 mm zbog moje same konstitucije.
    Mogao bi kod malbasica da vidis oko narucivanja.

    Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
    I malo je uvucena..Prilog 154837
    Poslednja ispravka: milan zmaj (25.2.2022. u 18:46)
    Senecus likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #7
    Član
    Član od
    16.5.2018.
    Poruke
    137
    Lajkovi
    908
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Breitling Superocean 42 - ima li ko iskustva s ovim modelom i sta mislite o njemu?

    Hvala na odgovoru

    To je otprilike ono sto sam uspeo i na nekim stranim forumima da vidim. Zivim u inostranstvu, tako da mi nije opcija kupovina nigde u Ex-Yu, a uz to ovde imam cenu za koju verujem da niko ne moze s njom da se nosi - ispod 2400€ za novi primerak koji stize direktno iz fabrike iz Svajcarske. To je za 1/3 jeftinije od preporucene cene za taj sat. Problem je sto je zbog pandemije procenjeno cekanje na isporuku 10-16 nedelja, pa cu sad prvo probat da dodjem do polovnog primerka koji bi verovatno trebao podjednako platiti, ali nemam zivce ni strpljenje da cekam 3 meseca na sat ...
    Poslednja ispravka: Senecus (25.2.2022. u 19:18)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •