Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 26
Like Tree3Likes

tema: Ženski sat do 500$, online naručivanje iz USA

  1. #11
    Novi član
    Član od
    21.11.2015.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Ženski sat do 500$, online naručivanje iz USA

    Danas je black friday pa nađoh jedan lep Hamilton na dobrom sniženju. Je li zaista ovoliko vredan kao što mu je inicijalna cena i šta ga čini toliko drugačijim od ostalih? Meni se baš dopao.
    Raymond weil ne nađoh ništa da mi se dopada u ovom rangu

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Ženski sat do 500$, online naručivanje iz USA

    Kolegice, od svih navedenih satova, tj., marke proizvodjaca...uvek bi najradije uzeo Hamilton....najvise kvalitete za date pare!
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  3. #13
    Novi član
    Član od
    21.11.2015.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Ženski sat do 500$, online naručivanje iz USA

    Pa vidim da ga ovde svi preporučuju zato sam i obratila pažnju na njega. A opet, ja sam u ovoj priči tek od skoro, do sad sam samo znala da kažem je li sat lep ili nije. I dalje mi je to prioritet, može biti i Rolex, ako mi se ne dopada neću ga nositi i za mene nema upotrebnu vrednost. A sad bih da pomirim kvalitet i estetiku da mi se sviđa i da je trajan i kvalietan i da košta do 500$
    Za ovaj sat me zanima šta ga odvaja od ostalih Hamiltona, zašto je toliko skup, je li to neka posebna serija ili ovi dijamantići po rubu dižu cenu?

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Ženski sat do 500$, online naručivanje iz USA

    Ma to je bas radjena serija za zene...malo i detalja na njemu koje zene vole...mislim da su to obicni cirkoncici na njemu....verovatno eta modul jer je quartz....izrada je sigurno na nivou Hamiltona....a i danas je taj black friday pa je pospust jos vise izrazen....
    Inace da li vredi 2000 i vise $...ne vredi sigurno....ali znaju oni kakve su zene....ako im se svidi....daju pare !
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  5. #15
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Ženski sat do 500$, online naručivanje iz USA

    ловци у мутном, где може тај сат да вреди толико, то је апсурдно, та цена по којој га продају је и нека ја бих рекао лично уз ограду, да је то и максимална цена по којој се може продати

    Хамиллтон има квалитетна кућишта и лепе моделе...знам ја да тебе не занима какав је механизам, који је механизам унутра и како ради, само сам аутоматике споменуо јер су они такорећи вечити, док данашњи кварц уме да траје свега пар година, а колико ћће други трајати видећемо али сам убеђен да механику неће ниједан да надживи, а ти си притом споменула да би желела да имаш успомену која ће јако дуго трајати

    има наша администраторица један прелепи сеико, он је дупло јефтинији од ових сатова, а заиста је леп и квалитетан, ако те занима, није ми намера да те збуним већ да ти предочим што више могућности

    SEIKO – Tagged "Ladies" – seiyajapan.com

    ово је јапански сајт и сат, а врв се лако може и у америци купити или поручити, а најлакше ми је било да га овде нађем јер су лепо сви женски изложени
    Satoman likes this.

  6. #16
    Novi član
    Član od
    21.11.2015.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Ženski sat do 500$, online naručivanje iz USA

    Još kad žena ne troši svoje pare nego dobija na poklon onda su joj apetiti još veći
    Žao mi je što vam se ranije nisam obratila, ušla bih dublje u ovu problematiku, ovako do sutra moram da odlučim i mislim da ću se vratiti na onaj Tissot prc200, sa njim nema greške.

  7. #17
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Ženski sat do 500$, online naručivanje iz USA

    Ovaj Hamilton se izdvaja sa 38 crnih dijamanata. Obično uz sat stiže i sertifikat o finoći i poreklu dijamanata i mislim da to bitno može uticati na cenu sata.
    Mislim da je to i dalje dosta pametnija kupovina od Tissota PRC200 - koji je često kopiran, čest sat, mehanizam u njemu je ipak u domenu konfekcije...
    No time to lose

  8. #18
    Novi član
    Član od
    21.11.2015.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Ženski sat do 500$, online naručivanje iz USA

    Gledam sad opet po sajtovima, ipak drži ovu cenu svuda. Beli je možda i lepši, ali on je i sa popustom preko 1000$....Vladas, je li moguće da su ovi dijamantići pravi?

  9. #19
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Ženski sat do 500$, online naručivanje iz USA

    Владо сад је збунисмо потпуно, слажжем се са тобом, Хамилтон је ипак пола степеника изнад, ценовно, а сигурно и квалитетом кућишта и механизма

    ех сад ако су стварно дијаманти онда....

  10. #20
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Ženski sat do 500$, online naručivanje iz USA

    Ne mogu da tvrdim 100% ali sam viđao Hamilton satove sa dijamantima i sertifikate uz dokumentaciju. Hamilton je ozbiljna firma (u vlasništvu je iste firme koja je vlasnik i Longinesa, Tissota, Omege, Blancpaina...) i ako napišu da su dijamanti - onda verovatno i jesu.


    EDIT: Napomenuću da se radi o malim dijamantima, ne prevelike vrednosti ali sat zaista u prodavnici ima cenu od ~2000€. Pa i prsten sa ovakvim dijamantima bi verovatno imao cenu ~1000+ EUR.
    Poslednja ispravka: vladas (27.11.2015. u 21:15)
    No time to lose

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •