Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od ukupno 16
Like Tree9Likes

tema: Koji sat je bolji?

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6403
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Koji sat je bolji?

    Ta obrada kazaljki zna da prevari mi da preliva na crno, tamno sivo i plavo. To nek te ne brine. Ti gledaj za svoje pare da kupis sta se tebi svidja


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #12
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Koji sat je bolji?

    Citat Mali Dzoni kaže: Pregled poruke
    Ja sam Haifisch-a razumeo da je Hamilton u blagoj prednosti sto se mehanizma tice a da RW ima bolju zavrsnu obradu.
    Sto se MIDO-a tice, lep je, elegantan, klasican izgled. Jedino mi neodgovara sto se prodaje u Pzarevcu. Daleko mi je. Mehanizam ETA 2825-2 je ustvari 2824-2, sto mu dodje isto kao u ovom RW?
    I cuo sam da je Hamilton jedan od najkopiranijih brendova zbog popularnosti i lakog kopiranja. A ovaj Hamilton nema ni kutiju ni papire, plus cini mi se da kazaljke za sate i minute nisu bas dobro nastimovane sto na kopijama cesto zna da se desi. Recimo minutara je tacno na 6h a kazaljka za sate nije bas tacno na polovini izmedju 3h i 4h. I GMT kazaljka je crne boje a originale koje sam ja video svi imaju u plavoj boji, mada to sad mozda i ne mora nista da znaci. Ali sveobuhvatan utisak mi je da tu nesto smrdi dok ovaj RW izgleda skroz ok na prvi pogled. Al onda malo kasnije naletim na originalnu kutiju sa papirima i karticom za sertifikat na kojoj je prazno polje za serijski broj i pecat prodavca, i to sve za 3500 din. Ludilo, ne mozes vise biti siguran ni u sta.
    To nije tačno. Ja još nikada nisam naišao na kopiju Hamilton. Možda postoji, ali ja je do sada nisam video. Pobrkao si lončiće sa Tissot, oni su najkopiraniji.
    Omega rules !!!

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6403
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Koji sat je bolji?

    Ako se bojis kopije dogovorite se da se nadjete kod casovnicara. Ako casovnicar potvrdi originalnost onda ne vidim brigu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #14
    Mlađi član
    Član od
    25.9.2020.
    Poruke
    37
    Lajkovi
    82
    Reputacioni uticaj
    4

    Određen forumom Re: Koji sat je bolji?

    Citat don Alberto kaže: Pregled poruke
    To nije tačno. Ja još nikada nisam naišao na kopiju Hamilton. Možda postoji, ali ja je do sada nisam video. Pobrkao si lončiće sa Tissot, oni su najkopiraniji.
    https://www.kupujemprodajem.com/naki..._id=1493390929
    eee likes this.

  5. #15
    Novi član
    Član od
    7.4.2013.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koji sat je bolji?

    Citat mihajlons kaže: Pregled poruke
    Ako se bojis kopije dogovorite se da se nadjete kod casovnicara. Ako casovnicar potvrdi originalnost onda ne vidim brigu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pricao sam sa dvojicom najpoznatijih casovnicara u Novom Sadu prilikom kupovine jednog Longines-a. Jedva su pristali da se late tog posla posto je izuzetno nezahvalan po njihovim recima. Kazu da su plagijati toliko napredovali da je skoro pa nemoguce, cak i njima, da ispravno procene. Tek kad rasklope mehanizam potpuno onda mogu da zakljuce ali niko nece dozvoliti da mu se sat rasklopi na delove kako bi ga mozda prodali. Sto se Hamiltona tice, to mi je i rekao jedan od njih dvojice. U Srbiji Hamilton nema ni 10-i deo popularnosti kao recimo u Spaniji. Mnogo se kopira Hamilton u zadnje vreme.
    Sto se tice gore pomenutog Longines-a, na kraju sam reskirao i kupio ga. Nisam pogresio ali covek od kog sam ga kupio je imao bukvalno sve od njega, cak i originalni fiskalni racun sa referentnim brojem sata. I opet ni to nije 100% sigurno ali sam uradio sve sto je bilo do mene pa tek onda iskesirao 1000e.

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6403
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Koji sat je bolji?

    Aj sad da vidimo taj Longines


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    eee, BucaJr. and bokanegra like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •