Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
Like Tree16Likes

tema: Glashütte spezimatic Kal 74 -75

  1. #11
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Jos nesto iz arhive Gub cal 75

    meni je veliki i najveci problem, ja sve rasturim i sastavim bez fotografisanja ako radim jedan mehanizam i ako je on sa tri kazaljke, sve to ide lagano pa čak i anker ubacim ispod mosta ali nikako mi ne ide baš to vraćanje gornjeg mosta ispod koga idu tri, četiri ili pet zupčanika i uvek neka osovinica štrči, a mooram da pazim da ne pritiskam da ne slomim vrh osovinice koja ulazi u rubin

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Jos nesto iz arhive Gub cal 75

    ^
    igras se ti Milane, igras...
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  3. #13
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Jos nesto iz arhive Gub cal 75

    imao sam ovaj mehanizam i malo sam ga rasturio i sve vratio i prodao, kod njega je dobro što kad se izvadi ključ, to se uradi tako što se sraf odvije, onda kad vraćate ne morate ništa ispod cifera da radite, ništa ne ispada iz ležišta, samo se vrati i nema problema

    ti mali federi koji idu uz zupčanike federhausa za navijanje, ispod njih su mi prvo na početku iskakali i gubio sam ih, uzmem mehanizam koji je prenavijen, iskočio anker, on osta oprenavijen i kad oslobodim zupčanik gornji veliki, opruga se oslobodi, isprazni za dve sekunde, a mali feder izleti

    imam jedan mehanizam koji ima 3 takva federa, dva se nalaze dole kod remontoara, odnosno ispod diska za datum, to je meni nemački mehanizam, ukrašen, sat je marke M.A.N :-), neki reklamni ali tipično nemački, kao i ovaj Glashutte, uradjen intuitivno i jednostavno


    P.S. hehehe Mario druže, eno 5 mehanizama ne umem da ih sastavim ,prošlo je mesec dana otkad ih rasturio, imao sam obaveze, pa sam zaboravio shemu

    a ako ti treba jeftin servis, ti se javi meni, ja ću to da uradim forumašima besplatno heheh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •