Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
Like Tree3Likes
  • 3 Post By dragon

tema: Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA

  1. #1
    Novi član
    Član od
    1.10.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA

    Potrebna mi je narukvica za Seiko Sportura SPC009P1 Honda F1 Racing Team.
    Imao sam gumenu,koja je pukla.Interesuje me da li je moguce ugraditi metalnu,
    ili koznu,jer sam video da ima slicnih.Naravno,ako neko zna gde se moze naci po nekoj razumnoj ceni,
    jer sam u Vitanov-u nasao za 80e gumenu,koja i nije tako jeftina.
    064/301 6464

  2. #2
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA

    ma stavi najobicniju za 800 dinara i mozes da biras samo promeni kopcu stavi seiko...sto bas mora original...
    imas to u skoro u svakoj radnji ali ne znam da li smem da ti kazem i koje radnje...vise ne znam sta smem a sta ne smem

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #3
    Novi član
    Član od
    1.10.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA

    Ma uopste ne mora original da bude,nego su mi u radnji rekli da zbog kacenja ne moze ni seiko metalna narukvica,ni kozna,nego samo takva kakva je bila na njemu.
    Ako znas neku proverenu radnju,gde ima dobar izbor,pusti sms,ako bas ovde nema "reklamiranja".
    Hvala

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA

    Možeš samo originalnu da postaviš i nijednu drugu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #5
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA

    Možda bi mogao da ga poručiš iz inostranstva i uštediš jedno 30-ak evra.
    Informativno-SEIKO-Citizen Trading Post: fs : SEIKO Sportura Honda Racing F1, Premier Deployant Strap, *NEW

    a pogledaš i na poznatijim sajtovima za prodaju...Možda naleti i povoljnije.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA

    Postavi kvalitetnije fotografije sata i narukvice, pogotovo taj deo kod uški uslikaj bolje. Čeličnu sigurno moraš originalnu da kupiš ali možda postoji rešenje da se stavi zamenski kaiš.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Novi član
    Član od
    1.10.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Postavi kvalitetnije fotografije sata i narukvice, pogotovo taj deo kod uški uslikaj bolje. Čeličnu sigurno moraš originalnu da kupiš ali možda postoji rešenje da se stavi zamenski kaiš.
    Ako neko ima ideju ili resenje,neka javi.Ovako izgleda sat
    Priložene slike Priložene slike Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA-dsc04688.jpg   Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA-dsc04689.jpg   Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA-dsc04691.jpg   Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA-dsc04692.jpg   Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA-dsc04694.jpg  

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA

    Kao što već rekoh, za metalnu jedini izbor ti je original, mislim da je i sa gumenom ista priča obzirom da uške imaju poseban sistem kačenja na kućište i u suštini su sastavni deo gumene narukvice, za razliku od većine drugih satova kod kojih čine sastavni deo kućišta.

    E sad... neka moja zamisao je da pokušaš sledeće. Gumena narukvica ti, obzirom da je pukla, više ne služi svojoj svrsi. Ja bih uzeo nož i pažljivo skinuo, da ne kažem odsekao i razbuc'o, tu gumu sa uški (nemoj da bacaš kopču i uške). Nakon toga, sat bi ti izgledao otprilike ovako...

    pics by eskerbillion


    A zatim bih nabavio jedan NATO ili ZULU kaiš, stavio ga na sat i zaboravi na probleme i brige o narukvici. To bi izgledalo ovako...







    Po meni, kombinacija izgleda odlično. Inače, ovi kaiševi su ti jedni od najizdašnijih i najizdržljivijih za nošenje u svim mogućim godišnjim dobima i uslovima. Lako se menjaju i još lakše održavaju a ima ih u raznim bojama. Cena ovih kaiševa se kreće od nekih 1000 pa do 1500 dinara, u zavisnosti od kvaliteta izrade.

    Ukoliko ti se ovaj predlog ne dopada, možeš da probaš da kontaktiraš člana PUGO koji se bavi izradom kožnih kaiševa po narudžbini pa da vidite da li može nešto da se napravi. Iskreno sumnjam da će moći, ali ko zna.

    Na kraju, ostaje ti ili da nabaviš kod domaćeg uvoznika originalnu gumenu narukvicu ili ako ti je njihova ponuda preskupa da putem online kupovine uzmeš jednu iz inostranstva.
    milan zmaj, sonebg and VLADAN P like this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #9
    Novi član
    Član od
    1.10.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potrebna narukvica za SEIKO SPORTURA

    Hvala puno,probacu sa ovom varijantom kao na tvojoj slici,svidja mi se ideja.

Slične teme

  1. Casio Pro Trek PRG-40 - titanijumska narukvica potrebna
    By milan zmaj in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 4.9.2011., 22:15
  2. Rolex narukvica potrebna
    By dejandejan in forum Kupovina dodatne opreme za satove
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 3.9.2011., 11:38
  3. Seiko Sportura gumena narukvica
    By Nikle in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.11.2010., 14:32
  4. Seiko Sportura
    By zalepugin in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.2.2010., 13:14

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •