Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1
    Novi član
    Član od
    15.9.2009.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoc oko narukvice za Tissot sat

    Pozdrav svima,
    vidim da ovde moze svasta o satovima da se nadje ali ja nisam uspeo da nadjem ono sto mene interesuje. Radi se o narukvici za sat, u pitanju je Tissot Le locle. Sat je sa koznom narukvicom a ja bi zeleo da stavim metalnu cisto malo da promenim. Isao sam u Identico da se raspitam za narukvicu ali rekli su mi da moram da sacekam od momenta narucivanja mesec ipo do dva. Meni se bas i ne ceka toliko, pa sam sam hteo ovim putem da se raspitam da li neko mozda zna da li je moguce staviti metalnu narukvicu od nekog drugog sata. Sat je precnika 42,3 mm.

    DEJAN

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pomoc oko narukvice za Tissot sat

    Ako baš ne želiš da čekaš toliko da ti stigne originalna narukvica za LeLocle, možeš da staviš/kupiš tzv. aftermarket narukvicu. Prečnik sata nije bitan u ovom slučaju, već širina narukvice. Pogledaj ovde dal možeš da nađeš nešto što ti odgovara!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Novi član
    Član od
    15.9.2009.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Pomoc oko narukvice za Tissot sat

    Hvala na savetu, video sam ovaj sajt sto si preporucio iima svasta. Javljam se kada zavrsim.

    Pozdrav

  4. #4
    Novi član
    Član od
    6.9.2009.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Pomoc oko narukvice za Tissot sat

    Citat dejandz kaže: Pregled poruke
    Hvala na savetu, video sam ovaj sajt sto si preporucio iima svasta. Javljam se kada zavrsim.

    Pozdrav

    Pozdrav, sta se desilo, jesi li uspeo da nabavis negde metalnu narukvicu? Pitam jer (sajt preporuceni: dobar je ali nema delivery Serbia.. ) i ja sam u potrazi za metalnom (crnom) narukvicom.... ne mogu je nigde naci... moze li neko pomoci?????
    Poslednja ispravka: jimmy (13.11.2009. u 0:35)

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pomoc oko narukvice za Tissot sat

    Ako misliš na sajt za koji sam postavio link, jesi li im poslao mail da ih pitaš dal šalju za Srbiju? U delivery za izbor zemalja imaš Yugoslavia, mislim da samo nisu odradili update i da se Srbija još uvek vodi pod tim imenom kod njih! Ako rade isporuku za ostale zemlje Balkana, ne vidim razlog zbog čega ne bi i za Srbiju.
    Probaj i Ofrei, možda tu pronađeš nešto što ti odgovara!
    A zašto jednostavno ne naručite kod distributera kao najsigurnije rešenje? Dug period čekanja ili nisu voljni da izađu u susret, cena možda?

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #6
    Novi član
    Član od
    6.9.2009.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Pomoc oko narukvice za Tissot sat

    Nije problem u cekanju, vec sto predstavnistva pitaju za model (iskljucivo mogu da nabave samo narukvicu ukoliko je po default-u bila na njemu)...
    Ja samo zelim da promenim narukvicu, da skinem koznu i da stavim metalnu...tacnije crnu metalnu, izmerena je sirina koja bi odgovarala, ali niko nema....ili nece da se cimaju...
    Da li neko zna radnju (u BG) u kojoj prodaju lepe metalne narukvice raznih sirina? Svaka informacija je dobrodosla...

    Pozdrav

Slične teme

  1. Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50
    By Komes21 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.5.2011., 16:38
  2. Narukvice od kaucuka,silikona..tissot vs festina
    By Branko Milovanovic in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 1.11.2010., 11:30
  3. Tissot preklopne narukvice..
    By Boris Lozac in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.8.2010., 12:28
  4. Pomoc oko narukvice za Tissot sat
    By dejandz in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.11.2009., 17:56
  5. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.1.2009., 19:01

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •