Pregled rezultata glasanja: Koju narukvicu preferirate?

Glasova
13. U ovom glasanju ne možete da učestvujete
  • Nato

    4 30,77%
  • Zulu

    5 38,46%
  • Rhino

    1 7,69%
  • Ni jednu

    3 23,08%
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Nato vs Zulu vs Rhino

    Da li nosite vaše satove na ovim narukvicama i kakva su vam iskustva sa istim? Šta mislite o Nato a šta o Zulu narukvicama, prednosti/mane? Koje su po vama kvalitetnije i zašto?
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #2
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nato vs Zulu vs Rhino

    Ejj upravo ocekujemo jednu narudzbinu Nato i Zulu narukvice.

    Imao sam prilike da uzivo vidim i Nato i Zulu, dopadljivija mi je Zulu iz razloga sto su joj kopce deblje, glomaznije i ispada dopadljivije meni barem jer je ipak narukvica od tkanine prepetenih konaca koja i nije nimalo deblja pa samim tim te alke dodaju odlicnu vrednost na satu.

    Bezbednija, izdrzljivija u svakom slucaju!


  3. #3
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Nato vs Zulu vs Rhino

    Jako bih voleo da mogu da se kupe u Srbiji .

    Military look obozavam na satu a i predpostavljam da su veoma udobne za nositi dosta mi je vise depilacije od metalnih .

  4. #4
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nato vs Zulu vs Rhino

    Ja sam imao Nato i bio sam veoma zadovoljan. Veoma su udobne i lepo leze na zglobu. Posto nisam video uzivo Zulu, ne mogu da napravim poredjenje. Ali uopste ne sumljam da su i jedne i druge odlicnog kvaliteta. Mislim da je vise stvar estetike kome se sta vise dopada, a zavisi i od sata na koji se stavlja. S obzirom na povoljne cene odlican su izbor.

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Nato vs Zulu vs Rhino

    Nato,Zulu,Rhino....za mene razlika skoro da ne postoji! Nikad ih nisam nosio,a nešto ni ne namjeravam! Mnogo više volim metal(čelik ili titanijum...svejedno) i mnogo su mi praktičnije metalne! Ako je sat klasičanog izgleda(za odijelo),tu je koža zakon(kao i za pilotske satove),a ako je u pitanju diver-opet metal(eventualno guma)! Vjerujem da su udobne ali mi se ne sviđa taj military look! A i šta spada u military sat!? Možda 5.11 tactical HRT Titanium(samo zbog mogućnosti izračunavanja balističkih podataka za snajperiste)!? Pa i njihovi modeli nemaju ovakve narukvice!!! Ovo je,naravno,samo moje mišljenje....nekome se veoma sviđaju....stvar ukusa!

  6. #6
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nato vs Zulu vs Rhino

    Narocito kod ronilackih satova su pogodne jer su iz jednog dela i ljudi koji vole ekstremne sportove, planinarenja, splavarenja....
    Ako se kojim slucajem desi da narukvica ispadne iz lezista sa jedne strane uvek ostaje ona druga i tako sat nije izgubljen (jedan plus vise).
    Prepleteni konci daju na jacini tako da su duzeg veka nego li kozni kaisevi, ali kao sto kazes Dalibore sve je stvar ukusa ali nekim satovima bas pristaju u ostalom videcemo za par nedelja.

  7. #7
    Novi član
    Član od
    30.7.2010.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nato vs Zulu vs Rhino

    Ja takodje mislim da je sve stvar ukusa, kao i garderoba. Ono sto se meni cini da ce ova vrsta narukvica biti vrlo interesantna za neki kezual stil, pa da kazem i taj militari. Mada za militari je daleko prakticniji kaucuh odnosno jefitnija varijanta guma. Pa i za ekstremne sportove. Sa druge strane, po mom iskustvu veliki brolj ljudi voli klasiku, to su celik i koza. Bez obzira na sve nove materijale, vecina ostaje verna klasici. Moje misljenje.

Slične teme

  1. Nato Strap ( nato kaiš )
    By Templar in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.5.2013., 15:03

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •