Strana 64 od 96 PrvaPrva ... 145460616263646566676874 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 631 do 640 od ukupno 953
Like Tree2588Likes

tema: Kozni kaisevi za satove

  1. #631
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Kozni kaisevi za satove

    Dobri kaisevi.
    Stavi neke slike kad ih budes montirao.
    jagos likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  2. #632
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Kozni kaisevi za satove

    hocu.inace RUS ovo sam kupio po tvojoj preporuci.
    RUS likes this.

  3. #633
    Novi član Avatar korisnika Boyka
    Član od
    15.1.2014.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kozni kaisevi za satove

    Kao prvo zahvaljujem se svima na pomoći

    Našao sam neke satove u ovoj kombinaciji (rose gold, white dial, black leather) i uopšte ne izgledaju loše, tako da idem na varijantu da uzmem crni kaiš, makar za ovu jednu priliku
    Savro Watch | Rose Gold Chronograph | White Dial & Black Leather Strap
    http://www.penshop.co.uk/products/mo...leather-strap/


    E sad mi još samo preporuka gde ima veliki izbor kaiševa da mogu da pogledam? Imam manje od 10 dana, pa ne mogu da naručujem da mi neko pravi, nego moram gotov da uzmem...

  4. #634
    Novi član
    Član od
    11.5.2014.
    Poruke
    18
    Lajkovi
    104
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kozni kaisevi za satove

    evo ja da se ukljucim u temu, posto sam se skorije ponovio koznim kaisem.. hteo bih da pohvalim naseg clanaTomanchi koji mi je u rekordnom roku napravio perfektan kais, slike kacim, stavio sam ga na Aviator 3105 nego nisam stigao da ga slikam po lepom vremenu danas ceo dan kise kod mene... evo slika kaisa

    Kozni kaisevi za satove-dsc05177.jpg
    pakovanje prelepo, bas sam bio iznenadjen

    Kozni kaisevi za satove-dsc05178.jpg

    Kozni kaisevi za satove-dsc05179.jpg

    tako da mi je drago sto nisam narucivao bilo kakve sa ebay i amazona... kais je udoban + smo se lako dogovorili za rupice tako da mi odgovara ako salivena.. sutra cu okaciti slike kako stoji na satu u moji temi - satovi clanova... i jos jednom svaka preporuka za clana !
    marko14, vladas, jagos and 9 others like this.

  5. #635
    Stariji član Avatar korisnika SHIBUMI
    Član od
    2.2.2012.
    Lokacija
    Balkan-South Ontario
    Poruke
    599
    Lajkovi
    2923
    Reputacioni uticaj
    173

    Određen forumom

    E' pa momcovi majstori za kaiseve i ostale kozne potrepstine, svaka vama cast. Koji samo uzitak pruzate svojim unikatnim radovima, pa to je stvarno straubalno.



    Pocelo je sa nasim poznatim i proslavljenim, na ovim prostorima jos nevidjenim i skoro nedostiznim... Nas Cova, koji ce ostati u secanju svima koji su imali tu srecu i privilegiju, da budu konacno ponositi vlasnici legendarnog kaisa za sat ....Pugo EL Gojko Domingo del Santoskim Svetogorskim. Hvala Pugo jos jedared, za ovo imam popust, bar 0.3%

    Dibolik je tu utrcao i nananeo jos jedan bol svojim neverovatno mastovitim & interesantnim, do sada nezapamcenim radovima.
    I ona otrcana, toliko trosena a jos neistrosena fraza... "Ostalo je istorija".

    Zagor je nasa uzdanica i decko sa raskosnim talentom, o kome ce se jos cuti, a ima ce se tu jos i sta videti. Njegovo vreme tek dolazi, cuvajte se vi ostali.


    Shejtan ko' svaki sejtan, krije puno toga i samo on zna kada ce doci do takve ekspanzije da ce leteti prerje i paklenim andjelima.

    Tu je i Ivan, cini se da je malo stidljivo usao u ovu ekipu talentovanih majtora, mada je i sam veliki poznavalac sa istancanim i rafiniranim ukusom i smislom za osecaj u svim bojama.

    Tomanchi, pokupio je sva iskustvo stecena radom sa kozom i okolo koze a i ispod koze. Pretocio je to, pa sada decko razbija i nema milosti. Ostavlja musterije zabezeknute svojim grandioznim radovima. Polako ali sigurno postaje legenda nad legendama. Samo da znate, i on ce uskoro biti rasprodat, tako da navali narode dok jos moze da se prime porucbine sa razumnim rokom cekanja. U ovom trenutku, svoj jedinstven-poseban i kao uslikan kais za sat, moze zasigurno biti gotov okolo decembra 2038.


    Propustih li jos nekog, nadam se da nisam. Ako ipak jesam, onda moja izvinjotka i slobodno se upisite i prilozite rad.

    Imati ovoliko vrhunskih majstora na tako malom prostoru, pa ti je pravo bogatstvo.

    Ziveli vi nama dozivotno, i jos puno lepih radova i darova za sve nas.



    Pa odoh onda da po stare dane ucim jos jedan zanat, ovaj put saracki.








    Ma ima da pravim...



    Prvo ovo...










    A i ovo za gospe i za njihove nikad im dovoljno...



    Pa onda ovo dole za diplomu ili ti "Majstorsko pismo".















    I posle kada se dobro uvezbam, onda za svoju dusu i posebne musterije nesto ovako...



    Specijalne oprtace-pomagace za darovite i nabujale dame.


    Ajd... Nema vishe.



    Pozz
    Poslednja ispravka: Shmizla (15.6.2014. u 16:34) Razlog: Spojene - razdvojene poruke
    Shmizla, vladas, jagos and 6 others like this.
    "The future is something which everyone reaches at the rate of 60 minutes an hour, whatever he does, whoever he is".

  6. #636
    Stariji član Avatar korisnika SHIBUMI
    Član od
    2.2.2012.
    Lokacija
    Balkan-South Ontario
    Poruke
    599
    Lajkovi
    2923
    Reputacioni uticaj
    173

    Određen forumom Re: Kozni kaisevi za satove

    Evo i nesto na radost, za nasu tetku Shmiz.







    Ajd...


    Pozz


    +++

    Rus!


    Mislim da ovo nisi trebao da uradis.

    Vezujes dva posta, dovodis me u situaciju da vrlo nezgrapno i neprijatno izgleda ceo sadrzaj prvog inicijalnog posta.. Ako znas na sta mislim, nije potrebno valjda da to da objasnjavam. Negativne konotacije, ja kao autor to tako vidim. Jer sve je za sebe jedna celina.

    A to je kao neko pravilo da se vezuju postovi istog clana, mada ni sam nisam siguran zasto se to tako radi? Ako se to bas mora, ond pretpostavljam da pre nego odradis svoj deo posla, prvo procitas i tek onda odreagujes.

    Molim te objasni?

    Licno mi ovo sto si uradio jako smeta.


    Ajd... i ubuduce povedi malo vise racuna o tome.



    Pozz
    Poslednja ispravka: Shmizla (15.6.2014. u 16:35) Razlog: Spojene - razdvojene poruke

  7. #637
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Kozni kaisevi za satove

    SHIBUMI, nemoj pogresno da me razumes(ili radi kako hoces), ali da ti obajsnjavam zasto sam nesto uradio, necu.

    Ukoliko imas primedbu ili mislis da nisam nesto dobro uradio, slobodno se obrati administratorima, ili nekom drugom moderatoru koji misli drugacije, putem pp.

    Ja smatram da uzastopne poruke istog clana treba da se spoje, i to je to. Dalje da objasnjavam ne zelim.

    pozz
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  8. #638
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Kozni kaisevi za satove

    Svakako da se na forumu držimo pravila da se postovi jednog člana iste nadovezujuće tematike uvek spoje i ukoliko su napisani u skorim vremenskim razmacima. To tumačimo kao situaciju da je nešto slučajno zaboravljeno da se dopiše... Pored toga to radimo kako bi forum izgledao preglednije.
    Ovo je malo sad ispalo nezgodno, ali zar niko nikada ne može da pogreši ili da pogrešno bude shvaćen. Ništa strašno, sve je OK!
    Pozz svima!

  9. #639
    Stariji član Avatar korisnika SHIBUMI
    Član od
    2.2.2012.
    Lokacija
    Balkan-South Ontario
    Poruke
    599
    Lajkovi
    2923
    Reputacioni uticaj
    173

    Određen forumom Re: Kozni kaisevi za satove

    Pozdrav svima koliko vas ima...

    Ali ako je to odgovor dostojan jednog moderatora, na moj komentar njemu upucen, onda...sta reci.

    Bajat sam to je ocigledno, i doslo je moje vreme da odem dobrovoljno, pre nego sto po 2X budem banovan. Sto zbog nerazumevanja, sto zbog generacijskog jaza, ili...

    Mozda sam ovo i zasluzio, a lepo sam mogao da napisem bar 15 846 poruka u razmeni, i svaku od najvise 2-3 reci. Kao sto to mladji i pametniji rade.

    Ili da napisem kao neko: "Normalno da me niko ozbiljno ne shvata, kada mi je reputacija 0". I gle, posle 4 1/2 poruke dobije preko 100 poena reputacije.

    Da se odmah razumemo, ja sve sto pisem ne radim zbog poena reputacije do koje mi zaista nije stalo, niti verujem da vredim onoliko koliko je velika moja reputacija. A isto tako ne dajem poene za istu drugima. Takodje, kada mi se nesto svidja i mislim da vredi, ja to uvek napisem i javno pohvalim. Ili se samo prikljucim i pokusam da dodatnim tekstom obogatim i dam potpuniji prikaz temi o kojoj se pise. Slika, iskrena lepa rec, bas kako zasluzuje i dolikuje...Nazalost i to je ponekad pogresno shvaceno. Ego, ta pogresna slika o sebi, iluzija, a mozda i cudo prirode.


    Ajd... Pa nista licno, samo jedno zapazanje, i predlog da ovo bude mesto koje ce do 2046 imati bar 100.000 clanova. I daleko vise onih koji svoje slobodno vreme koriste da ucine ovaj forum-portal zanimljivijim svojim pisanjem. Mesto da se posvete bastovanstvu, origamiju, mushicarenjem, bacanju kamena sa ramena...

    Lep pozdrav & srecno vam bilo.


    Sinisa
    Poslednja ispravka: SHIBUMI (15.6.2014. u 17:58)
    sejtan likes this.
    "The future is something which everyone reaches at the rate of 60 minutes an hour, whatever he does, whoever he is".

  10. #640
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Kozni kaisevi za satove

    Polako.

    Očigledno da je ovo bio samo mali nesporazum, i ništa više, a lako se može srediti.

    Ja mislim da od bilo kakvog spora mnogo više vredi jedna zajednička kafa ili minut forumskog druženja.

    Voleo bih da se to potvrdi.

    Ko će kome prvi pružiti ruku?

    Edit: Da ne bude nesporazuma - nema nikakvih banova. Sve se može rešiti prijateljski.
    Poslednja ispravka: Neša (15.6.2014. u 18:00)
    jagos and VLADAN P like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Slične teme

  1. Kozni kais za sat
    By div in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 3.11.2014., 23:09
  2. Diaboliq kaisevi
    By nikola0406 in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.4.2012., 10:46
  3. Rios kaisevi za satove
    By sofronije in forum Prodaja dodatne opreme za satove
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.1.2012., 7:59
  4. kozni kais
    By raketa-paketa in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 9.7.2011., 15:52
  5. IWC kozni kaisevi
    By milan zmaj in forum Kafić
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.3.2011., 9:49

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •