Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
Like Tree38Likes

tema: Full-pavè Calibre R822 "Predator" by Roland Iten - kopca za kais od 400.000$

  1. #11
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Full-pavè Calibre R822 "Predator" by Roland Iten - kopca za kais od 400.000$

    Prvih dvajes' minuta mog pisanja je upravo tako izgledalo :-D
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.286
    Lajkovi
    29465
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Full-pavè Calibre R822 "Predator" by Roland Iten - kopca za kais od 400.000$

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    Sala. Znam ali koliko ja znam, ipak nije Toli trziste za ovo... ima on stila piksija ne poznajem, ali ako mu se slaze uz farmerke, nista se ne moze uciniti
    Sumnjam da su engleska gospoda mušterije za ovo čudo. Kupiće to neko ko ne može da impresionira poreklom, obrazovanjem, talentom, lepotom...
    Nikada ne bih svojim satovima, niti ostalim outfitom "mahao" nekom ispred nosa, na Forumu su ljubitelji koji cene dobre i lepe satove bez obzira na cenu i firmu.
    Pohvalio sam se drugarima, doduše, kad sak kupio Amfibiju. Svi su oduševljeni ćirilicom.
    Baron, anbeast, Zagor and 1 others like this.

  3. #13
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Full-pavè Calibre R822 "Predator" by Roland Iten - kopca za kais od 400.000$

    Po meni je uvek odlika pravog stila i pravog luksuza bila - diskretnost, svedenost, jednostavnost jer novac vristi - bogatstvo sapuce....
    Dragojlovic Darko and piksi like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.586
    Lajkovi
    5189
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Full-pavè Calibre R822 "Predator" by Roland Iten - kopca za kais od 400.000$

    Piksi druže naravno da je tako, domaći smo pa se malo bockamo
    Al priznaj da je kopča respekt
    piksi likes this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •