Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 12 od ukupno 12
  1. #11
    Časovničar Avatar korisnika ivourar1
    Član od
    31.10.2008.
    Lokacija
    tratinska 18, zagreb
    Poruke
    63
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Da li je ovaj Baume & Mercier sat replika ?

    slažem se sa Hadži Daliborom, odnesi sat u servis. svatko imalo kompetentan odmah će ti reći na čemu si. ako nisi u mogućnosti onda pošalji mi brojeve modela (trebao bi biti 8028 ili 8249 u svakom slučaju sa osmicom počinje) i kućišta sata. u R.H. radim servis B&M pa ti mogu pogledati u servisnom katalogu. makar dvije stvari su mi vrlo indikativne. boja brojčanika (da li je svijetlo kod slikanja) nisam još vidio tako intenzivnu boju i moja iskustva i iskustva uvoznika su da se nikada do sada nismo susreli sa fake Hamptonom, niti su nas upozorili da postoji krivotvorina. Riviera i Classima da, ali Hampton... ali postoji li to što oni ne krivotvore?
    cca 1000-1300 eura košta takav sat- novi.

    oprost, sad sam vidi da se na slici vide brojevi. evo provjerim pa ti javim.
    Poslednja ispravka: ivourar1 (9.2.2011. u 9:18)

  2. #12
    Novi član
    Član od
    23.12.2010.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Da li je ovaj Baume & Mercier sat replika ?

    ivourar1,

    Puno hvala oko odgovora na moja pitanja. Ja cu koliko je u mojoj moci pojasniti neke finese, kao sto sam rekao nisam trgovac, preprodavac ali nisam ni majstor za opravku, nego neko ko voli imati lep sat. Nigde na google nisam uspeo videti ovakvu boju, ona je i u prirodi ovakva, sledeca stvar koja isto buni me to je broj, svi satovi pocinju sa brojem 8 a, niti jedan sa brojem 6.
    Ja zivim u gradu sa par casovnicarskih radnji i ne bih mogao reci da bi mi oni uspeli dati tacan i iscrpan odgovor kao sto to dobijam na ovom forumu.
    Jos jednom puno hvala oko angazovanja, provere verodostojnosti i naravno cene. Mala molba ako mi mozes reci sta kaze servisni katalog, da li da dizem ruke od kupovine ili?

    HADZI DALIBOR,

    kao sto rekoh, cena malog mesta je i ta, par casovnicarskih radnji koje vise rade neke sitne opravke a, za krupnije cekaju. Ja ne znam kolika je potrebna popravka vracanja skazaljki na tissot-u ali i tu je nastao neki problem, ne smeta meni sto neko to ne zna uraditi ali mi smeta konstatacija "ako ne koristis stopericu, sta ima veze `onda"
    Mislim da me sad razumete otkuda i zelja imati kvalitetan rucni sat. Sad da li se svetlo na kraju tunela nazire ili moramo jos se malo strpeti videcemo. Jos jednom se zahvaljujem svim clanovima na odgovorima.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Baume & Mercier satovi - Mišljenje/Iskustva
    By milan zmaj in forum Swiss-Made high-end satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 13.3.2012., 10:02
  2. Baume & Mercier - Goodies
    By Shmizla in forum Download sekcija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 9.9.2009., 17:38
  3. baume & mercier satovi
    By keko in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 20.2.2009., 18:32

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •