Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 31
Like Tree9Likes

tema: Ball satovi

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Ball satovi

    Citat Nikle kaže: Pregled poruke
    Opet moje jednostavno zapazanje Zenith kupuju poznavaoci i zaljubljenici u satove koji vole svoj sat kao remek delo casovnicarstva i uzimaju ga za svoju dusu,a Rolex ljudi koji hoce da impresioniraju druge ljude,i da svi znaju sta oni nose i koliko to kosta.Ovde kod nas da pitas 99 posto ljudi,oni bi odgovorili da je zenith ruska firma jer tako zvuci,culi su za fudbalski klub i mora da su i satovi istog porekla.Rolex je dugo vremena u svoju perjanicu,svoj najlegendarniji sat Daytonu ugradjivao Zenithov mehanizam ElPrimero.Imao sam u rukama 5-6 Rolexa,cak sam submariner nosio nedelju dana i stvarno su vrhunski odradjeni,ali jednostavno ne ostavljaju bez daha i tvrdim da 99 posto ljudi koja kupuje Rolex ne kupuje ga zbog izgleda vec zbog slave i prepoznatljivosti koja prati taj brend,jer vecina ljudi kada da 5000,10000 evra za sat ne zeli da samo on i jos 3 coveka na svetu znaju sta nosi vec bukvalno svako sa kim dodje u kontakt.Moja logika je ako vec daje covek tolike pare za sat neka uzme nesto sto ce mu grejati srce i dusu i sto ce dostojno stariti sa njim i svaki put kada pogleda u sat oseti zadovoljstvo i divljenje i duboko postovanje prema satu i firmi koja ga je izradila.Rolex to ne moze,Zenith moze kraj price.Mercedes to ne moze,Pagani moze,Suzuki,Yamaha,Kawasaki,Honda to ne mogu BMW,Ducati mogu......

    Ovde se fino zakuvava vidim ja... U dosta stvari se ne slazem sa tobom ali stvarno ne zelim da komentarisem i naravno ukusi su razliciti i treba ih postovati.

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Ball satovi

    Ma jok, nema zakuvavanja... kulturica diskusija, svako iznese svoje mišljenje bez preteranog skretanja sa teme i svi zadovoljni.
    Neko voli Rolex, neko Ball, neko Timex i to je to... 100 ljudi 100 ćudi.

    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #13
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Ball satovi

    Pa gde bi svet bio da svi imaju isto misljene?I ja se ne slazem sa Dragonom.Lazes Dragone,niko ne voli Timex

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Ball satovi

    Ih pa sigurno neko voli i Timex! Secam se da sam pocetkom 90-ih,tacnije 92 u Torontu zanemeo kada sam video njihovu radju
    Tada sam cini mi se nosio casio ili tako nesto,bio je cudo tehnologije,gomila dugmica,gasis TV sa njim,pojacavas menjas kanale ma idi...
    Elem Zenith je ma sta reci osim mada sam ja licno vise naklonjen IWC-u,jednostavno njihovi piloti su bez premca po meni. Jedino sto mi se kod Zenith-a ne svidja je to so mnooogo gubi na ceni a to nikako nije zgodno kada ti trebaju pare,dok takav problem sa FAMOZNIM Rolex-om i donekle IWC-om ne postoji.
    Pozdrav a za zakuvavanje sam se salio naravno.

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Ball satovi

    [off topic]

    Što Nikle? Pa ja kad sam video reklame za Timex oduševio sam se. Ni Robin Hood im ništa ne može...



    [/off topic]
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #16
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Ball satovi

    Najpametnije je da covek proda stan,kupi Patek Phillipe,stavi ga u sef,uvali se nekom rodjaku na gajbu,steka ga 20 godina, i onda ga proda i kupi zgradu,i eto resenja.

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Ball satovi

    Pa bolje odmah da kupi zgradu i izdaje stanove,za 20 godina ce da napravi jos 2 takve... Cinjenicno stanje je takvo,to ne odredjujemo mi...

  8. #18
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Ball satovi

    Ja krecem od teorije da covek ima samo stan,a ne para za zgradu

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Ball satovi

    Ma nije ni bitno,znas ti i sam sta ja hocu da kazem. Zanimljivo mi je ovo sto si napisao za Pagani i ostale proizvodjace i naravno nema veze sa zivotom kao i to da ne mozes da imas duboko postovanje prema jednom Rolex-u,cista glupost... Sto se tice prepoznatljivosti,tu se slazem ali isto tako zenith prepoznajem recimo sa vece "daljine" nego dosta drugih proizvodjaca...

  10. #20
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Ball satovi

    Citat Marko 5 kaže: Pregled poruke
    Ma nije ni bitno,znas ti i sam sta ja hocu da kazem. Zanimljivo mi je ovo sto si napisao za Pagani i ostale proizvodjace i naravno nema veze sa zivotom kao i to da ne mozes da imas duboko postovanje prema jednom Rolex-u,cista glupost... Sto se tice prepoznatljivosti,tu se slazem ali isto tako zenith prepoznajem recimo sa vece "daljine" nego dosta drugih proizvodjaca...
    Ja sam za Pagani i Rolex napisao na osnovu svojih misljenja o tim firmama,i za mene nije glupost.Da sam rekao da ti moras tako isto da razmisljas e to bi bila glupost.Mozes da se slazes ili ne slazes i das neko svoje misljenje zasto mislis da neko treba da ima postovanje prema Rolexu,a ne da stvaras losu atmosferu komentarima da nesto nema veze sa zivotom i da je glupost.Ako volis toliko Rolex zelim ti da jednoga dana kupis Daytonu i da uzivas u njoj 100 godina,ali naravno onu sa Zenithovim mehanizmom jer te su najbolje.Samo jos jedan podatak godisnje se napravi oko 2 miliona Rolex satova,tako da submariner nosi barem jedno 10000000 (10 miliona) ljudi.

Slične teme

  1. Ball Engineer Master II Diver GMT
    By Vladan Stevanovic in forum Swiss-Made high-end satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 8.12.2010., 1:10
  2. Ball Hydrocarbon Trieste LE
    By ivan_seawolf in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 4.9.2010., 6:35
  3. Ball Watches company
    By dragon in forum Download sekcija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.1.2009., 20:50
  4. BALL Watch - Download
    By Shmizla in forum Download sekcija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.12.2008., 18:00

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •