Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1
    Novi član
    Član od
    18.4.2011.
    Lokacija
    Bavaniste
    Poruke
    7
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom tissot twotimer problem..

    Imam tissottwotimer i nedostaje mi jedan deo na njemu tacnije jedna plocica bez koje ne mogu da postavim narukvicu.Zna li neko gde je mogu nabaviti? Zivim u pancevu. Hvala.

    tissot twotimer problem..-tissot-twotimer-multifunktionsuhr-alles-funktioniert-.jpg
    Poslednja ispravka: dragon (14.8.2011. u 9:07)

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: tissot twotimer problem..

    A jel taj deo inače može da se skida tj. odvoji od kućišta ili je to njegov sastavni deo?

    Mislim da ćeš ovo malo teže pronaći i da ti je najbolje da obiđeš buvljake u nadi da ćeš pronaći isti ovakav model po nekoj simboličnoj ceni a koji ćeš moći da iskoristiš kao donora za tvoj sat. Druga opcije ti je da obiđeš časovničare pa da vidiš sa njima da li može nešto da se uradi po tom pitanju. Ima časovničara koji su voljni da, čak i kada nemaju neki deo, naprave isti a ako su dovoljno pedantni razliku između zamenskog i originalnog nećeš ni primetiti.

    Možeš i da obiđeš ebay i slične online berze ili forume i pogledaš da li ima koji TwoTimer ponuđen na prodaju. Mislim da ćeš tako najbrže rešiti svoj problem, mada verovatno ne i najjeftinije.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50
    By Komes21 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.5.2011., 16:38
  2. Tissot prc200 automatic chronograph- problem stane
    By duckmiladinov in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.2.2011., 8:08
  3. Buran problem 2
    By sociolog in forum Ruski satovi
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 27.6.2010., 18:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •