Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 52
Like Tree30Likes

tema: Rad BPM Servisa

  1. #31
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Rad BPM Servisa

    Citat Djordje kaže: Pregled poruke
    Srbija,bato.
    Citat vlajo kaže: Pregled poruke
    Pa Srbija su i Simović i Bojović.....
    -`fala Bogu, dobro je... u džaku kukolja se našlo i neko zrno žita.

    Radim za neku nemačku firmu kao serviser, što znači isti posao, samo u drugoj branši. Kada bi se tako obratio komitentu (kao gore pomenuti) , istog trenutka bi mi stigao mail o razrešenju ugovora.
    Zašto bi ja ,kao kupac i mušterija, razbijao glavu o politici dobijanja licence i kako je neki "sivonja" dospeo na to radno mesto ? Uopšte ne bi voleo da vidim sebe u gore opisanoj primopredaji. Pročitavši post člana aeron, javila mi se opasna gorčina u želucu i pritisak mi je ušao u crveno.
    Neša je rekao sve, tako da se nema šta dodati.
    vladas, anbeast and Neša like this.

  2. #32
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Rad BPM Servisa

    KAd sam kupio fortisa spacematica pre neke tri godine ljudi u radnji kod terazija su bili etra ljubazni al su mi onda predocili da bi na zatezanje metalne narukvice morao da idem u njihov servis preko puta beogradjanke. Prvo me "odusevila" devojka koja je radila na kasi i koja mi je, nakon pojasnjenja sto sam tu, jetko-zavidno prokomentarisala nesto u stilu- mora da je lepo kupiti tako skup sat. Ajd to je nekako i proslo, ali serviser je ostavio tako jaku impresiju i uopste njegova nesigurnost pri radu i nervoza (pricam o skracivanju narukvice) da sam bio presrecan sto ga nije ogrebao. Mada da jeste izvukao bih mu usi. U svakom slucaju, brzo vidim ko zna svoj posao a ko ne zna tako da tamo vise nikad nisam usao.

  3. #33
    Banned
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    781
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Rad BPM Servisa

    Ne bi im odneo svoje satove makar mi dzabe radili a ne jos da im platim,eto koliko im je dobar servis i majstori.

  4. #34
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Rad BPM Servisa

    Kuukuuuu!!! A ja 'teo da im nosim Candina da mi skrate narukvicu. Verovatno bi me izbacili iz servisa jer ih cimam za sat od tricavih 100e (mislim, mozda bi mogli pokusati, prokletnici). Ja bih napisao mejl i Fortisu. Ne mogu da verujem da se tako ophode prema kupcu koji je u ovo vreme, u ovoj zemlji, sat platio 1000 i kusur evra?!?!
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  5. #35
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Rad BPM Servisa

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    Kuukuuuu!!! A ja 'teo da im nosim Candina da mi skrate narukvicu. Verovatno bi me izbacili iz servisa jer ih cimam za sat od tricavih 100e (mislim, mozda bi mogli pokusati, prokletnici). Ja bih napisao mejl i Fortisu. Ne mogu da verujem da se tako ophode prema kupcu koji je u ovo vreme, u ovoj zemlji, sat platio 1000 i kusur evra?!?!
    Eh, ako je do skraćivanja, ja ti to rešavam za džabe. Imam na stolu dobre makaze, mogu da potražim i neko sekirče, pa ako hoćeš jedno stručno skraćivanje narukvice, javi se na PP
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  6. #36
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Rad BPM Servisa

    BPM servis je krajnji bezobrazluk ne znam uopste kako to vise uopste radi.mom drugu su zamenili staklo na fortisu koje je odma puklo a onda mu je lik reko pa sta oces ionako ti sat nije orginal.totalna budala a znam jos par primera.

  7. #37
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Rad BPM Servisa

    @Nesa: sekirce mozda i bude od pomoci, makaze - yok Kakve horor price slusamo ovde, to "sekiranje'' ce manje ostetiti sat od strucnih, pazljivih, ljubaznih i profesionalnih servisera BMP-a
    Neša likes this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  8. #38
    Stariji član Avatar korisnika nele
    Član od
    23.2.2011.
    Lokacija
    Lazarevac
    Poruke
    534
    Lajkovi
    2222
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Rad BPM Servisa

    au , šta sam sve pročitao , a ja im skoro nosio sat na zamenu baterije ,doduše to su odradili brzo

  9. #39
    Novi član
    Član od
    14.2.2012.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Rad BPM Servisa

    Citat zoks79 kaže: Pregled poruke
    Pozdrav!

    Mene je jako iznervirao sat koji sam kupio u BPM satovima.

    Radi se o Festina Chrono Bike. Naime, počeo je na niskim temperaturama kondenzuje vodu na staklu.
    Sat je pod garancijom odnijet kod servisera i rečeno je da je radjeno dihtovanje.
    Kad sam dobio sat primjetio sam da jedan taster se ne vraća na početnu poziciju.

    Opet sam ga vratio u servis, a teta koja tamo radi mi je objasnjaval kako taj taster tako radi.
    Uz puno truda objasnio sam joj da drugi taster, koji normalno radi ima puni hod.

    Na kraju je momak koji sa njom radi prihvatio sat.
    Nakon nekih 10-ak dana dobio sam sat koji je naizgled bio ispravan.

    Medjutim sa prvim hladnoćama, staklo je ponovo počelo da magli, ali sat je sad van garancije i trebam ponovo raditi dihtovanje.(nemam predstavu koliko košta).

    Sat nisam potapao u vodu, ali bi tokom pranja gumenog kajiša i njega bih pokvasio, medjutim na satu i deklaraciji piše da je 10ATM.

    Sad do čega je stvarno ne znam ?
    Evo, da dovedem ovu pricu do kraja.
    Sat sam odneo ponovo na servis. Sat su ponovo dihtovali. Covjek koji je na dan vracanja sata radio(ne onaj isti koji je sat i primio), je, iako je istekao garantni period, prihvatio reklamaciju, nije naplatio rad, jer se isti kvar ponovio nakon njihovog servisiranja.
    Onda je na moje veliko iznenadjenje, rekao da je on primio sat, trazio bi izmjenu i mehanizma, za svaki slucaj i produzio mi je garanciju na jos 2 godine.

    Eto, izgleda da ima i normalnih ljudi. Radi se o njihovoj prodavnici u Novom Sadu.
    vladas, sima hrabri and VLADAN P like this.

  10. #40
    Mlađi član
    Član od
    22.12.2010.
    Poruke
    89
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Rad BPM Servisa

    Jeste da je tema stara i da se ljudi ne zale na BPM servis, sto moze da znaci dve stvari: ili su se popravili ili ljudi prosto ni ne nose satove kod njih. Na osnovu svog iskustva rekao bih da se nisu popravili.

    Naime razmisljam da kupim Candino sat u BPM jer su oni ovlasceni za srbiju. U sat ide Ronda 5040.D koji se pravi u dve vrste kvaliteta Swiss Made i Swiss Part, tako stoji na sajtu proizvodjaca. Na sajtu BPM-a ne pise koji je u pitanju. Nazovem prodavnicu da pitam, kazu ne znaju, nazovi servis. Nazovem servis, njihov odgovor je da ne znaju dok ne otvore sat???!!! Alo, prodajes nesto i servisiras i ne znas ili ne zelis da kazes sta je unutra. Stvarno ne mogu da verujem... Na pitanje kako je moguce da ne znaju, odgovor je pa eto tako, dok ne vide ne znaju. Dalje citiram: " Ako nemate vise pitanja gospodine, da zavrsavamo." Rek'o zavrsavamo...

    I sad, na netu je sat za 50e skupji i ne bacaju mi se pare. Ali posle ovoga, bas mi tesko da ih njima dam...

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •