Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
Like Tree15Likes
  • 14 Post By Bono333
  • 1 Post By gogmajster

tema: Puklo staklo!!! "SKAGEN"

  1. #1
    Novi član
    Član od
    12.9.2012.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    0

    Unhappy Puklo staklo!!! "SKAGEN"

    Ostavio sat na komodu navece a kad sam se probudio puklo staklo.Nikakvih ostecenja nije bilo ni ogrebotina, ni na staklu ni na satu.Sat star 11 meseci,par puta koristen.Nisu priznali pod garanciju iako priznaju da imaju problema sa staklima.Sat kupljen u Danskoj,pisao direktno proizvodjacu i odgovor je da sam ga udario.Sat kostao 1600DKr (oko 215 E).
    "NIKAD VISE NECU KUPITI SKAGEN SAT"
    Nadam se da ce nekome pomoci u odluci pri kupovini sata.
    Pozdrav
    Zoran

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom re: Puklo staklo!!! "SKAGEN"

    Srecom sam ga izbegao , jednom prilikom sam hteo da kupim taj sat, bas mi se svideo dizajn , ali sam odustao, srecom

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Puklo staklo!!! "SKAGEN"

    Biće da imaju problema sa konstrukcijom/dizajnom kućišta. Malo mi je glupo da im isporučuju veća stakla ali je i to moguće.
    Kako god,neprijatna situacija i extremno slaba korisnička podrška- posebno kada znaju za taj problem.

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Puklo staklo!!! "SKAGEN"

    Hteo i ja da kupim, i bilo mi je smesno kad sam citao po netu da stakla pucaju sama od sebe. Zamislite njihovu nevericu u kancelarinji kad imaju na hiljade poziva da staklo puca samo od sebe..zao mi je sto ti se to desilo. PRIMLJANO K ZNANJU

  5. #5
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Puklo staklo!!! "SKAGEN"

    @Bono333 - hvala sto si podelio ovu informaciju sa nama. Zaista mi je zao sto se ovo desilo, sto rece bezbi - ceo net je prepun prica o puknutim staklima na Skagenu i o ocajnoj podrsci kupcima.
    No time to lose

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Puklo staklo!!! "SKAGEN"

    zaletio sam se i ja u jednoga pred neko vrijeme, ali (nasrecu) nije mi STIGLO puknuti staklo, jer sam ga prodao nakon samo mjesec dana...jednostavno je bolje izgledao na slikama (i cak po specifikacijama), nego uzivo. No vidim zasto bi staklo moglo pucati...izgledalo mi je prilicno plasticno, a i sat cijeli, koliko god tanak i time 'elegantan', nije odavao dojam kvalitete...Sav se doimao nekako krhko, mesh ogrlica je bila ok (tad sam, neiskusan, pao na pvd), ali kopca je bila katastrofa- krhka za namjestiti vec pri prvom pokusaju sam srafcigerom malo izvitoperio jedan dio i ogrebao boju), a taj patent za zatvaranje kojega su hvalili nije kako trebao legao jedno u drugo, tako da je sve bilo poprilicno klimavo.
    Brzo sam ga bacio u prodaju, nasrecu, nasao se jedan kupac i uspio sam ga utopiti uz minimalni gubitak. Pomoglo je sto sam ga davao za 1/3 cijene od trgovine (jer sam ga otprilike za toliko i uzeo), a smijesno je koliko ih naplate...Jos smjesnije sto su na Amazonu stalno na nekoj akciji i u biti su sa koji za te pare kad se ovako nesto i desi, ne bi trebalo zaliti...Ali opet...kad ga negdje dalje preplatis... zao ti je, naravno.
    tako da, treba ih se uzeti kao ono sto jesu. Modni satovi...i to krhki modni satovi. No i tako, ovo s podrskom je zalosno...

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    6.989
    Lajkovi
    58296
    Reputacioni uticaj
    217

    Određen forumom Re: Puklo staklo!!! "SKAGEN"

    Puklo staklo!!! "SKAGEN"-skagen-quartz.jpg

    Imao sam jedan i da problem sa staklom.Jedino sto je ok kod ovog modela je kozni kais.

  8. #8
    Novi član
    Član od
    12.9.2012.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Evo i foto

    Puklo staklo!!! "SKAGEN"-img_1303.jpg

    Platio sam 40 evra novo staklo,posle duge rasprave posto je trazio 60 evra.
    Ja mu kazem, platio sam i nemam potrebe da te lazem,zaista nisam udario sat i dogodilo se na spavanju.
    On kaze:Ja ti verujem ali nije do mene.
    A ja:"NIKAD VISE"

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom

    Tuzno je da za te pare mozes kupiti novi Skagen na Amazonu,kad ga snize (a to je cesto). Stvarno tragicno.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •