Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od ukupno 16
Like Tree32Likes

tema: Kamin časovnik sa gongom

  1. #11
    Časovničar Avatar korisnika Simke206
    Član od
    23.5.2013.
    Poruke
    354
    Lajkovi
    1312
    Reputacioni uticaj
    126

    Određen forumom Re: Kamin časovnik sa gongom

    Hvala watchmag ali ako si procitao pravilno moj objasnjejne ja sam isto to napisao samo sam koristi druge reci , Moj jezik je nemacki i neke stvrai kao sto su nazivi delova mi je tesko reci jer nemem preavu rec za to i da to je Pendelfeder . U svakom slucaju deo je narucen sticice ovih dana pa cu zavrsiti moj izvestaj a do tada cu se pobrinuti za drveno kuciste ovog starog gospodina

  2. #12
    Časovničar Avatar korisnika Simke206
    Član od
    23.5.2013.
    Poruke
    354
    Lajkovi
    1312
    Reputacioni uticaj
    126

    Određen forumom Re: Kamin časovnik sa gongom

    Danas popoden Sam probao matorca Sve je u funkciji , mehanizam je ostao napolju dok ne dodje Gore pomenuti Deo Trek onda sledi vracanje u kuciste , posto je vikend i vreme za familiju kuciste ce biti od ponedeljka na redu

  3. #13
    Časovničar Avatar korisnika Simke206
    Član od
    23.5.2013.
    Poruke
    354
    Lajkovi
    1312
    Reputacioni uticaj
    126

    Određen forumom Re: Kamin časovnik sa gongom

    Evo Drugari da nemislite da sam vas zaboravio javljavam se iz Simketove Radionice i prilazem sliku danas sam sat premazao sa politurom ( prva ruka ) pre toga sam ga DOBRO pripremio imao je uobicajne fleke a znate i sami kakav je drvenni namestaj kad se ne odrzava , tako i ovo staro drveno kuciste nije odrzavano , elem prva ruka politure -susenje pa sam zapoceo sa poliranjem CIFER tj Brojcanika ili Brojki , i kao sto slika pokazuje doduse losa renuo sam sa poliranje okvira stakla ali bice znoja matori se neda sve u svemu hvala svima za kom liks i naravno slika i objasnjena bice i dalje kod pitanja samo napred O pa ja zaboravi sliku Kamin časovnik sa gongom-img_1369.jpg
    RUS, jagos, VLADAN P and 3 others like this.

  4. #14
    Časovničar Avatar korisnika Simke206
    Član od
    23.5.2013.
    Poruke
    354
    Lajkovi
    1312
    Reputacioni uticaj
    126

    Određen forumom Re: Kamin časovnik sa gongom

    Evo drustvo mali update okvir je ispoliran i rezultat je prelep i gazda ce da se odusevi , a bice niki evro extra ha ha salim se ili radi kako treba ili batali ali da ja ne duzim evo slike Kamin časovnik sa gongom-img_1382.jpg
    Rejhan Sagdati likes this.

  5. #15
    Časovničar Avatar korisnika Simke206
    Član od
    23.5.2013.
    Poruke
    354
    Lajkovi
    1312
    Reputacioni uticaj
    126

    Određen forumom Re: Kamin časovnik sa gongom

    I jos jedan mali update kazaljke su ispolirane nakon 2 sata rucnog poliranja rezultat je evo slicica Kamin časovnik sa gongom-img_1457.jpg

  6. #16
    Časovničar Avatar korisnika Simke206
    Član od
    23.5.2013.
    Poruke
    354
    Lajkovi
    1312
    Reputacioni uticaj
    126

    Određen forumom Re: Kamin časovnik sa gongom

    Dobro Jutro , danas u trenutku dosade pretrazivao sam mobilni i nasao sliku koju nisam podelio sa vama naime radi se o zavrsnoj slici ovog sata nakon popravke restauracije i svega sto smo ja i ovaj cica zajedno proziveli pa reko da vam i to pokazem Ziveli Kamin časovnik sa gongom-img_1857.jpg
    VLADAN P and 83stojan like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •