Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 12 od ukupno 12
Like Tree1Likes

tema: Izdržljivost satova

  1. #11
    Mlađi član Avatar korisnika enes
    Član od
    1.11.2010.
    Lokacija
    Istočna Srbija
    Poruke
    30
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Izdržljivost satova

    Citat LimunBG kaže: Pregled poruke
    Mogu da se pohvalim da sam vec 7 godina ponosni vlasnik sector chrono, tacnije "expander 135" modela. Pre toga sam nosio nekoliko swatch-eva i mogu odgovorno tvrditi da je swatch u odnosu na sector po pitanju izdrzljivosti nula. Posto se bavim raznim sportovima , a ne volim da skidam sat kod swatch-a su se uglavnom javljale naprsline, pucanja i slicni defekti. A kod sector-a iako je udarao u beton sa vece visine, zakacinjao zid, banderu, apsolutno mu nije nista, cak uopste nema puno ogrebotina, na staklu samo jednu vidljivu. Stoga mislim da ce mi i naredni model biti neki "no limits"...

    Da se uključim u ovu temu pošto mi je zanimljiva.
    Trenutno nosim "DOXA by SYNCHRON" i dođe me sramota kad je neko vidi na mojoj ruci. Kao prvo ne znam koliko je stara, staklo je skroz popucalo u krug (plastika), skidam ga samo kad se kupam ali ljudi radi super kod mene je 15 god. nikad ga nisam nosio kod majstora. Doduše nisam ga stavljao pod kola ali cepam drva, radim bravariju, nekoliko puta je i pao na beton. Mislim da je supermen.

    Pozdrav svima.

  2. #12
    Novi član
    Član od
    22.1.2010.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Izdržljivost satova

    Swatch Irony Chrono napravljen 1996, nosim od 1997 godine. Bogu hvala, radi savrseno (jedno vreme chrono zaglavljivao, ali se to samo od sebe resilo-kako? Pojma nemam). Mislim da sam rekorder po duzini trajanja swatch-a ;-)
    Do duse, imam pored njega jos 4 sata, menjam ih, ne kupam se sa njim, ne silujem ga mehanicki...pa ne cudi dugi vek.
    VLADAN P likes this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •