Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Specto

tema: Citizen cal.8110 BULLHEAD

  1. #1
    Novi član Avatar korisnika hammer
    Član od
    23.4.2009.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Citizen cal.8110 BULLHEAD

    Pozdrav svim ljubiteljima satova, interesuje me da li u Beogradu mogu obaviti servis ovog hronografa. Sat je u losem stanju, potrebno je poliranje stakla i kucista, i kompletan servis mehanizma.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Citizen cal.8110 BULLHEAD

    To su relativno stari satovi kojih na ovim prostorima i nije bilo baš u izobilju pa se tako i do rezervnih delova teško dolazi a mnogi ni ne žele da prime na servis Seiko/Citizen hronografe. Na forumu vlada mišljenje da je Srba Mihajlović dobar časovničar pa možda da odeš kod njega. Adresu pogledaj u "Servisi". Vidi i sa vladasom, on je spominjao da ima jednog kvalitetnog časovničara kod kojeg nosi sve satove na servis i proveru, pa možda ne bi bilo loše i njega da kontaktiraš.

    A za eventualne rezervne delove, ukoliko zatreba, ebay is your friend.

    Jel može slika bullheada? Mislim, to se retko viđa kod nas a na forumu još nije bio ova vintage ikona, pa bi bilo lepo videti ga!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Novi član Avatar korisnika hammer
    Član od
    23.4.2009.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen cal.8110 BULLHEAD

    Ako budem uspeo da ga popravim postavicu slike, hvala puno za pomoc oko servisa.

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Citizen cal.8110 BULLHEAD

    Samo mi kaži jel to bullhead koji se pre neki dan pojavio na domaćoj online berzi? Ne mogu da se setim da li je bio baš citizen ili seiko ali znam da sam gledao slike i da je sat bio u relativno lošem stanju.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #5
    Novi član Avatar korisnika hammer
    Član od
    23.4.2009.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen cal.8110 BULLHEAD

    Jeste, taj je. Da ti sve ne nabrajam.....staklp mora da se ispolira, ima problem sa hrono modulom, inace radi vrlo precizno ali ja sam ga uzeo samo zbog toga sto ima flyback koji naravno ne radi. Cuo sam se danas sa Srbom, odnecu mu sat da ga pogleda kada budem dolazio u Beograd. Ako bude mogao da namesti masinu odlicno, u svakom slucaju cu ga ocistiti, pa bih mozda porucio jos jedan preko neta za delove. Najveci mi je problem taj sto nisam nista porucivao iz inostranstva na taj nacin, a bas bih voleo da ga sredim da radi.Umalo da zaboravim da ti se jos jednom zahvalim na pomoci!
    Poslednja ispravka: hammer (27.11.2010. u 1:06)

  6. #6
    Novi član Avatar korisnika hammer
    Član od
    23.4.2009.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen cal.8110 BULLHEAD

    Opet ja.....Sto se sata tice, svideo mi se jos kada sam naleteo na njega na nekom forumu, ne znam da ti pustim link, pa sam ti iskopirao celu adresu pa je pogledaj. Moj je isti kao onaj prvi, zapamtio sam ga jer mi je bio totalno drugaciji, bas neobican dizajn iz nekog proslog doba, a opet tako moderan i za 50 godina. Uporan sam i tvrdoglav, potrudicu se da ga sredim, ako treba i deo po deo. Znam da cu biti nasmejan onaj dan kada ga stavim na ruku ispravnog kako treba. Puno pozdrava!

    LINK
    Poslednja ispravka: dragon (27.11.2010. u 7:31)

  7. #7
    Mlađi član Avatar korisnika Specto
    Član od
    16.5.2020.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    409
    Reputacioni uticaj
    4

    Određen forumom Re: Citizen cal.8110 BULLHEAD

    Citat hammer kaže: Pregled poruke
    Opet ja.....Sto se sata tice, svideo mi se jos kada sam naleteo na njega na nekom forumu, ne znam da ti pustim link, pa sam ti iskopirao celu adresu pa je pogledaj. Moj je isti kao onaj prvi, zapamtio sam ga jer mi je bio totalno drugaciji, bas neobican dizajn iz nekog proslog doba, a opet tako moderan i za 50 godina. Uporan sam i tvrdoglav, potrudicu se da ga sredim, ako treba i deo po deo. Znam da cu biti nasmejan onaj dan kada ga stavim na ruku ispravnog kako treba. Puno pozdrava!

    LINK
    Vidim da je ekstra star post, ali me zanima da li ste ikada sredili taj sat?

    Sent from my Mi A3 using Tapatalk

  8. #8
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18040
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Citizen cal.8110 BULLHEAD

    Član hammer ne učestvuje godinama u radu Foruma.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #9
    Mlađi član Avatar korisnika Specto
    Član od
    16.5.2020.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    409
    Reputacioni uticaj
    4

    Određen forumom Re: Citizen cal.8110 BULLHEAD

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Član hammer ne učestvuje godinama u radu Foruma.
    Šteta. Baš me je zanimalo šta je uradio sa satom.
    Posedujem isti, pa me zanimalo i ko može da ih servisira i održava...

    Sent from my Mi A3 using Tapatalk
    bokanegra likes this.

  10. #10
    Novi član
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    30
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen cal.8110 BULLHEAD

    Jeste da je poslednji post starijeg datuma pa hajde da aktiviramo temu pitanjem da li postoji iko, bilo gde kod nas, ko zna i moze da servisira ovaj sat? Moj je, hvala bogu, u odlicnom stanju obzirom na godine i radi savrseno ali nije na odmet da se zna da li postoji neko kod koga se moze otici ako bude bilo potrebe.
    Poslednja ispravka: rzanac (23.12.2022. u 19:09)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •