Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
Like Tree6Likes

tema: Casio g shock gw 3000b 1a

  1. #11
    Novi član
    Član od
    12.2.2016.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio g shock gw 3000b 1a

    Ok👍 hvala brate😉

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Casio g shock gw 3000b 1a

    Citat Šone kaže: Pregled poruke
    Sat podesen bila je jedna manja zackoljica kraj koje sam prosao mnogo puta,a nisam vidio...sad sve pet
    Zbog kolegijalnosti bi bilo lepo reci u cemu je bila stvar posto ce mozda jos neko imati isti problem.

  3. #13
    Novi član
    Član od
    12.2.2016.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio g shock gw 3000b 1a

    Pokusacu biti kratak sto se podesavanja tice...Pre pocetka bilo kakve radnje bi trebalo ici na D( zadrzati koji sekund,dok sat ne da zvucni signal i pomjeri sekundaricu na 12h) ,nakon toga pritisnuti C..( i pustiti da kazaljke koje pokazuju vrijeme same se pomjere na 12h,ako se ne zaustave na nekom drugom broju,onda ih mi rucno pomjeramo na 12h koristeci B i D tj napred nazad...) nakon te radnje opet klik na C pa na isti nacin podesiti desni mali sat koji pokazuje vremenske zone,alarm i stopericu isto okrenuti na 12 h ( tj na 24h ,da kazaljke stoje uspravno) ,idemo opet klik na C pa se mod prebacuje lijevo na kazaljku koja oznacava dane u sedmici i uopšte sve radnje koje se rade sa satom..kazaljka takođe treba da stoji uspravno ( vidjecete jednu malu tackicu,sa njom da se poklopi) pa opet klik na C i mod se prebacuje na datum ,sa B ili D kao sto sam rekao + - ,pomjeriti datum na broj 1...sa svim ovim radnjama bi sat trebao biti "upucan"😁 ili nuliran ,kako god...
    Idemo dalje: jednik klikom na A vracamo se u time ili normalni mod...
    Kada smo sve odradili ovo prelazimo na podesavanje sata...( ja sam inace hvatao signal oko 05 h ujutro) ...
    Pritiskom na A ,malo duze se zadrzi kazaljka sekundarica ide i zadrzava se na Y ili N nastavi se drzati dok se ne pomjeri na R ( vidjecete oznaceno sitnim slovima) kada stane na R klikom na C ulazimo u mod i tu izaberemo vremensku zonu ( za nas Paris) znaci koristimo D da podesimo kazaljku...( namjestanjem samo vremenske zone,ako ste uhvatili signal pritiskom na A se vracate u normalni mod i sat treba sam ostalo da odradi,prosto zar ne😁) nakon stimanja vremenske zone klikom na C idemo na podesavanje godine i mjeseca,pa klik na C datuma...pa klik na A vracanje u radnu verziju...👍💪👏napokon😁
    Mislim da sam uspio kroz ovaj tekst pribliziti malo i skratiti neke korako...prilikom rada,podesavanja koristite upustvo radi lakseg snalazenja oko ABCD..tipki..😁 inace sat kada se podesi,u sekundu ide tacno sa atomskim satom u Njemackoj ( za nasu vremensku zonu) ..znaci nevjerovatno tacan,nema oscilacija...😁 mislim da nisam nista preskocio,a ako jesam pišite ...😁 jel stvarno da bi se sve reklo o ovom satu ,bilo bi jos mnogo pisanja😁😁 toliko,zivi bili..vatrogasni pozzdrav/ Banja Luke👍😉
    VLADAN P likes this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •