Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 13
Like Tree6Likes

tema: Casio g shock gw 3000b 1a

  1. #1
    Novi član
    Član od
    12.2.2016.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Casio g shock gw 3000b 1a

    Postovani
    Veliki pozzdrav ...novi sam clan pa cu pokusati biti kratak😁
    Posjedujem gore navedeni sat,odlican sat,lijepog izgleda,analogni ,solarni itd...ali imam problem sa podesavanjem dana i datuma..Radim sve po upustvu..Kao Home city sam odabrao Pariz ( nasa vremenska zona) kada se krene u podesavanje..sat ima tri radnje Y ( yes) N ( nou ) R (ready) W (work) tj cetiri radnje..sat u 90% slucaja kada se bira izabere N ,dok ujutro oko pet staje na Y i to vrlo kratko..napomenucu da mi nikada jos sekundarica nije stala na W i dali treba uopste..Sve podesim oko datuma ,godine..postavim jedinice,desetice ,godinu..startam sat i on radi dva,tri ili cetiri dana i datum zasteka time odmah i dan,dok sat u sekundu ide tacno...Ne znam dali preskacem neki korak u podesavanju ili pogresno radim...Cijeli zivot nosim G shockove ali na ovakvu komplikaciju nisam naisao😁 Molim Vas i Unapred zahvalan za neku smjernicu,pomoc i slicno...zivi bili

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Casio g shock gw 3000b 1a

    Javiti ce ti se VLADAN P (on bi morao znati)...imao sam i ja taj problem jedanput pa smo ga nekako ipak ustelali (iz 6 ili 7 pokusaja)...ali to je bilo pre godinu dana i vise se ne secam tehnike (jbg).
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  3. #3
    Novi član
    Član od
    12.2.2016.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio g shock gw 3000b 1a

    Vazi brate...hvala ti i pozzdrav iz Banja Luke...

  4. #4
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Casio g shock gw 3000b 1a

    Nažalost,VLADAN P neće znati.

    Kada sam prinuđen da programiram ili podesim neku elektronsku spravu (od kompjutera do sata) tome se posvetim u potpunosti sa maksimalnom mržnjom i odbojnošću.
    Nakon (unapred) određenog vremena ( ne dužeg od 60 minuta) ta sprava je ili naštelovana ili razbijena

    Po obavljenom poslu sve podatke brišem iz mozga jer ne bih želeo da živim sa idiotskim saznanjima te vrste.

    Da bih ti zaista pomogao (a da to ne budu tek nagađanja) sada bih morao ponovo da proučavam tu problematiku a to ,iskreno, ne bih radio sem ako me fizički prisilite.


    Dakle, nemam nikakvu ideju o rešavanju tvog problema sem da kreneš iz početka i precizno pratiš sve korake iz uputstva koje ,verujem, imaš.
    ... Ili da zamoliš nekoga iz ovlašćenog servisa da to uradi.

    Pozdrav za Banjaluku.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #5
    Novi član
    Član od
    12.2.2016.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio g shock gw 3000b 1a

    Vazi brate,xvala opet ...vatrogasni pozzdrav iz Banja Luke..ziv bio😉👍 probacu ,pokusacu...ako ne,ici će lagano u smece ili kako si rekao ,cekic 👊 i lagano uzeti drugi sat,drugi G Shock jer zbog prirode moga posla ja moram imati jako pouzdan izdrzljiv i sat kojem mogu da vjerujem...radi prvo mene samog a onda i ljudi kojima ja pruzam pomoć...😉👌 pozzz i mahanje👋👋

  6. #6
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Casio g shock gw 3000b 1a

    Ispali čoveka
    Vladane:



    VLADAN P and Šone like this.

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Casio g shock gw 3000b 1a

    Šone
    Inače sat je kvalitetno napravljen i sve funkcije mu (kada se jednom nameste) rade odlično.
    Siguran sam da će te dobro služiti.
    Isplati se potruditi se oko podešavanja .To je ipak samo jednom u životu
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #8
    Novi član
    Član od
    12.2.2016.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio g shock gw 3000b 1a

    Legendo ne sumnjam da nije dobar,jednostavno negdje preskacem😁 oko podesavanja...nulirao ga,kazaljke sve na dvanaest...sve radi,pokazuje kako treba..stoperica,alarm,vremenske zone..dst sdt ,sve pokazuje ,ali dan datum kao sto rekoh...radi neko vrijeme i onda kocnica😁 inace navece extra svijetli,kao lampion😁😁👍

  9. #9
    Novi član
    Član od
    12.2.2016.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Sat podesen bila je jedna manja zackoljica kraj koje sam prosao mnogo puta,a nisam vidio...sad sve pet

    Sada me dalje interesuje,dali u Beogradu ili neko ima da proda ovakav remen ,a da ne mora da se narucuje preko e bay...mislim postoji li radnja i sl...

    Poslednja ispravka: RUS (21.2.2016. u 19:44)

  10. #10
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Casio g shock gw 3000b 1a

    Mislim da su oni uvoznici pa ih kontaktiraj: Jokic S&L Jewelry and Watches
    Ako to ne uspe kontaktiraj ove prodavce, možda mogu nabaviti. Inače dosta forumaša je od njih kupovalo Casio satove.
    Nakit, satovi i dragocenosti : >CASIO-Originalni satovi-Najveci izbor 15.02.2016 - ID 8237112 - KupujemProdajem
    Nakit, satovi i dragocenosti : CASIO satovi Novi Beograd-Zvezdara 27.01.2016 - ID 20298349 - KupujemProdajem
    VLADAN P likes this.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •