Strana 79 od 95 PrvaPrva ... 296975767778798081828389 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 781 do 790 od ukupno 941
Like Tree236Likes

tema: Pomoc oko on-line kupovine satova

  1. #781
    Član
    Član od
    18.6.2012.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    154
    Lajkovi
    348
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Citat tiha kaže: Pregled poruke
    ^Mislim da je za originalnu kutiju potrebna doplata.
    Zavisi od modela do modela, za vecinu Citizen modela treba doplata, a za, recimo, vecinu Seiko modela ne treba. To je naznaceno u opisu sata. Nisam siguran, ali posto sam ovaj sat kupovao za poklon mislim da sam obratio paznju na to i da je pisalo da ide kutija. Opet, s druge strane, gledao sam mnogo modela, mozda sam nesto i pomesao...

    A zasto se to doplacuje, to ni meni nije jasno. Ako si iz fabrike dobio kutiju (a valjda je logicno da jesi) - prosledi je dalje. Sta ce ti kutija kad prodas sat? Ne znam da li su oni tu pronasli neku matematiku za dodatnu zaradu, ali ja bih dodao i tih 5EUR za kutiju ovaj put, da nisam mislio da vec ide kutija uz sat.

  2. #782
    Novi član
    Član od
    27.2.2017.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Da li su satovi sa sajta Outlet Shop originalni?

    Outlet Shop



    Da li su satovi sa sajta Outlet Shop originalni?



    Poslednja ispravka: VLADAN P (27.2.2017. u 13:52)

  3. #783
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Subaša
    Nisu originali.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #784
    Novi član
    Član od
    27.2.2017.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    I čudo one cjene Hvala visoko! Kakav je sat Citizen Nighthawk, skoro sam kupio za američko tržište?

  5. #785
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Citizen Nighthawk je među najboljima (mnogi misle najbolji) u tom cenovnom rangu.
    Ukucaj njegov naziv u pretraživač ovog Foruma-dosta se pisalo o njemu.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #786
    Član Avatar korisnika Rile VG
    Član od
    27.2.2017.
    Poruke
    114
    Lajkovi
    884
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Danas mi je stigao Seiko Monster SRP315K2 pa da podjelim iskustva, nadam se da ce nekome biti od pomoći.

    Sat sam narućio preko Creation Watches stranice 15.5. i platio ga putem PayPal-a.
    Malo sam požurio jer je stajalo da je zadnji primjerak.
    Za način dostave odabrao sam standardni (bez DHL-a) kako bih pokušao izbjeći dodatna davanja.

    Nakon što sam kroz par minuta dobio potvrdu uplate od PP-a i potvrdu naruđbe od CW-a u kojoj je bilo navedeno da za HR dostava traje 10-14 dana, na stranici više nije bilo dostupan ovaj model. Dakle, ukoliko stoji "last one" zaista je tako, nije navlakuša.

    Dva dana nakon uplate dobio sam mail da je moja naruđba sada u statusu "shipped".
    Budući nisam dobio tracking number, isti sam zatrazio te su mi ga dostavili kroz nekoliko sati uz link na singapursku poštu.
    Upisao sam broj na stranicu singapurske pošte ali sam dobivao info kako ta naruđba ne postoji. Malo sam postao sumnjičav pa sam opet kontaktirao CW ekipu i dobio odgovor da za ovaj vid shippinga tracking ponekad nije moguć i da za HR dostava obično traje 3-4 tjedna. Tu sam odlućio ds ništa neću forsirati i da ću se nadati najboljem.

    Danas je došao poštar i dostavio sat u paketu koji izgleda kao malo deblja kuverta (otprilike kao kad naručujete maskicu za mobitel preko ebay-a). Nakon kuverte sljedilo je nekoliko slojeva folije s mjehuricima pa crveni etui nalik na ženski novčanik i u njemu upute i sat sa svim folijama i naljepnicama.
    Jedino što nisam dobio karticu za garanciju kako je prikazano na YT recenzijama koje sam gledao, već je na zadnjoj strani knižice garancije udaren pečat. Ovo jos provjerim s CW-om za svaki slučaj.

    Iako sam bio spreman na dodatna davanja budući sam isti sat našao u HR za cca 400€, ugodno me iznenadilo što je paket prošao "ispod radara".

    U svakom slučaju mogu preporučit CW jer su uvjek dostupni za upite a i 13 dana za dostavu iz Singapira do naših krajeva smateam vrlo prihvatljivom.

    Eto, nadam se da će moje iskustvo nekom pomoći da bar malo vratim dug jer sam na ovom forumu naučio jako jako puno o satovima.
    Ukoliko ćete imati dodatnih pitanja slobodno pitajte...

    Za kraj par slikica...

    Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

  7. #787
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    hvala druže na lepom opisu
    Petar012 and Rile VG like this.

  8. #788
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Hvala na prenetom iskustvu.
    Rile VG likes this.

  9. #789
    Novi član
    Član od
    9.2.2014.
    Poruke
    24
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Postovani, molim za pomoc, hteo bih da kupim seiko skx007k2 na amazonu. Nasao sam na www.amazon.it i kosta 212 e ,
    a na /www.amazon.de kosta 227 e. Citajuci komentare sa oba sajta, na italijanskom amazonu sam naisao na dosta negativnih kritika na sat dok na nemackom nisam procitao nista lose vec da satove koje amazon.de prodaje seiko pravi za nemacko trziste.
    koliko vidim prodavac za oba sata sa ovih linkova je CitiLux Europe. molim za savet sa kog da porucim.
    https://www.amazon.it/Seiko-SKX007K2...=seiko+skx+007
    https://www.amazon.de/Seiko-SKX007K2...s=seiko+skx007

  10. #790
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Citat mikica86 kaže: Pregled poruke
    Postovani, molim za pomoc, hteo bih da kupim seiko skx007k2 na amazonu. Nasao sam na www.amazon.it i kosta 212 e ,
    a na /www.amazon.de kosta 227 e. Citajuci komentare sa oba sajta, na italijanskom amazonu sam naisao na dosta negativnih kritika na sat dok na nemackom nisam procitao nista lose vec da satove koje amazon.de prodaje seiko pravi za nemacko trziste.
    koliko vidim prodavac za oba sata sa ovih linkova je CitiLux Europe. molim za savet sa kog da porucim.
    https://www.amazon.it/Seiko-SKX007K2...=seiko+skx+007
    https://www.amazon.de/Seiko-SKX007K2...s=seiko+skx007
    Sa nemackog ne salju u srbiju. Na sve ovo racunaj porez i carinu od oko 30%. Moze da se desi da ne platis ali verovatnije da hoces.

    A Seiko, koliko ja znam, ne pravi satove specijalno za nemacko trziste. Model koji tim gledas ima K na kraju sto ce reci za ceo svet (tako ja razumem objasnjenje). Da ima J na kraju bio bi za japansko trziste.

    U svakom slucaju ako te zanima pretrazi sa "seiko k vs j"

    Sent from my SM-T310 using Tapatalk

Slične teme

  1. Tissot prc200 - nedoumice oko kupovine
    By vlax in forum Tissot
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 11.6.2010., 8:24
  2. pitanje u vezi kupovine sata
    By vladam5 in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.9.2009., 22:14
  3. provjerena on line kupovine
    By ognjen in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.8.2009., 11:17
  4. Savet oko kupovine Cerruti satova
    By Rasheta in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.12.2008., 21:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •