Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 11
Like Tree1Likes

tema: Kupujem Hamiltona

  1. #1
    Novi član
    Član od
    27.6.2010.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Kupujem Hamiltona

    Potreban mi je jedan savet od iskusnijih. Izdvojio sam pare za hamiltona, kontaktirao zvanicnog predstavnika za srbiju i od njih nisam dobio nikakvu informaciju. Nisu mogli da mi kaze cenu modela koji me interesuje (mogu da mi jave za mesec dana) a ako narucim sat ceka se 3 meseca. To mi sve deluje mnogo dugo i nesigurno pa me interesuju iskustva clanova foruma i naravno saveti ako ih ima

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Kupujem Hamiltona

    A pitanje glasi?
    milospinkfloyd likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Kupujem Hamiltona

    Moj savet, nađi nekoga ko može da ga donese iz USA. Naruči preko Amazona model koji ti se sviđa na adresu u USA. Posle neko ko bude dolazio donese sat u prtljagu. To je prilično dobar odnos cene/sigurnosti porudžbine. Garanciju ćeš teže ostvariti tako, ali pitanje je kako bi je ostvarivao i u Srbiji ako ti ne daj Bože zatreba, Hamiltoni su retki ovde, nema ih na lageru ko što vidiš.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    27.6.2010.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupujem Hamiltona

    pa interesuje me da li jeko kupovao preko njih, koliko je trajalo i da li postoje neki drugi nacin nabavke (ne racunam internet)

  5. #5
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Kupujem Hamiltona

    pa, ja sam pre dve godine imao sa njima vrlo slicno iskustvo, maltene identicno, i digao sam ruke od dogovaranja sa njima pa sam sat nabavio preko rodjake u SAD.
    kasnije sam imao deja vu, kada sam za taj isti sat pokusao preko njih da kupim metalnu narukvicu... nisu znali da li mogu da nabave (?), a javili su se posle tri meseca da kazu da ne mogu.
    dakle, moj savet glasi - zaobidji ih ako ikako mozes.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Kupujem Hamiltona

    Nažalost, ukoliko ne razmišljaš o kupovini putem interneta ili eventualnom odlasku do neke od susednih zemalja gde postoji AD Hamilton satova, osuđen si na njih, njihovo vreme isporuke i njihov "profesionalizam" u poslovanju. Za mene lično rok isporuke od 3 meseca (pretpostavljam sa položenim avansom) bi bio neprihvatljiv jer danas sve može da stigne sa drugog kraja sveta u roku od par dana.
    Moj savet je identičan savetu koji su ostali dali, zaobiđi ovog distributera i njegovu "ponudu".

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Član Avatar korisnika Mister No
    Član od
    3.6.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    344
    Lajkovi
    1376
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Kupujem Hamiltona

    Mogu samo, nažalost, da se pridružim kolegama sa foruma koji su imali loša iskustva! Ja sam se sa ovdašnjim distributerom Hamiltona dogovarao preko mesec dana svakodnevno, dobijao razna obećanja koja su uvek bila na dugačkom štapu. Na kraju, ni takva obećanja nisu mogli da ispune. Zato ti i ja dajem identičan savet, zaobiđi ih!
    Sinn
    Seiko


    "...i kako je do neprepoznavanja dovedena suština prevare" Štulić

  8. #8
    Novi član
    Član od
    27.6.2010.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupujem Hamiltona

    Hvala vam na savetima koji su stigli na vreme dok se nisam zaleteo. mozete mi reci u kojoj od okolnih zemalja ima hamilton zastupnik (eventualno njihov sajt) i koga mi vi preporucujete. preko amerike da ga nabavljam trenutno ne mogu a preko interenta se ne bih bas kockao sa tim parama. ipak sam malo nepoverljiv

  9. #9
    Član Avatar korisnika zare
    Član od
    18.5.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    490
    Lajkovi
    885
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Kupujem Hamiltona

    Probaj preko amazona u Engleskoj ili Nemackoj ako imas nekoga tamo, najjeftinije je i najbrze i plus imas povracaj poreza na grani, a na Nemackom amazonu imas snizenja ili popularno receno akciju!

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Kupujem Hamiltona

    @pavlaka
    autorizovane distributere Hamilton satova ćeš najlakše pronaći preko njihovog sajta i to na sledećem linku...
    Hamilton Watch | The American Brand Since 1892

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kupujem Svajcarca
    By Cvele in forum Kupovina satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.11.2012., 14:00
  2. Kupujem sat do 100€
    By zokism in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.1.2011., 22:44
  3. Kupujem sat
    By Kranjcar in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.12.2010., 17:38
  4. Kupujem 5.11 Field Ops sat
    By Zmija in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.10.2010., 19:03
  5. Kupujem Fortis sat
    By iwc in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 4.9.2010., 6:17

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •