Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1
    Novi član
    Član od
    6.1.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Casio G-shock new mudman 9300

    Pozdrav svima!

    Vec odavno planiram da dodjem u posed jednog Casio G 6900 -1D i odluka je skoro pala, dok nisam slucajno nabasao na ovo:

    link


    E sad, na sajtu pise da treba da izadje ove godine, mozda do juna ili u junu, cena se jos ne zna. A sad kad sam ga video i procitao da ima i kompas i termometar a uz to i G-shock, izbor mi je pao na njega naravno . Da li neko zna, onako iz iskustva kad izadju novi modeli posle koliko vremena mogu vec da se poruce kod nasih distributera?
    Poslao sam email Vitanovu(na cijem sajtu vec stoji da ce prodavati i Casio satove), naravno bez odgovora vec nekoliko dana.
    Nemam cak ni predstavu kolika bi mu bila cena, jer sad se razmisljam da li da uzimam ovaj G-6900 ili da cekam novog mudman-a .
    Pozdravljam sve i moram da kazem da je ovo jedan od najkulturnijih foruma .
    Poslednja ispravka: dragon (6.4.2011. u 23:32) Razlog: ubacena slika

  2. #2
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Casio G-shock new mudman 9300

    Pozdrav i dobrodošao.

    Gledao sam najavu za ovaj 9300, meni se mnogo sviđa. Mnogo više nego "stari" Mudman. Za nabavku se obrati Sense firmi. Adresa je među distributerima.

    A svakako preporuka da ga dovučeš odnekud iz inostranstva, možeš proći i duplo jeftinije. Cenim da ovo neće biti ispod 250€ kad se pojavi kod nas.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Casio G-shock new mudman 9300

    Ja bih ti za početak savetovao da kontaktiraš zvaničnog distributera za Casio satove za teritoriju Srbije (S&L Jokić) i da vidiš sa njima da li će uskoro ovaj model biti u ponudi ili da li će biti u mogućnosti da ga poruče. U svetu će se verovatno pojaviti relativno brzo nakon Baselworld sajma, ako ne u toku aprila onda gotovo sigurno već u maju ili junu mesecu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio G-shock new mudman 9300

    Treba sacekati novi model, bar ja tako mislim. Nadam se da ce vrlo stici u Srbiju.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    6.1.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio G-shock new mudman 9300

    Naravno, slazem se sa svima vama, sacekacu novi model jer ima sve sto mi je potrebno od funkcija a i G-shock je. Kontaktiracu i zvanicnog distributera i uporediti cene(kad naravno bude dostupna informacija), pa ako bude velika razlika onda cu poruciti preko interneta. A do tada je svasta moguce, mozda padne i neki seiko automatik ).

Slične teme

  1. Casio G shock AW-591-2A
    By cor in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.9.2011., 18:40
  2. Casio G-Shock GW-M5600 sat
    By 7s36 in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 11.5.2011., 17:50
  3. Casio G-Shock
    By dejan_ in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.3.2011., 20:34
  4. Casio G-Shock
    By dejan_ in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.3.2011., 0:27
  5. Casio G-Shock's SHOCK THE WORLD 2010
    By dragon in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 8.9.2010., 8:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •