Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 22

tema: Zodiac

  1. #1
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Zodiac

    Imam Festinu F16354 i zadovoljan sam snjim ali nekako prezasićen. Želim promenu i odlučujem se za Zodiac-a ZO7611 ali istraživanjem saznajem da je Zodic iz grupe Fossil satova i potpuno menjam mišljenje. Potrebna mi je pomoć oko odlučivanja izbora sata do 300€

  2. #2
    Mlađi član
    Član od
    9.11.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    50
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Zodiac

    Da bi ti pomogli moras barem da nam kazes sta otprilike želiš.kakav izgled,kakav mehanizam,hoćeš li švajcarca,italijana,japanca...

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Zodiac

    Imaš par odličnih tema za satove u tom cenovnom rangu.
    Pogledaj sledeće linkove:

    Pomoć pri izboru sata do 300EUR
    Tissot do 300-350 eura
    Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Inače, Zodiac nije iz grupe Fossil satova već Fossil ima vlasništvo nad Zodiac-om. Fossil satovi su modni satovi a zodiac je ipak malo kvalitetniji od njih. I bilo bi poželjno da malo preciziraš šta voliš a šta ne kod satova, kako bi članovi mogli da ti pomognu.
    Pogledaj i forum "prodaja satova", ima par interesantnih ponuda, pogotovo Orient-a!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zodiac

    Moje izvinjenje svima što nisam precizirao šta želim. Želim Švajcarce, Nemce. Dragon mi je preporučio Orient i svidja mi se, želim automatike, peferiram hronografske satove. Još jednom primite moje izvinjenje zbog nepreciznog pitanja!

  5. #5
    Član Avatar korisnika Hakinen
    Član od
    29.12.2008.
    Lokacija
    Bg (Srb)
    Poruke
    101
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Zodiac

    Mogao bi i da sam pokazes neki model kao primer.
    just nice and easy now...there is no need to rush

  6. #6
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zodiac

    Pomoć oko modela mi je i potrban, volim lep izgled sata kao i lep mehanizam, zato dajte savete!!!

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Zodiac

    Igore, ono što je tebi lepo meni može da bude ružno i obratno. Ne možemo mi da odaberemo sat umesto tebe jer ćeš ga ti nositi, pa je bitno da ti nama pokažeš šta se TEBI SVIĐA, a posle ćemo lako doći do preporuka i predloga. Ako planiraš da kupiš sat, valjda si do sada obišao barem nešto od radnji kod nas ili sajtova, bilo proizvođača satova bilo online prodavnica i mora da si naišao na nešto što ti se dopada.

    Postavio sam ti linkove do par tema na forumu gde su ljudi tražili preporuke satova do 300€, nisi se izjasnio dal ti se nešto od toga sviđa ili ne, rolex replica kellot osim za Orient što je poprilično neodređeno jer baš Orient ima izuzetno šarenoliku ponudu.

    300€ i automatik, hronograf, švajcarac ne idu zajedno. Jednostavno, premalo novaca da bi sve to mogao da dobiješ u jednom proizvodu.
    Hronograf satovi sa mehaničkim mehanizmom... jedino da pogledaš satove kineskih proizvođača ili eventualno ruskih. Mada ćeš se i kod Rusa teško uklopiti kada se uračunaju troškovi slanja, carine i poreza (i eventualno usluge špeditera).
    Evo ti par slika ruskih hronografa, jel ti se sviđa neki?











    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #8
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Zodiac

    Svajcarac,hronograf i automatic za 300 e, jedino mozes da uzmes onaj novi
    SWATCH.

  9. #9
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zodiac

    Da dragone i svaka čast, svidjaju mi se Pilot Berkud (nalik mi je Fortisu) ali niste me najbolje razumeli, ne mora da bude automatik, ne tražim sve zajedno u jednom satu...

  10. #10
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zodiac

    Dragone, da li znaš gde bi mogao da nadjem Poljot, Berkut, satove koje si mi preporučio?
    Uz ponovno izvinjenje svima, nov sam u ovome, satove u prodaji u Srbiji znam iz naših prodavnica, a oni su, Tisot, Festina, Jaguar, Zodiac itd...što je pristupačno mom dzepu!
    Razmišljao sam o Zodic-u ZO7611 ali sada vidim da ipak ima satova za koje nisam ni znao da ih ima u Srbiji. Svidela mi se tvoja preporuka Orient-a pa sam pronašao Semi Skelton i dopada mi se. Iskreno Rus, Berkud više ali sada tako olako kao sa mojom Festinom F16354 neću ponoviti, kupio sam ga prebrzo bez nikakvog istraživanja, pozdrav!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. ZODIAC ZO 8510 automatic
    By ANGEL in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.6.2011., 10:03
  2. ZODIAC satovi
    By Nikola in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 25.12.2009., 16:56
  3. Zodiac ZO2400
    By aktiva in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 7.12.2009., 12:32

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •