Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 22 od ukupno 22

tema: Zodiac

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Zodiac

    Kako to misliš, "koči me to što je Amerikanac"??
    Mislim, vreme crvenih i plavih je odavno prošlo!
    Uostalom, zar je bitno dal je amerikanac, japanac, rus, italijan, švajcarac ako je sat KVALITETAN?

    Kao što rekoh, moj savet ti je da obiđeš Chronos, ne sajt već radnju i pogledaš šta imaju u ponudi do 330€ od Certine i Hamilton satova, izabereš ono što ti se sviđa i zatim odbiješ 13% (popust koji Chronos daje svakog 13. u mesecu) od cene sata da bi dobio konačnu cenu sata.
    Gledanjem cena po sajtovima i raznoraznim cenovnicima ne možeš da stekneš jasnu predstavu o tome šta želiš i šta možeš da kupiš. Prvo, cene nisu identične i obično su kod nas više. Drugo, kod nas ne postoji tolika ponuda satova niti imaju sve na lageru kao što je to na online sajtovima. Treće, neki sat može i da ti se svidi na slici a kad ga staviš na ruku da shvatiš da to nije to.
    Dakle, pravac radnja, pogledaj, probaj pa onda javi. Ako ne nađeš ništa što ti odgovara, tražimo dalje.

    Što se invicta vs certina pitanja tiče, pročitaj temu Invicta Pro Diver.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #22
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zodiac

    HAHAHA
    Nije bitno toliko ako je sat dobar...
    Upao sam u gužvu sa poslom i ovih dana nisam ni otišao da ih vidim. Čekam moje Ruse do nove da vidim dali mi donoe sat ili ne...
    Moram do Cronosa ovih dana što pre jer će me sa posla poslati za N.Sad na neko vreme. Pozdrav dragone, samo zbog moje gužve nisam stigao da odem, a javljam ti sve šta je bilo. Ipak niko nema uticaja nadnome kao ti
    Super si hvala ti!!!

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. ZODIAC ZO 8510 automatic
    By ANGEL in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.6.2011., 10:03
  2. ZODIAC satovi
    By Nikola in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 25.12.2009., 16:56
  3. Zodiac ZO2400
    By aktiva in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 7.12.2009., 12:32

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •