Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 26 od ukupno 26
Like Tree1Likes

tema: Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50

  1. #21
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50

    Ova dva tissot-a imaju moje kolege i na oko mi se vise svidjaju nego seiko. U odnosu na ova dva tissot-a, seiko mi je malo prenatrpan.

    Obojica su zadovoljni satovima i stvarno lepo izgledaju uzivo.

    Inace, glasam za Citizen iznad

  2. #22
    Novi član Avatar korisnika xajphak
    Član od
    14.5.2011.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50

    Pozdrav svima na forumu evo i ja sam se prikljucio.Dugo pratim ovaj sajt i sjajni ste jer 95% onoga sto znam o satovima ovde sam naucio!
    Evo resim da skupim malko ozbiljnije pare za sat nekih 300-400 evra i gledajuci ovaj forum i jos ponegde i ceneci vasa misljenja odlucih se za Tisssot PRC 200.Uzeo sam ga u Identicu.Neverovatno koliko je sat lep,iako imaju u radnji satove od po 4-5.000 evra meni je ovaj sat i lepsi od njih.Uzeo sam ga u beloj boji,imali su i plavi al on je lepsi na slici nego uzivo pa sam izabrao beli.Crni koji mi je mozda po slikama i najlepsi nisu imali.
    Samo jedno malo pitanjce u vezi sata ne samo ovog neko sam primeti na jos par modela.Ona centralno chrono kazaljka u mirovanju nije 100% savrseno centrirana u odnosu na podeok na 12 sati.Kao da ima ostupanje recimo ne vise od trecine milimetra u smeru kazaljke na satu.Naletao sam negde cini mi se na ovom forumu da je to potpuno normalno kao i na nekim stranim,al cisto da proverim.I da li se to moze nastelovati,mada mi iskreno i ne smeta jer bas moras da zagledas da bi jedva primetio? Hvala unapred
    Poslednja ispravka: xajphak (17.5.2011. u 20:03)

  3. #23
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50

    Zdravo xajphak i dobro dosao (ovako zvanicno ). Cestitam ti na nabavci sata!

    Ovo o cemu pricas je sasvim normalno za automatik satove (sa Valjoux 7750 mehanizmom, a verovatno i sa novijim C01.211) te klase, mada se moze srediti. Nisi naveo - da li je tvoj sat automatik ili kvarcni? Nisam siguran da bi ovo trebalo tolerisati u slucaju kvarcnog mehanizma? Pozivam druge kolege sa sajta da pomognu, takodje.

    Postavi obavezno slike sata, ne samo da bismo ti pomogli, vec i da se pohvalis pridoslicom !
    No time to lose

  4. #24
    Novi član Avatar korisnika xajphak
    Član od
    14.5.2011.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50

    Hvala na dobrodoslici,kvarcni je model za automatic nazalost nije bilo dovoljno novca.Citao sam na par mesta da je to normalno cak sam jos pogledao neke modele Tissota u radnji i cini mi se da i oni imaju to odstupanje.Cisto zelim da znam ako nesto nije u redu da reklamiram,pa molim za pomoc vas iskusne sa foruma koji znate o ovome nemerljivo vise...

  5. #25
    Novi član Avatar korisnika xajphak
    Član od
    14.5.2011.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50

    Evo i slike nemam bas neku kameru pored sebe ova je sa mobilnog,ali dovoljno da vidite o cemu govorim.Kasnije cu neke lepse da postavim tamo u rubriku gde se stavljaju slike pa da se i ja malo pohvalim
    DSC00718.jpg
    VLADAN P likes this.

  6. #26
    Novi član
    Član od
    12.3.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50

    Citat xajphak kaže: Pregled poruke
    Samo jedno malo pitanjce u vezi sata ne samo ovog neko sam primeti na jos par modela.Ona centralno chrono kazaljka u mirovanju nije 100% savrseno centrirana u odnosu na podeok na 12 sati.Kao da ima ostupanje recimo ne vise od trecine milimetra u smeru kazaljke na satu.Naletao sam negde cini mi se na ovom forumu da je to potpuno normalno kao i na nekim stranim,al cisto da proverim.I da li se to moze nastelovati,mada mi iskreno i ne smeta jer bas moras da zagledas da bi jedva primetio? Hvala unapred
    Ovo sam i ja primetio kod nekih kvarcnih mehanizama. Iako, interesantno je da npr. u nekim slucajevima odstupanje nije na celom dijapazonu kruga, vec samo u nekom delu. Konkretno, kod Candina sam primetio odstupanje u periodu tzv. podeoka 2/tj.14 pa do 7/tj.19h, dok se na ostalom delu kazaljka gotovo savrseno poklapa sa oznakama na ciferu.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Seiko, Tissot, ili nesto drugo - automatik varijanta
    By alejandro in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 9.12.2010., 14:41
  2. Tissot PR50 Chronograph
    By Komar in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 22:29
  3. TISSOT heritage vs. TISSOT prc 200
    By Banesi in forum Tissot
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.10.2009., 20:39
  4. Seiko - Tissot - Citizen - ... ?
    By uroshBG in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 27.3.2009., 0:40
  5. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.1.2009., 19:01

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •