Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37
Like Tree19Likes

tema: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

  1. #31
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    ckvrlj i ja se slažem sa tobom što se slažeš samnom ali kud za ovakvu lepotu reče "zbrčkan" brojčanik SEIKO Mechanical SARB065 セイコー メカニカル オートマチック - YouTube

    Branko ja bih odabrao Seiko, za moj ukus neuporedivo lepši brojčanik, plava sekundara je lep detalj, a kada bih birao između Eta 2836 i Seiko 6r15 izabrao bih Seiko zbog veće rezerve snage.
    Poslednja ispravka: skydrummer (20.10.2013. u 19:57)
    backarelli likes this.

  2. #32
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    Ja sam bio za Visodate ali sto vise gledam Hamija sve mi se vise svidja, evo jedna lijepa slika

  3. #33
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    Branko, po meni, ako ti se sat svidja, vredi dodati tu razliku.
    Ali, ako ti se ne svidja bas, onda ne vredi, cak i da ima najbolji mehanizam na svetu.

    Sve u svemu, treba uzeti sat koji ti se pored toga sto je kvalitetan, svidja i koji ces rado nositi.

    Da skratim pricu, kad su ta tri sata u pitanju, ti ne mozes da pogresis, sve i da hoces.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #34
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom

    Hvala puno,Sky! Za brojčanik se apsolutno slažem s tobom!Plava sekundara ostavlja bez teksta...

    Hvala RUS! Imam još dovoljno vremena da razmislim...ili eventualno ustedim još koju paru za Hamiltona. Hamilton me podseća na slim varijante Vacheron-a(zbog toga ona tema o homage satovima ). Za sada-prednost je na strani Seika(kako zbog karakteristika koje ste naveli,tako i zbog plave sekundare i ne velikog broja ljudi koji poseduju pomenuti model kod nas).
    Poslednja ispravka: RUS (20.10.2013. u 20:11)
    skydrummer likes this.

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    Sky, pod "zbrčkan" ne mislim ružan, brojčanik je veoma lep, već naboran, ili kako već nazvati ove linije po brojčaniku.
    Mislim da bi bez njih sat bio jednostavniji i još elegantniji, ovako je malo previše "coctail", ako me razumeš.

  6. #36
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    Branko, moram da ti predložim i SARB035:

    Seiko SARB035

    Jednostavan, elegantan sat, bez suvišnih detalja. Takodje 6r15 mehanizam.
    Misko81, skydrummer and Milossani like this.

  7. #37
    Član Avatar korisnika Misko81
    Član od
    7.6.2010.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    277
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    SARB035 je baš, baš dobar. Sviđa mi se Visodate uz jednu malu zamerku, mislim da je velika kazaljka trebalo da bude malo veća. Hamilton bi bio odličan da su mu stavili sekundaru, bez toga nije to to, znam iz iskustva jer imam sat bez sekundare. Prvobitno pomenuti Seiko mi se iskreno ne dopada previše zbog onakvog brojčanika.
    ckvrlj likes this.

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •