Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 25
Like Tree9Likes

tema: seiko 5 automatic sport

  1. #11
    Novi član
    Član od
    17.1.2016.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Black 23 dobro došao na forum.
    Sat koji te interesuje je sasvim ok. Da li ti se dopada ovaj model Seiko SKZ211K1 i da li si pitao da li ga imaju na stanju? Inače model SKZ209K1 se dugo prodavao na KP, polovan naravno.
    skydrummer nisam pitao za taj model,vec imam jedan crne boje swatch,pa zbog toga

    ima dosta modela slicnih,valjda cu naci nesto po volji.Koliko cesto se na ovim seiko automaticima mora podesavati vreme?Hvala svima na odgovorima.
    Poslednja ispravka: RUS (17.1.2016. u 18:56)

  2. #12
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: seiko 5 automatic sport

    Malo sam gledao po internetu i taj model nigde nemaju na stanju. Verovatno je prestao da se proizvodi, cim ga niko nema, tako da ti ne gine pronalazenje neceg slicnog.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #13
    Novi član
    Član od
    17.1.2016.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: seiko 5 automatic sport

    Citat RUS kaže: Pregled poruke
    Malo sam gledao po internetu i taj model nigde nemaju na stanju. Verovatno je prestao da se proizvodi, cim ga niko nema, tako da ti ne gine pronalazenje neceg slicnog.
    Rus hvala sto si trazio.sta mislite o ovom saticu?Promaster Marine u sad ga videh na sajtu bomara,vidim da postoji i na metalnoj narukvici na netu,ali je u bomaru na nekoj silikonskoj koja mi se ne svidja.Valjda se to mogu sa njima nesto dogovoriti?od ovog prvog seika sam odustao jer ga jednostavno nema.Sta predlazete,ovaj eco drive ili neki seiko 5 automatik?

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: seiko 5 automatic sport

    Obicno nije moguce porediti automatik i kvarc ali po mom misljenju ovaj Citizen je mnogo bolji sat nego Seiko 5 automatici. Cak je i ova cena sa popustom ok. Sto se tice metalne narukvice, Bomar ce verovatno morati da je naruci a pretpostavljam da je cena 5000+ dinara.
    Poslednja ispravka: tiha (17.1.2016. u 22:27)

  5. #15
    Novi član
    Član od
    17.1.2016.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: seiko 5 automatic sport

    U dilemi sam :-)nikako da nadjem sta mi treba.onaj seiko koji trazim nema kod nas,sad ovaj citizen nije na metalnoj narukvici.ali deff ce biti japanac :-).samo problemi sa mnom :-).gde je kod nas najbolji izbor citizena?
    Poslednja ispravka: black 23 (17.1.2016. u 22:51) Razlog: Zaboravnost

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: seiko 5 automatic sport

    Sense, koja je kao nekakva internet prodavnica (ali mogu da donesu trazeni model na uvid) i Bomar
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: seiko 5 automatic sport

    Sense ga nema u ponudi, Bomar ima i sa cenom od 170eura za nov diver, eco drive i 5 godina garancije najbolji izbor.
    Čeličnu narukvicu ne verujem da će ti nabaviti ali plavi Nato bi za njega bio najbolji izbor.

    Seiko ​Green Willard SPB153J1
    Seiko ​62 MAS Reissue SPB149J1 Limited edition
    Seiko ​Panda Chronograph SRQ029J1 Limited edition

    Omega Seamaster Co-axial 8800 Chronometer Diver Green

  8. #18
    Član Avatar korisnika GizmoID
    Član od
    14.3.2013.
    Lokacija
    Doboj
    Poruke
    210
    Lajkovi
    1064
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: seiko 5 automatic sport

    Sa blagim zakasnjenjem ugledah temu. Posjedujem Seiko Atlas, model SKZ211J1. Kupio sam ga na Amazonu, zalomilo mi se neko opasno snizenje od preprodavca iz Japana. Imam prijatelje u USA pa sam odradio transakciju preko PayPal-a a adresu dostave stavio njihovu. Vise se i ne sjecam koliko ga platih ali bilo je nesto povoljno, ne drzi me za rijec ali mislim oko $170-$190.
    Ono sta ti mogu reci sa sigurnoscu je da je sat i dalje magnet i za moj pogled a da ne govorim za tudje.
    I sam sam htjeo da kupim plavu 209-ku ali me odgovorise clanovi foruma (ja bih rekao - na moju srecu). O pouzdanosti mehanizma i slicno necu trositi vrijeme, sve su to iskusniji vec napisali. Jedini minus (uslovno receno) za koji sam unaprijed znao je da se unutrasnji prsten lako pomijeri jer je krunica za njegovo pomijeranje "labavija". Toliko od mene uz par linkova...
    Koji sat nosite danas? Oktobar 2014 - Mart 2016
    Koji sat nosite danas? Oktobar 2014 - Mart 2016

    BTW tek sada vidim i procitah da od prije par mjeseci fotkama na Dodaj.rs vise nije moguce pristupiti?

  9. #19
    Novi član
    Član od
    17.1.2016.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Citat Larosa kaže: Pregled poruke
    Sense ga nema u ponudi, Bomar ima i sa cenom od 170eura za nov diver, eco drive i 5 godina garancije najbolji izbor.
    Čeličnu narukvicu ne verujem da će ti nabaviti ali plavi Nato bi za njega bio najbolji izbor.

    Larosa jel taj pjaví nato kako ga zouvete skupa narukvica?

    Citat GizmoID kaže: Pregled poruke
    Sa blagim zakasnjenjem ugledah temu. Posjedujem Seiko Atlas, model SKZ211J1. Kupio sam ga na Amazonu, zalomilo mi se neko opasno snizenje od preprodavca iz Japana. Imam prijatelje u USA pa sam odradio transakciju preko PayPal-a a adresu dostave stavio njihovu. Vise se i ne sjecam koliko ga platih ali bilo je nesto povoljno, ne drzi me za rijec ali mislim oko $170-$190.
    Ono sta ti mogu reci sa sigurnoscu je da je sat i dalje magnet i za moj pogled a da ne govorim za tudje.
    I sam sam htjeo da kupim plavu 209-ku ali me odgovorise clanovi foruma (ja bih rekao - na moju srecu). O pouzdanosti mehanizma i slicno necu trositi vrijeme, sve su to iskusniji vec napisali. Jedini minus (uslovno receno) za koji sam unaprijed znao je da se unutrasnji prsten lako pomijeri jer je krunica za njegovo pomijeranje "labavija". Toliko od mene uz par linkova...
    Koji sat nosite danas? Oktobar 2014 - Mart 2016
    Koji sat nosite danas? Oktobar 2014 - Mart 2016

    BTW tek sada vidim i procitah da od prije par mjeseci fotkama na Dodaj.rs vise nije moguce pristupiti?
    Kod nas ne mogu nídje da ga nadjem,a preko neta níkad nisam trgovao,to mi deluje bas komplikovano.nemam pojma sta da radim jos sam u dilemi izmedju nekog seíka 5 sport i ovog citizena
    Poslednja ispravka: RUS (19.1.2016. u 8:29)

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: seiko 5 automatic sport

    Nato narukvice nisu skupe mada zavisi od kojeg proizvođača ga uzimaš, ko ih prodaje (on line, prodavnica, oglasi i dr.).
    Neka realna cena za Nato srednjeg kvaliteta ti je oko 10 eura, no veći problem je naći odgovarajuću meru i željenu boju.
    Kao alternativu za tog Citizena možeš uzeti i neku kvalitetnu kožnu narukvicu, kao npr. ovu :

    Seiko ​Green Willard SPB153J1
    Seiko ​62 MAS Reissue SPB149J1 Limited edition
    Seiko ​Panda Chronograph SRQ029J1 Limited edition

    Omega Seamaster Co-axial 8800 Chronometer Diver Green

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •