Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1
    Novi član Avatar korisnika theemp
    Član od
    11.9.2009.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    20
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Sat od 10 do 15 hiljada rsd

    Zeleo bih da pazarim neki sat (po mogucstvu hronograf) za nekih 10, 15 hiljada rsd. Pa bih bio zahvalan na svakom predlogu. Voleo bih da to bude neki swatch, festina, mozda neki lorus ili casio ali slobodno predlozite bilo koju marku.

  2. #2
    Član Avatar korisnika Hakinen
    Član od
    29.12.2008.
    Lokacija
    Bg (Srb)
    Poruke
    101
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Sat od 10 do 15 hiljada rsd

    just nice and easy now...there is no need to rush

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Sat od 10 do 15 hiljada rsd

    Citat Hakinen kaže: Pregled poruke
    +1 za casio, mada je tema u pogrešnom forumu.
    Nudi mnogo za malo novca i u tom cenovnom rangu bih se fokusirao isključivo na casio.

    Za malo više novca možeš da pogledaš i sector oversize modele, mada ne znam kakvog su kvaliteta.

    [Off Topic]
    btw, jeste li primetili da BPM u poslednje vreme radi na uvozi novih modela satova? Recimo, uvezli su jedan sector automatik sa valjoux 7751 mehanizmom.
    [/Off Topic]
    Poslednja ispravka: dragon (11.9.2009. u 14:23)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Novi član Avatar korisnika theemp
    Član od
    11.9.2009.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    20
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat od 10 do 15 hiljada rsd

    Hvala na odgovoru. Pogledao sam date linkove, i prvi casio izgleda ok, dok je drugi malo prenabudzen(vise mislim na dimenzije nego na funkcije). A ta festina mi je malo kljakava na izgled. Ukoliko imas jos koji predlog unapred sam zahvalan.

  5. #5
    Novi član Avatar korisnika theemp
    Član od
    11.9.2009.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    20
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat od 10 do 15 hiljada rsd

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    +1 za casio, mada je tema u pogrešnom forumu.
    Nudi mnogo za malo novca i u tom cenovnom rangu bih se fokusirao isključivo na casio.

    Za malo više novca možeš da pogledaš i sector oversize modele, mada ne znam kakvog su kvaliteta.

    [Off Topic]
    btw, jeste li primetili da BPM u poslednje vreme radi na uvozi novih modela satova? Recimo, uvezli su jedan sector automatik sa valjoux 7751 mehanizmom.
    [/Off Topic]
    Prvo hvala za opomenu za pogresan forum. Drugo molio bih te da mi predlozis neki model bilo casio bilo neki drugi jer sam u polju satova poprilicno laik, a voleo bih da znam sta kupujem za tih 10-ak, 15 hiljada. Prvo sam hteo neki swatch ali vidim da ga ne hvalite nesto preterano, pa njega i ne moras spominjati ali vidi za casio, festinu , lorus ili nesto sl...

  6. #6
    Novi član Avatar korisnika theemp
    Član od
    11.9.2009.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    20
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat od 10 do 15 hiljada rsd

    Posle malo sedenja ispred računara naleteo sam na nešto jeftiniji lorus http://www.vitanov.rs/shop/satovi/pr...uctid=1410koji mi se baš dopada na izgled, zatim je tu i casio http://www.satovi-online.com/catalog...5a-p-1405.html koji takodje simpatičan i na kraju festina http://www.bpmsatovi.com/product.php?cid=25&pid=1159 koja stvarno (bar meni) izgleda fenomenalno. Mada ovo nije ništa konačno dok ne odem u neku radnju i ne stavim neki sat na ruku i vidim kako mi leži, ali bih voleo da čujem (čitaj vidim) nečije mišljenje o ova tri sata.
    Poslednja ispravka: theemp (15.9.2009. u 21:40) Razlog: pravopisna greška

  7. #7
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Sat od 10 do 15 hiljada rsd

    Samo da naglasim u startu, prilikom izbora nekog od ova tri sata ne možeš doneti pogrešnu odluku jer su sva tri sata odlična. Ako gledamo odnos kvalitet/cena onda su Lorus i Casio bez konkurencije. Festina je skuplja ali i ona predstavlja dobru kupovinu.
    Iskreno, moja preporuka je da odabereš sat koji ti se više sviđa, jer kao što sam rekao, sva tri su zaista odlična.
    Ako bih ja birao na osnovu izgleda izabrao bih taj Lorus u svako doba dana



    Mada i ta Festina sa plavim kazaljkama izgleda super.

    Pozdrav,
    V.S.
    Priložene slike Priložene slike

  8. #8
    Novi član Avatar korisnika theemp
    Član od
    11.9.2009.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    20
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat od 10 do 15 hiljada rsd

    Prvo hvala na odgovoru. Drugo moram ti reći da sam pre dva dana kupio sat i to lorus ali ne onaj koji sam pre naveo. Jer kada sam otišao u prodavnicu video sam da takav i sl. satovi ma kako lepi bili ne stoje lepo na mojoj ne baš tako obimnoj ruci. Pa sam pravio izbor između dva casia i lorusa pa sam se na kraju odlučio za lorus koji je po dizajnu mnogo bolje određen od modela casia. Nadam se da nisam pogrešio u pitanju je ovaj sat iz lorus rf8 serije a koštao me je 10 350 rsd.

    lorus.jpg

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •