Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
Like Tree7Likes
  • 7 Post By nikoola

tema: Raymond Weil Nabucco ili Tag Hauer Formula 1

  1. #1
    Novi član
    Član od
    24.11.2013.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Raymond Weil Nabucco ili Tag Hauer Formula 1

    Postovani,
    do sada sam uglavnom nosio slabije brendove i jeftinije satove (Diesel, Fossil, G-shock...), ali imam priliku da uzmem nesto povoljnije i po dobrim uslovima neki sad na jomawatch, preko prijatelja iz USA.

    Iskoristio bih priliku i uzeo dobar sad, koji za nase (moje) uslove i nije jeftin, pa bih da napravim i dobar izbor.

    Drugar koji mi je to predlozio ima Nabucca 7700-TIR-05207 i video sam ga uzivo, svaki put drzao na ruci i odusebljen sam satom. Do tada nikad nisam cuo za RW, ali kvalitet je fenomenalan (bar meni).
    Sto se tice njegovog sata, po mom ukusu je skoro savrsen. Odlican dizajn, odlicna velicina (mada volim malo vece), odlicna primena. Kad vec dajem toliko novca da mogu da ga iskoristim za svaku priliku. Ide za svaki dan, ali ide i sa odelom i sa sortsem.

    Hteo sam isti, ali posto je stari model, nema ga vise u ponudi. Cena mu je bila 1200$.

    Trenutno u ponudi je 7850-TIR-05217 i on je na Jomi 1550$ (navodno, retail cena je 4990).
    Ova boja i verzija sata mi je ok na slici, zanimljiva ali nemam priliku gde da ga vidim kako bih bio siguran u kupovinu, ali na slici je zanimljiv, cak i sa ovim zelenim detaljima.


    Gledajuci jos neke modele drugih proizvodjaca, naleteo sam na Tag Heuara, model CAZ2010FT8024 koji mi se ucinio skroz zanimljiv. 1700$ (retail cena 2600$)
    Meni je bar Tag neuporedivo poznatija marka, verovatno i bolja ali ne mora da znaci (ne razumem se dovoljno.
    Tag mi se dopada, ali mi se cini da je vise sportski sto me malo odbija, a i cena je vec dosta prebacena planiranih startnih 1200$ (ali ako je dosta bolji, kvalitetniji i vredniji, sto da ne).

    Pre otvaranje teme, procitao sam skoro sve slicne teme na forumu vezanu za ove satove...
    Otvoren sam mozda i za jos neki konkretan predloga, ali pre svega mi treba misljenje o ovim satovima, ako ih ima.

    Unapred hvala svima.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Raymond Weil Nabucco ili Tag Hauer Formula 1

    Probaj, ako možeš, i Tag pa onda donesi odluku.

  3. #3
    Član
    Član od
    22.8.2011.
    Poruke
    143
    Lajkovi
    1300
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Raymond Weil Nabucco ili Tag Hauer Formula 1

    Pogledaj i TAG uzivo, ima ga u bgd u nekoliko radnji. Ako se odlucis za TAG, mislim da je bolje da ga porucis na metalu nego na gumi. Metal je metal, i pri kasnijoj kupovini drugih kaiseva guma i koza su uvek jeftinije da se kupe.
    Na jomi je ista cena sata na metalu i gumi

    http://www.jomashop.com/tag-heuer-wa...10-ba0876.html

    Pored tog modela pogledaj i ovaj model, skuplji je za 80$

    http://www.jomashop.com/tag-heuer-wa...12-ba0876.html

  4. #4
    Novi član
    Član od
    24.11.2013.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Raymond Weil Nabucco ili Tag Hauer Formula 1

    Prvo, hvala na savetima.
    Drugo, Tag jedino u BG da pogledam, samo sto me muci to da nisam iz BGa a necu skoro tamo. Nije da mi se zuri, ali valjalo bi da to zavrsim u narednih 10 dana jer drugar dolazi iz USA i treba da ga ponese.
    Trece, sto se tice metalne narukvice, ne volim je i ne svidja mi se, mada se slazem da je mnogo bolja i pametnija kupovina metalne pa dokupljivanje kozne ili gumene narukvice. Vec sam citao ovde na forumu da se to svima preporucuje bas iz tih razloga.

    Simo, sto se tice modela koji se predlozi, slazem se da je zanimljiv, mozda malo univerzalniji od modela koji sam ja nasao, ali problem je sto ga nema na stanju i ocekivano vreme isporuke 3-5 sedmica, sto mi se kosim sa ovim pod brojem 2.

    O ukusima se ne raspravlja i tu nema dileme, ali me samo zanima sav kvalitet navedenih modela, karakteristeke i naravno, situacija za par godina oko prodaje ako odlucim da ga prodam ako finansije ne budu dozvoljavale da se kupi jos neki.


    Hvala jos jednom

  5. #5
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Raymond Weil Nabucco ili Tag Hauer Formula 1

    ja bih pogledao taj sat ovde da kupim, rejmonda prodaju u maestro jew, sjajni su, izuzetno profesionalni, izuzetne pogodnosti daju, kad sam ja gledao rejmonda, davali su po ceni jednog dva komada, vredi otići i probati, pitati da li akcija važi, zaista prodavac svetskog glasa i ranga

    o rejmondu mogu reći da imaju izuzetnu obradu, ali i da ova retail cena nema ama baš nikakvu referentnu vrednost

    beograd je vrlo zahvalno mesto za kupovinu satova, nekoliko izuzetnih trgovaca istih sa još boljim cenama, šteta što ljudi samo jure sa strane nešto da kupe

    o TAG-u ja ne znam puno, skoro ništa, nisu me zanimali previše, viđao tu i tamo, probao, ali nemam nikakvo mišljenje
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (10.4.2017. u 19:29)

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Raymond Weil Nabucco ili Tag Hauer Formula 1

    Ne laži, meni si rekao da su mediokriteti

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  7. #7
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Raymond Weil Nabucco ili Tag Hauer Formula 1

    moguće, ja koristim tu reč ali si pogrešno razumeo druže, vrv sam rekao za nekog drugog ali reći da je tag mediokritet u svetu satova, hm pa to može da kaže Figo ili Nadal što nosi onaj napucani sat ali ja, ne

  8. #8
    Novi član
    Član od
    24.11.2013.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Raymond Weil Nabucco ili Tag Hauer Formula 1

    U Maestru je i dalje akcija dva za jedan. Sat je 5270chf.

    Elem, sat je kupljem i sutra stize.
    Evo i slike:


Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •