Strana 62 od 79 PrvaPrva ... 125258596061626364656672 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 611 do 620 od ukupno 781
Like Tree513Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

  1. #611
    Stariji član
    Član od
    7.1.2017.
    Poruke
    728
    Lajkovi
    6976
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    ako ti znaci, ja tacno dve god imam skx007, i ljubav ka njemu je sve veca kako vreme prolazi, a isto mi je bio prvi automatik ... to je klasik kojem ne treba reissue, limited edition, prospex logo, niti pet narukvica ... nemoj brinuti za tacnost, jer cim odmaknes od kvarca sekundi postaju manje bitni

    Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
    dusan51, ssrki and blackwhite like this.

  2. #612
    Novi član
    Član od
    2.4.2019.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Pozdrav drugari,resio sam da Vam se javim!!Nov sam na forumu ali vas duze vreme pratim kao "gost".U mojoj proslosti pa do sad uvek sam voleo satove ali nikada nisam poklanjao toliku paznju da dublje ulazim u tu tematiku i u samu srz oko sata (koji mehanizam od automatika je bolji,koji od kvarca,sirina narukvice,kako se koji deo zove,itd) kao pojedinci ovde sto vladaju ovom lepom naukom...Cisto voleo sam sat ali se sve svodilo na to ako mi se na oko svidi sat to je to..Moje znanje je tako siromasno da sam znao da razlikujem digitalne satove od analognih,znao sam da postoji automatik koji ne radi na baterije i ovaj koji radi,tako da znate koliko me je tematika o satovima zanimala u proslosti..Vremenom kad sam otkrio ovaj sajt pre neku godinu poceo sam po malo da citam o svemu i svacemu,i tako sam otkrio da postoji jedan itekako zaseban svet o satovima,zanat koji zahteva itekako dobro znanje da bi se rasklopio i sklopio jedan automatik,itd..Fasciniralo me je to sto sam video kod vas pojedinih clanova dobro poznavanje satova i mehanizama dokle doseze,pa pomoc kad nekom zaatreba ako ga muci neka boljka koja je nastala na satu,pored realnog i stvarnog zivota predali ste se ovom hobiju i ljubavi prema satovima.Svaka cast momci,a i devojke jer sam video da ih par ima..Citajuci razne teme ovde poceo sam da razmisljam i o svom buducem satu koji bi zeleo da imam,da zamenim moj ishabani Casio..Ja sam sveo broj na 4,po iskustvima clanova koji su prosli kroz ovaj forum kao i neki moj rezon koji sam do sad izgradio citajuci ove teme i posteve vas nekolicine koja nesebicno i strpljivo pomaze drugima iz godine u godinu sa gotovo istim pitanjima "padobranaca" koji prolete sa pitanjem "sta da kupim"..Kao sto rekoh sveo sam racunicu na 4 sata,odnosno 2 automatika,1 kvarc i 1 eko drive..Znam da se ne mogu porediti ali mi recite vase misljenje o svakom satu,i njegove lose strane naravno,posebno koji je bolji kalibar na automaticima..Najvise me vuce kupovina ka automatiku jer kad malo razmislim ipak je posebna draz imati automatik koji je sastavljen on mnogo zupcanika i koji zahteva odredjenu paznju da bi merio tacno,nije me odvratila kupovina automatika cinjenica da svaki kasni po 20-30 sekundi.. Ovo su sajtovi gde sam ja pronasao najbolju cenu ovih satova koji mene zanimaju..Oprostite na duzini posta sobzirom da prvi put postujem na forumu..


    AUTOMATIC:


    1.Seiko SKX007K1-Caliber: 7S26,O njemu sam procitao gotovo sve na forumu,i saznao sam da je legenda medju automaticima u "mid" klasi,i da se potencijalni kupac ne moze prevariti ako ga kupi..
    Seiko SKX007K2




    2.Seiko SRP557K1-Caliber: 4R36,o njemu nisam nasao nikakvih tekstova ali mi se svidja njegov izgled,zapao mi je za oko i najvise me zanima poredjenje sa 007,koji je bolji ili gori,zasto.. https://watch.rs/satovi/seiko-srp557k1




    Eco Drive:


    1:CITIZEN PROMASTER MARINE BN0191-80L-O ovom satu nisam nasao nikakve informacije ma mi recite vredi li ove novce i da li bi pogresio sa njim,takodje mi se dopada ako bi nekim slucajem isao na elektroniku. https://bomar.rs/citizen-promaster-marine-bn0191-80l


    Quartz:


    1:CITIZEN BJ7010-59E NIGHTHAWK-Cuveni i popularni nocni soko,o njemu sam takodje procitao gotovo sve na ovom sajtu,nije mi nepoznat..On bi mi bio na poslednjem mestu..
    Citizen BJ7010-59E NIGHTHAWK

  3. #613
    Novi član
    Član od
    2.4.2019.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    ?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  4. #614
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11975
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Prije svega, Vorens zelim ti dobrodoslicu na forumu. Izvinjavam se u svoje i ime drugih clanova. Svakako bi dobio odgovore koje trazis ali neko je u poslu, neko nije procitao, neko ne zna... Koliko razumijem ti bi da kupis 4 sata ili od ova 4 navedena 1. E ovako, posedujem Skx 007 i Nighthawk i mogu ti kazati da sa njima nema greske. Klasika, provereni mehanizmi, 7s26 kod Seika i Eco drive koji koristi Citizen. E sad linkovi koje si postavio cisto sumnjam da imaju ta 2 sata na stanju ali pokusaj. U svakom slucaju srecno sa kupovinom.
    Poslednja ispravka: Elvedin (8.4.2019. u 19:26)
    eee likes this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  5. #615
    Stariji član Avatar korisnika dusan51
    Član od
    4.2.2012.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    1.039
    Lajkovi
    8310
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Slazem se sa Elvedinom za Skx oo7 i Nighhawk.Ako ih nema na linkovima koje si postavio ima ih na KP, sta vise ima Nighthawk Blue Angels.Potpuno isti sat samo sa plavim ciferom i po mom misljenju lepsi od prethodne verzije.
    eee likes this.

  6. #616
    Novi član
    Član od
    2.4.2019.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Hvala vam na odgovoru,negde sam procitao kaf prodje neko vreme a niko ne odgovori treba napisati narednu poruku da bi se privukla paznja,haha..Nije nista hitno..A recite mi nesto o satovima pod rednim brojem 2 i 3?Jedan sat kupujem pa vagam koji cu,mada me vise vuce automatik..I da li je proveren prodavac na KP "Aleksandar" iz Bg?Nisam video taj sa plavim ciferom.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  7. #617
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    273
    Lajkovi
    150
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Sat broj 2 je seiko 5 a pod brojem 3 citizen diver...ni jedan od ova dva nije uporediv sa ovim "ikonama" koje su ti proeporucile kolege (SKX007 i Nighthawk)...mislim jesu uporedivi sto se tice kvaliteta izrade, ali su ova dva klasici za sva vremena.
    Poslednja ispravka: stanis (8.4.2019. u 22:11)

  8. #618
    Stariji član Avatar korisnika dusan51
    Član od
    4.2.2012.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    1.039
    Lajkovi
    8310
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Ja sam Alekssndru bio prvi kupac(kupio dva Monstera) i to tako sto sam tazio da se vidimo sto je i razumljivo jer covek nije imao ni jednu ocenu ni prodaju.Kao zadovoljan kupac,sa satovima i njim kao covekom, dao sam u prve pozitivne ocene i neke savete.Znaci proveren prodavac.Za plavi Citizen:ukucas u pretrazi "Citizen" i naci ces ga.

  9. #619
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Moja preporuka Nighthawk. Uzivi izgleda mnogo bolje negi na slikama.

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  10. #620
    Novi član
    Član od
    23.4.2014.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Pozdrav svima, ovom prilikom bi zeleo da se zahvalim svima na predlozima, ispod se nalazi par slika satova za koje sam se na osnovu vasih preporuka odlucio i kupio

    eee, VLADAN P, skydrummer and 8 others like this.

Slične teme

  1. Cene breitling satova kod nas?
    By Wildboar in forum Breitling
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.8.2021., 18:39
  2. Cene ROLEX satova u Srbiji
    By sub in forum Rolex
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 10.5.2021., 22:29
  3. Muski Omega sat
    By Barbarez in forum Omega
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.12.2009., 5:42
  4. Perseo + poklon
    By milanbalog71 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 6.3.2009., 15:41

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •