Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 26
Like Tree8Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

  1. #11
    Novi član
    Član od
    8.3.2015.
    Poruke
    25
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Арч, хвала ти на датим информацијама. Погледао сам још прошле године препоручене сатове и морам рећи да стичем утисак да часовничарство јесте сама есенција машинства. Сада када боље размислим Џејмсова парна машина се може сматрати само као дериват који је настао из огромног знања градитељства сатова.

    Ето, прође годину дана од када сам се "оклизнуо у лудило" и нешто сам мало научио о часовницима. На срећу нисам купио часовник што је услов да наставим са уживањем у делима људских руку - хронометрима.

    Данас видим да је Лонжин укинуо страницу са Херитаге '38.
    THE LONGINES HERITAGE MILITARY 1938 (longines.com/watches/heritage-collection/L2.788.4.53.0)

    И данас мислим да је ово одличан ненаметљиво дизајниран инструмент, али није увек лако спојити цену и лепоту. Говорим о новом сату из продавнице, а занимљиво ми је да се фантастични сатови могу прекупити осетно повољније.

  2. #12
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    A mogli bi malo i da aktiviramo ovu temu!

    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #13
    Mlađi član
    Član od
    7.7.2010.
    Poruke
    30
    Lajkovi
    19
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    A mogli bi malo i da aktiviramo ovu temu!

    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

    slazem se apsolutno....
    neki moj izbor bi biio


    download 3.jpgHamilton-Mens-Jazzmaster-Stainless-Steel-Automatic-Chronograph-Watch-33ca2576-4c8b-44ca-987d-32f.jpg

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    771
    Lajkovi
    3109
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Pozdrav, kolega želi da kupi sat i razmislja se između dva modela, svaki savjet dobro je došao.
    LONGINES HydroConquest Automatic 41mm i Tag Heuer aquaracer calibre 5 automatic.
    Ako je neko imao obadva sata u rukama, utisci bi jako dobro došli (materijal, završna obrada itd.)

  5. #15
    Novi član
    Član od
    15.8.2019.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    28
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Ne skidam Hydroconqest sa ruke godinama, samo uskoči neki GShock u sportskim situacijama, sat je meni interesantan kao prvog dana, a tako i radi. Al Aquaracer mi je želja za buduće takođe. Definitivno volim taj tip divera, ova 2 su često konkurencija u odabiru, stim što je Aqaracer uvjek bio makar 40% skuplji. E sad kad je izašao Hydroconquest keramički istopila se ta razlika u cijeni.
    Što se tiče Hydroconquesta ja imam 41 al bih sad gledao 43, od kad nosim Mudmastera ovaj Longy mi dođe kao dres sat
    Poslednja ispravka: Engine (3.10.2019. u 20:54)

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    771
    Lajkovi
    3109
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Citat Engine kaže: Pregled poruke
    Ne skidam Hydroconqest sa ruke godinama, samo uskoči neki GShock u sportskim situacijama, sat je meni interesantan kao prvog dana, a tako i radi. Al Aquaracer mi je želja za buduće takođe. Definitivno volim taj tip divera, ova 2 su često konkurencija u odabiru, stim što je Aqaracer uvjek bio makar 40% skuplji. E sad kad je izašao Hydroconquest keramički istopila se ta razlika u cijeni.
    Što se tiče Hydroconquesta ja imam 41 al bih sad gledao 43, od kad nosim Mudmastera ovaj Longy mi dođe kao dres sat
    Mislim da tu najviše odluci osjećaj sata na ruci i koji nam se vise svidja. Takodjer završna obrada nekad zna da prevagne

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Gledao sam HC za sebe prošle godine, ali me odbila narukvica koja je osrednja, a kopča je kao na satovima od 200-300€.

    Mislim da je kopča na Steinhart Ocean 1 tri koplja iznad, a taj sat je ispod 500 nov, i to fino ispod 500.

    Sam cifer na HC mi se takođe uživo nije dopao(crni). Ima neki jeftin sjaj preko, kao da je prelakiran ceo i to ne izgleda kako ja zamišljam sat od (tada) oko 1200€ u radnji.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    771
    Lajkovi
    3109
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Citat Uros GT kaže: Pregled poruke
    Gledao sam HC za sebe prošle godine, ali me odbila narukvica koja je osrednja, a kopča je kao na satovima od 200-300€.

    Mislim da je kopča na Steinhart Ocean 1 tri koplja iznad, a taj sat je ispod 500 nov, i to fino ispod 500.

    Sam cifer na HC mi se takođe uživo nije dopao(crni). Ima neki jeftin sjaj preko, kao da je prelakiran ceo i to ne izgleda kako ja zamišljam sat od (tada) oko 1200€ u radnji.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
    Pozdrav Urose.
    Manje vise i ja sam dobio isti osjećaj za HC kad sam ga stavio na ruku, narukvica kao da je šuplja.
    Izgledala je kao narukvica od sata vrijednosti 200e. Posto ja imam Tag careru bojim se da sam subjektivan i zato sam želio čuti vaše mišljenje.

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.586
    Lajkovi
    5189
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Ta priča o narukvici HC se odavno poteže ali sam Longines je odavno ne mijenja na diveru, vjetovatno i zbog ronilačkog nastavka. Ja sam sat žestoko maltretirao sve ove godine, najteže je podnio vibracije vožnje mont- bike, čak se i aluminijski prsten korona olabavila. Međutim narukvica NIKAD nije ni pokušala da se otvori, mislim da je vrlo trajna.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    771
    Lajkovi
    3109
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Citat Baron kaže: Pregled poruke
    Ta priča o narukvici HC se odavno poteže ali sam Longines je odavno ne mijenja na diveru, vjetovatno i zbog ronilačkog nastavka. Ja sam sat žestoko maltretirao sve ove godine, najteže je podnio vibracije vožnje mont- bike, čak se i aluminijski prsten korona olabavila. Međutim narukvica NIKAD nije ni pokušala da se otvori, mislim da je vrlo trajna.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Nisam posjedovao HC samo sam ga probao u radnji. Kad sam ga probao djelovao je jeftino, tj narukvica je odudarala. Da li je izdržljiva stvarno ne mogu ništa reci.

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 27.6.2023., 8:15
  2. Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 538
    Poslednja poruka: 29.9.2021., 18:28
  3. Vodič za kupovinu ruskih satova
    By dragon in forum Ruski satovi
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 21.12.2010., 10:06
  4. Kolekcija od preko 2000 satova
    By dragon in forum Ruski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.1.2010., 1:21
  5. U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?
    By marko14 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 27.11.2009., 12:49

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •