Strana 98 od 105 PrvaPrva ... 4888949596979899100101102 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 971 do 980 od ukupno 1046
Like Tree539Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

  1. #971
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27415
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Preko creationwatches stiže ti sat za tačno 14 dana i ne moras da im govoriš da stave umanjenu cenu,jer oni to sami urade.Ja sam platio samo 1.000 din carinu,al to sve zavisi ko.tog dana radi na carini,jer tamo su indijanci svoje vrste.

  2. #972
    Stariji član Avatar korisnika Nešoni
    Član od
    26.9.2017.
    Poruke
    718
    Lajkovi
    4566
    Reputacioni uticaj
    48

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Citat don Alberto kaže: Pregled poruke
    Preko creationwatches stiže ti sat za tačno 14 dana i ne moras da im govoriš da stave umanjenu cenu,jer oni to sami urade.Ja sam platio samo 1.000 din carinu,al to sve zavisi ko.tog dana radi na carini,jer tamo su indijanci svoje vrste.
    Moguce, ali meni je sat putovao 20ak dana (obicnom postom) a na carini cekao još 8 radnih dana. Sa carine su mi trazili izjavu da je sat za licnu upotrebu kao i dokaz o uplati (zato je bitno da unapred dogovoriš cenu). Dokaz o uplati / potvrdu mi je sredio drugar bankar. Ništa mi ne bi znacila cena koju je Creation napisao ako je ja ne znam. Sve sam poslao mejlom na carinu i posle dan dva dobio obavestenje da paket podignem u lokalnoj posti gde sam i carinu platio . Izgleda da svako prodje drugacije. Za mob. telefon iz Kine mi nisu nista trazili, a carina je bila smešna 3-4 h rsd za telefon id 360 usd. Pozdrav

    Sent from my VIE-L29 using Tapatalk

  3. #973
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27415
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Meni je sve bilo onako kako sam napisao,prosto i relativno brzo,a i sa malim dodatnim troškovima,kao što je carina od 1.000 din.

  4. #974
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Mene su odvalili...za sat od 130 $ platio sam skoro 7000 RSD prosle godine i to bez kutije i papira a sat udaren sa obe strane na rubovima, isto sa crationwatches.Gledali su verovatno cenu kod nas pa uzeli digitron i pomnozili...

  5. #975
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27415
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Verujem.Ja preko njih više ništa ne kupujem.

  6. #976
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    13. sam naručio sat 14. su mi skinuli sa računa 23.stigao u Hrvatsku jutros prispeo na carinu u Bgd..... dakle stiže relativno brzo... a narednih dana će biti veselo ja spremio izvod sa računa kao i fakturu od singapuraca na 223 dolara pa ako traze šaljem u suprotnom .... videćemo

  7. #977
    Novi član
    Član od
    25.5.2017.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    @stanis Zasto nisi vratio sat? A mogao si i da se zalis carini i prilozis pravi izvod ako ti je bilo povoljnije za carinjenje? Koja ispostava ti je radila procenu? Bg?

    Koji sajt onda preporucujete? Ja sam planirao na creationu da porucim, kako citam ima dosta pozitivnih iskustava.

    A ako neko nema bankara koji moze da mu sredi uplatnicu na dogovoren iznos( u slucaju da traze ovi), sta mi vredi faktura ako nemam dokaz da je taj iznos i placen?

  8. #978
    Stariji član Avatar korisnika Nešoni
    Član od
    26.9.2017.
    Poruke
    718
    Lajkovi
    4566
    Reputacioni uticaj
    48

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Citat brasil kaže: Pregled poruke
    @stanis Zasto nisi vratio sat? A mogao si i da se zalis carini i prilozis pravi izvod ako ti je bilo povoljnije za carinjenje? Koja ispostava ti je radila procenu? Bg?

    Koji sajt onda preporucujete? Ja sam planirao na creationu da porucim, kako citam ima dosta pozitivnih iskustava.

    A ako neko nema bankara koji moze da mu sredi uplatnicu na dogovoren iznos( u slucaju da traze ovi), sta mi vredi faktura ako nemam dokaz da je taj iznos i placen?
    Ako nemaš bankara ti zamoli članove sa sajta da ti pomognu siguran sam da ce ti neko poslati poruku u inbox. I sačuvaj original izvod/uplatnicu zbog instrukcija na njoj. Još će i da nas pohapse sve zbog zločinačkog udruživanja. Ma svalićemo sve na administratore sajta

    Sent from my VIE-L29 using Tapatalk

  9. #979
    Novi član
    Član od
    25.5.2017.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Citat Nešoni kaže: Pregled poruke
    Ako nemaš bankara ti zamoli članove sa sajta da ti pomognu siguran sam da ce ti neko poslati poruku u inbox. I sačuvaj original izvod/uplatnicu zbog instrukcija na njoj. Još će i da nas pohapse sve zbog zločinačkog udruživanja. Ma svalićemo sve na administratore sajta

    Sent from my VIE-L29 using Tapatalk
    Haha, hvala na info...nadam se da ce proci bez svega toga.

  10. #980
    Stariji član Avatar korisnika Nešoni
    Član od
    26.9.2017.
    Poruke
    718
    Lajkovi
    4566
    Reputacioni uticaj
    48

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Citat brasil kaže: Pregled poruke
    Haha, hvala na info...nadam se da ce proci bez svega toga.
    Inače, creationwatch je ok online prodavnica. Imaš mnogo pozitivnih komentara iz celog sveta (dosta i sa Balkana). Dosta su brzi i profesionalni. Ne pakuju u originalnim kutijama, ali dobro zaštite proizvod i imaš svu papirologiju. Problem smo naravno mi. Šleper izbeglica, cigareta, oružja itd može da prođe ali oštre onu stvar na običnom svetu. Srećna kupovina

    Sent from my VIE-L29 using Tapatalk

Slične teme

  1. Zidni sat - preporuka?
    By nickname in forum Podni, stoni i zidni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.2.2011., 14:30
  2. Preporuka za ženski sat
    By romina in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 21:33
  3. Preporuka za sat do 100e
    By Kranjcar in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.3.2010., 20:21
  4. Preporuka za sat do 1000$ ?
    By Stevan Kulusic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 1:07

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •