Strana 101 od 105 PrvaPrva ... 5191979899100101102103104105 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.001 do 1.010 od ukupno 1046
Like Tree539Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

  1. #1001
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Ma pazi, meni skx stoji savršeno a kornjača odlično. Znači skx taman po meri a kornjača je malko veća ali ipak dobra za moj ženski zglob. E da, taj skx jubilee je najudobnija narukvica ali opet nije baš neki kvalitet...

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  2. #1002
    Novi član
    Član od
    25.5.2017.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Citat popovac 76 kaže: Pregled poruke
    Jeftiniji i bolji od kornjače po ovim cenama (ja je platio 24000) nema... možda ako uleti neki polovan ali sumnjam baš je jeftino..
    Da li si placao klasicno karticom ili preko paypal-a? Ono sto me zanima li to ima veze prilikom carinjenja? Da li naznace mozda drugacije prilikom uplate paypalom ili isto? :-)

  3. #1003
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Ma jok, isto ti dođe. Jedino ako se dogovorite da ima uplatiš iz dva dela, jedan deo do 50 evra za "sat" a ostatak cene za nešto levo, i onda imaš paypal izvod da je sat plaćen do 50 evra. Ali ne verujem da će creation pristati na to.

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  4. #1004
    Novi član
    Član od
    25.5.2017.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Citat Petar012 kaže: Pregled poruke
    Ma jok, isto ti dođe. Jedino ako se dogovorite da ima uplatiš iz dva dela, jedan deo do 50 evra za "sat" a ostatak cene za nešto levo, i onda imaš paypal izvod da je sat plaćen do 50 evra. Ali ne verujem da će creation pristati na to.

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    Znaci kako mi presude organi :-)
    Mozda su vama ovo prezvakane teme, ja moram da pitam, nisam do sada ovako kupovao sat pa imam puno pitanja. Mozda nekom ko je nov u ovome kao ja pomognemo. Hvala svima na strpljenju!

  5. #1005
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Upravo tako . Moj ti je savet - ako taj sat postoji kod nas, pogledaj cenu, nadji ga preko na nekom od sajtova sa dobrom reputacijom, uracunaj maksimalan trosak i vidi da li ti se i tad isplati da ga narucis.

    Ako ne postoji i narucio bi ga, opet uracunaj maksimalni trosak (postarina, carina, porez). Ako te nasi ne oglobe - jos bolje, ako te oglobe, 'bes ga, vec si uracunao i cenu .

    Ne znam sta bi uzimao ali kao primer za Seiko Turtle je cena ugrubo 55K kod nas. Da ne jurim tacnu cifru, al moze da se nadje za 30K preko sa postarinom. To pomnozi sa 1.3 za carinu i porez i dobijes cenu od oko 40K. Opet jeftinije nego kod nas. Doduse, verovatno neces dobiti kutiju.

    E sad, da li ti kutija vredi 15K (potencijalno 24K ako budes imao srece i ne ocarine te)?

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
    stanis likes this.

  6. #1006
    Novi član
    Član od
    25.5.2017.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    @eee Pa vec sam gledao dosta, naravno da se isplati i kutija mi je najmanje bitna. A jos veci problem je sto nema modela koji ja gledam. Tako da sam prinudjen da porucim.

  7. #1007
    Novi član
    Član od
    27.2.2018.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Razmišljao sam da kupim Emporio Armani AR1400, već posedujem AR1633, isti model od drugih materijala,
    on je čelik + koža i nije mi baš za svakodnevno nošenje, AR1400 je kompletno od keramike, interesuje me koliko su satovi od keramike izdržljivi i da li se neko susretao sa njima?
    Ovaj sat košta 550-600e u Srbiji, ali ja živim u Nišu i mogu da "skoknem" do Bugarske neki vikend i kupim ga za ispod 150e, a cena shopping ture je 9e.
    Dimenzije mi odgovaraju, izgled, težina, cena(u Bugarskoj, ne u Srbiji), jedino me zanima izdržljivost.
    Model se inače zove Valente Chronograph

    Slike:
    0002557.jpeg0002558.jpeg0002559.jpeg

    A ovo je model koji već imam:
    0049250.jpeg0049251.jpeg


    Prvo sam mislio da samo kupim i metalno narukvicu za ovaj model koji već imam, ali cena originalne je bila koliko se sećam veća nego cena novog sata sa metalnom narukvicom u Bugarskoj

  8. #1008
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    272
    Lajkovi
    152
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Nemoj da trosis mnogo energije, nije ti to neki sat... oni su renomirani proizvodjaci i dizajneri za garderobu i parfeme i jos po neke dzidze bidze i trebalo bi da se drze toga.
    Keramicki satovi su ti kao i keramicki nozevi, samo jos jedan od eksperimenata...ne mogu nikada da se naostre kao dobar kovani celik, tesko se tupe ali kada se to desi mozes da ih bacis jer ne mogu da se naostre.Ono sto je najvaznije, ako ti padne puca na delove ili se krnji a ponekad prospe u paramparcad (zavisno od visine i materijala u koji udari).

  9. #1009
    Mlađi član Avatar korisnika doyle
    Član od
    25.11.2017.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    84
    Lajkovi
    189
    Reputacioni uticaj
    7

    Lightbulb Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    U potrazi sam za automatic diverom (možda bih prihvatio i quartz, ako bi mi se baš svideo) od 39 do 42mm do 200dolara (ukoliko kupujem online) ili do 200 eura (ukoliko kupujem u Srbiji).
    Sa većinom satova u ovom cenovnom rangu imam neki problem:
    - na SKXu mi smeta mehanizam koji nema mogućnost ručnog navijanja
    - Orient Ray i Maco su po specifikacijama dobri, ali vizuelno mi nisu uopšte zanimljivi
    - kod Invicte mi smeta QC i završna obrada
    - Citizen NY0040 mi izgleda previše robustno i ne verujem da bih s vremena na vreme mogao da ga obučem uz neku košulju
    - FF 6217-8000 62MAS Homage je replika i prečnika je 37mm

    Ako nema ništa više osim ovih satova koje sam nabrojao ili ću naručiti ovu repliku 62MAS ili ću sačekati druga da mi na jesen donese iz Amerike Invicta ProDivera za 80dolara, jer ne bih da dajem neke veće pare za nešto što mi se u potpunosti ne dopada.

    Idealno bi bilo da je oko 40-41mm i da lug to lug ima max 48mm, zbog malog zgloba. Diveri koji mi se najviše dopadaju su Seiko SLA017 i Squale 1545, pa bi oni trebalo da budu neka smernica, iako znam da nije neki preveliki izbor u ovom cenovnom rangu i da ne mogu baš da se nadam da ću naći nešto slično.
    Seiko-Prospex-Diver-SLA017-1965-Seiko-62Mas-6217-Reedition-3.jpgSquale 1545 Heritage.jpgSquale 1521 POLISHED.jpg

    Imate li još neke predloge, osim ovih koje sam nabrojao?

  10. #1010
    Član
    Član od
    3.8.2016.
    Poruke
    111
    Lajkovi
    1484
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Ja sam kupio Invicta na Creation i prošao bez ikakvih troškova. Sat je sasvim ok što se tiče izrade i kvaliteta, do sada nisam primetio nikakve mane.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    doyle likes this.

Slične teme

  1. Zidni sat - preporuka?
    By nickname in forum Podni, stoni i zidni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.2.2011., 14:30
  2. Preporuka za ženski sat
    By romina in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 21:33
  3. Preporuka za sat do 100e
    By Kranjcar in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.3.2010., 20:21
  4. Preporuka za sat do 1000$ ?
    By Stevan Kulusic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 1:07

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •