Strana 54 od 105 PrvaPrva ... 44450515253545556575864104 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 531 do 540 od ukupno 1046
Like Tree539Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

  1. #531
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Citat AndrijaLFC kaže: Pregled poruke
    Uzeo bih ovaj preko interneta, ali carine i porezi mu povecaju cenu za jos 60 e, sto je iznad mog budzeta. Da li imas neku preporuku za sat do 250 e( neki seiko, citizen, casio..). Otvoren sam za druge predloge
    Stvarno ne znam sta bih ti preporucio ovako napamet, ukusi se razlikuju.
    Ne znam ni sta bi tebe zanimalo, zato bi mozda bilo najbolje da sam izdvojis nekoliko modela koji ti se svidjaju i da ih postavis ovde.

    U principu u toj nekoj klasi Seiko i Citizen su verovatno najbolji izbor, tako da tu nema mnogo greske koji god model da izaberes.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  2. #532
    Novi član
    Član od
    29.6.2014.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    @ssrki hvala za predlog. Takav sat i otprilike tražim
    @Nenad Arandjelovic Zar se ne može zamoliti od prodavca da lupi manju cenu na sat( npr ja ga platim 200, a oni napišu d a je 100). Ako ima neku automatic do 250 evra ( a da nije seiko monster. Iz nekog razloga me sat ne privlači), a ne bi se bunio ni sa quartzom Može ovakav Casio EF-524SP-1A ili npr. ovakav Citizen AT0360-50E ( govorim o izgledu )

  3. #533
    Novi član
    Član od
    14.1.2014.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Pozdrav.

    Razmišljam o kupovini polovnog Tissot-a PRC200 http://forums.watchuseek.com/attachm...sot-prc200.jpg
    u cenovnom rangu do 150 evra. Pošto je kupovina polovnih satova rizična druge opcije su mi
    neki klasični Zeno http://i228.photobucket.com/albums/e...o/100_2483.jpg
    Osim toga razmišljao sam i o Seiko 5 seriji.
    Sa druge strane za te pare bi mogao uzeti modni sat solidnog kvaliteta pa mi recite nešto i o tome.
    Neki Jacques Lemans http://lwfs.com/img/p/84-966-thickbox.jpg
    ili Fossil Amazon.com: Fossil Men's ME1144 "Grant" Stainless Steel Watch with Leather Band: Watches
    Ako znate neki zanimljiv Fossil u tom rangu javite. Bitno je da ima kožni kaiš, datum, što jednostavniji, elegantan.

    Što se tiče izgleda ovakav Kelvin Clein mi se baš svidja. http://cdn.watchshop.com/profiler/th...1355911249.jpg

  4. #534
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Pre svega, ako mislimo na isti Jacques Lemans, to nije modna marka. Zapravo izuzetni satovi za relativno male pare, i ako se dobro secam nose Seikove rebrendirane mehanizme.

    Tissot ti je vrlo lep, ali probaj da ga kupis samo na vidjenje - ima kopija, a kako se tacno Tissot prepoznaje, to ce ti reci neko ko zna bolje. Podrazumeva se da ces sat odmah po kupovini nositi na servis, za svaki slucaj, ciscenje i podmazivanje. 2-3k dinara.

    Prave modne satove (Kors, Clein, Fossil, Diesel, Volkswagen, Mercedes, i Swatch na primer) izbegavaj k'o baba groblje.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  5. #535
    Član Avatar korisnika ssrki
    Član od
    20.6.2014.
    Poruke
    168
    Lajkovi
    560
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Evo 1 update. Istog dana kada sam uzeo Festinu 16488/5, uvece zove kurir i donosi seiko snn231p1. Prvo sam rekao da neću da preuzmem ćaket ali sam se predomislio i uzeo i njega. Sat mi se uzivo nije nas nesto svidjao i pozvao sam ljude u sensu i zamolio ih da uradimo zamenu. Odradili zamenu za Seiko snd253p1. Svaka cast, ljudi rade ekstra. Svima bi ih preporucio. Jedino mi nije jasno sto je posiljka kasnila.
    Snd253p1 super sat, samo da je malo veći. Sada u dilemi da ga ipak prodam i skupim novce za neki malo veći. Npr Seiko SNAD05P1

  6. #536
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    ssrki
    Interesantno je kod tebe

    'Ajde potrudi se i oko ubacivanja slika tih satova da bi članovi lakše pratili i ,eventualno, komentarisali.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #537
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    hahaha ko baba groblje hahaah, a sta brate fali mercedesu, vozio bih i folksvagen, odlicna auta

    Prave modne satove (Kors, Clein, Fossil, Diesel, Volkswagen, Mercedes, i Swatch na primer) izbegavaj k'o baba groblje.[/QUOTE]
    himmelstrider likes this.

  8. #538
    Član Avatar korisnika ssrki
    Član od
    20.6.2014.
    Poruke
    168
    Lajkovi
    560
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Evo slika, sliku festine sam već stavio na prethodnoj strani
    Priložene slike Priložene slike
    VLADAN P likes this.

  9. #539
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Mecki ne fali nista, jos ako je AMG... Ali Mecka pravi automobile, cim vidis sat sa tim znakom (a da nije recimo Sinn Mercedes limited ili tako nesto), bezi
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  10. #540
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    srki a je l si gledao onog citizena nighthawk, ja juce zamalo da ga kupim, doslo mi, mnogo dobar sat, kvalitetno obradjen, dobra narukvica i kopca bez konkurencije, dizajn jednostavno prelep sat

    uvek bih mogao da zaradim cak na njemu, na creationu je samo 162evra, jedino ako ima gde u evropi da ti stigne bez cimanja i dodatnih troskova

Slične teme

  1. Zidni sat - preporuka?
    By nickname in forum Podni, stoni i zidni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.2.2011., 14:30
  2. Preporuka za ženski sat
    By romina in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 21:33
  3. Preporuka za sat do 100e
    By Kranjcar in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.3.2010., 20:21
  4. Preporuka za sat do 1000$ ?
    By Stevan Kulusic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 1:07

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •