Strana 17 od 24 PrvaPrva ... 7131415161718192021 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 161 do 170 od ukupno 236
Like Tree174Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

  1. #161
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

    Vise puta sam bio blizu da uzmem taj khaki field ali znam da bi mi nedostatak antirefleksa smetao. Na safiru se bas vidi razlika. Razmisljao sam i da mu zamenim staklo, ali me onda bude zao da otvaram novi sat, pa odustanem od svega. A inace super satic, legendaran. I velicina odlicna.

  2. #162
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

    Inace, seiko je izbacio bas ovih dana seriju slicnih field satova. Nemaju safir ali to moze da se nabudzi relativno jeftino i lako. Mehanizam je neki obican, ali je i cena povoljna. Dizajn je klasicni field a dosledan seiko "jeziku".

    Evo linka
    https://www.seikoboutique.co.uk/prod...-collection-3/

  3. #163
    Mlađi član Avatar korisnika tzuta
    Član od
    11.4.2016.
    Poruke
    80
    Lajkovi
    214
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

    Citat Haifisch23 kaže: Pregled poruke
    https://www.hamiltonwatch.com/en-int...echanical.html

    Ovo je verzija od 38,0 mm ali sa Lug to Lug čak 47,0 mm, što ga čini većim na ruci. Postoji i verzija sa 42,0 mm sa preporučenom cenom od 530 €
    Pre godinu i nešto dana poručio sam preko Bomara jedinu tada dostupnu varijantu od 38mm. Nadao sam se da ce lepo da legne, ali na žalost nije. Bio je mali za moj zglob i izgledao je smesno na ruci čak i prodavačicama
    Ostao je u Bomaru

    Možda pokušam ponovo sa verzijom od 42mm...

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  4. #164
    Mlađi član
    Član od
    22.12.2010.
    Poruke
    89
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

    Pozdrav ljudi, evo par novosti od mene, kad sam vec pitao i iscimao za misljenja.

    Prvo, supruga je uzela Tissot Ballder Powermatic 80 COSC kao sto smo i planirali. Trenutno spustena na 699EUR na Christ.de, sa minus 10% PDV-a jer smo ga uzeli u Frankfurtu i prosvercovali (nije mi bas drago zbog toga, al sam progutao ), te mogu reci da smo vrlo zabovoljni kupovinom.

    Sto se mene tice i dalje nista, ali sam bar suzio izbor i nisam bas otkrio toplu vodu . Spala knjiga na tri slova:
    1. Frederique Constant FC-397HSG5B6 - Kolega Duka ga je opisao u posebnoj temi, nema sta dodati sa technicke strane. Ovako subjektivno, prelep mi je, prica sa Healey-em mi je malo isforsirana, ali cenim trud i od neceg se mora poceti za relativno mladu firmu, no po ovoj ceni (2079EUR) van budzeta. Trazio sam da ga dostave u radnju u Frankfurtu da ga uzivo pogledem i da mogu vratiti porez, pa uz jos neki dodatni popust da me izadje 1500EUR bih podneo, no nisu uspeli da ga spreme u radnji.
    2. Hamilton American Classic Intra Matic Panda - Kolega Bancika ga je predstavio u svojoj temi, nema se mnogo sta dodati. Lep, al mi nije vau i ne uvek sam Hamilton vezivao za avione, nikako mi ne ide sa automobiliznom.
    3. Hamilton Broadway Day Date Chrono Automatic - Kombinacija plave i zelene mi se svidja, sat generalno dobro izgleda. "Zamerka" za gornji je validna i za ovaj.


    Problem je sto nijedan od ovih satova jos nisam video uzivo. FC je limited edition, malo gde ga imaju, Intra-Matic u drugoj kombinaciji boja sam video, ali Broadway Chrono nisam. Bomar ima Hamiltona, medjutim nisu mi odgovorili na dva mejla za upit, te smatram da cu ih "kazniti" zaobilaskom pri kupovini, ali cu otici da pogledam ako sta imaju na stanju.
    Tissot PRS-516 Auto Chrono koji je bio pocetna tacka je pao dole i ne razmatram ga vise. Pogledao sam TAG Formula1 CAZ1014BA0842 i izgledom mi je dobar, ali mi nekako bilo to mnogo para za kvarc.

    Onom sto moram dodati je da sam u prethodnih nedelju-dve usput pogledao par kvarcnih satova, Tissot, Hamilton, Rado, TAG i negativno se iznenadio kako kazaljka ne gadja marker, osim kod TAG-a koji je pod konac, ali i skuplji od ostalih. Pricamo o satovima od 500+ EUR, za mene je nedopustivo da se maši marker. Casio Edificie koji imam od 100EUR je precizniji.

  5. #165
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6404
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

    Ovde Hami Intramatic Panda vrh. Ima na oglasima jedan IWC PORTOFINO, cena malo iznad budzeta, al IWC. Ako bude i dalje na oglasima dok dodjem kuci, videcemo sta ce biti. Isto ima jedan Baume&Mercier 8688, mnogo lepo izgleda, navodno sat dobijen na poklon, njima se ne svidja pa ga prodaju. Cena otprilike kao na Chrono 24.
    Mada moj ti je savet da ne zuris. U Bomaru bar mozes da dodjes i trazis da se sat dostavi u tu radnju da ga probas bez ikakvih troskova. Stavi na ruku, pogledaj, proceni. Mada je Panda dosta nalik Daytoni i Moonwatchu i moze da se kombinuje i na svim bojama koze i na nato. Tako da jedan sat mozes da nosis u svim prilikama. Kasnije uzmes neki diver cisto da imas na moru da se kupas ili na bazenima, da ne kvasis taj sat


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #166
    Član
    Član od
    25.9.2019.
    Poruke
    179
    Lajkovi
    115
    Reputacioni uticaj
    5

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

    Ljudi, izvinjavam se unapred sto iskačem iz teme ali moram da vam ispričam….
    Posto sam skoro kupila Longines (pisala sam bas na ovoj temi o tome) odlučim da rodjenoj sestri s kojom sam baš bliska poklonim Tissot PR100 koji njoj stvarno bolje stoji nego meni. To je moj sat koji sam kupila pre dve godine ali sam ga slabo nosila. Poklonila sam joj sa sve kutijom. Ona inače ima godinama neki Michael Kors u zlatnoj boji koji mi se ne svidja.
    I veceras smo bile na nekom rodjendanu, stavila ona Tissot, ja joj kažem da mi je drago što ga nosi i pitam je koji joj je sat lepši, ovaj Tissot ili njen Michael Kors a ona ko iz topa kaže: Lepši mi je mnogo Michael Kors ali ne radi pa ga ne nosim!
    Hahahaha!!!!
    Ja i pred njom počela da se smejem i kažem joj da je ovo švajcarski sat i da Tissot pravi samo satove a da Michael Kors pravi sve i svašta, al nju briga, kaže nije joj važno….
    Naravno, nismo se posvadjale, sve ok. Jednostavno smo drugačije, ali eto, htela sam da vam ispričam….
    eee, Baron, VLADAN P and 1 others like this.

  7. #167
    Mlađi član
    Član od
    22.12.2010.
    Poruke
    89
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

    @mihajlons Nisam skontao baš, je l prvi deo posta namenjen meni ili ne?

    Što se tiče drugog dela, da to sam baš i uradio, kontaktirao sam Bomar i krajem nedelje ću ići da pogledam. Nisam još napravio svoju temu, ali imam još par satova tako da mi ovo neće biti jedini No ta mogućnost kombinovanja narukvica je svakako super!

    Sent from my PAR-AL00 using Tapatalk

  8. #168
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6404
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

    Citat bnovica kaže: Pregled poruke
    @mihajlons Nisam skontao baš, je l prvi deo posta namenjen meni ili ne?

    Što se tiče drugog dela, da to sam baš i uradio, kontaktirao sam Bomar i krajem nedelje ću ići da pogledam. Nisam još napravio svoju temu, ali imam još par satova tako da mi ovo neće biti jedini No ta mogućnost kombinovanja narukvica je svakako super!

    Sent from my PAR-AL00 using Tapatalk
    Tebi namenjeno. Imas na oglasima pa vidi, a ne znam koji ti je budzet.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #169
    Mlađi član
    Član od
    22.12.2010.
    Poruke
    89
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

    Jasno, hvala. Budžet je do 1500eur... IWC jes' IWC ali imam Strelu koja mi je dress sat I malo klasicnijeg dizajna. Sad mi treba nešto sportskije, a malo manje dress, a opet ne previše sportsko

    Sent from my PAR-AL00 using Tapatalk

  10. #170
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6404
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR

    IWC je dobraaa prilika, al u tom budzetu Longines Hydroconquest, za Oris malo nategnuto, ima dobar Tag Heuer na oglasima, plavi, Caliber 5, mislim da bi se uklopio. Uzmes ga na metalu a silikon uvek mozes neki nabaciti.
    Imas isto Seiko MM200 i to pravi baby MM, moze tw cena da mu ide jos dole. Isto tako ne znam jel juris iskljucivo nov ili moze polovan

    Evo nesto sto sam ja gledao u Istanbulu na aerodromu






    Sent from my iPhone using Tapatalk
    bokanegra likes this.

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 538
    Poslednja poruka: 29.9.2021., 18:28
  2. Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 5.10.2019., 9:06
  3. Vodič za kupovinu ruskih satova
    By dragon in forum Ruski satovi
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 21.12.2010., 10:06
  4. Fortis ili slicno do 1000 evra
    By inginius in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.7.2010., 15:57
  5. Preporuka za sat do 1000$ ?
    By Stevan Kulusic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 1:07

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •