Strana 2 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 48
Like Tree48Likes

tema: Pomoc za odluku

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoc za odluku

    Mogu da iz ličnog iskustva preporučim i ovaj J.Springs: Ručni sat J.Springs-BEB021 - Poklon Dućan

    Robustan jeste, prečnik je preko 40 mm, uklapa se u budžet, ali ne znam kako bi mu stajala kožna narukvica. Najbolje je da pogledaš direktno u radnji, a najbitnije je da se tebi sviđa kako stoji.
    RUS, vladas, jagos and 3 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #12
    Član Avatar korisnika Sholym
    Član od
    4.9.2012.
    Poruke
    220
    Lajkovi
    1116
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoc za odluku

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    Ne znam sta bih ti rekao... trziste je takvo kakvo je (jadno). Nemas previse izbora... Koji god on bio podrazumeva neki kompromis.

    Ako uzmes 5 - moras se navici na velicinu (sto mislim da i nije neki problem).

    Ako uzmes J.Springs - Malo je sportskiji pa mu koza bas ne bi legla (ovo je samo moje (nebitno) misljenje)

    Ako zelis Orient, nekog Rusa ili Kineza (zasto da ne) - moras narucivati iz inostranstva
    Upravu si za trziste, sto se tice ovih seiko petica, oba sata su mi lepa, stvarno bi mi bilo sve jedno koji bi uzeo, i takodje mislim da je velicina samo stvar navike, opet nemam ja sad neki ogroman zglob pa da bude smesno, nego sam jednostavno navikao na vece satove. Narucivanje iz inostranstva mi je malo nesigurno, razmisljao sam o parnis satu al mi je frka da ne dobijem pokvaren sat ili tako nesto.

  3. #13
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Pomoc za odluku

    Mislim da backarelli ima onakvu ''pilotsku'' 5icu. Pitaj ga na PP da ti kaze utiske.

    Sa kinezima je sve moguce. Ima tema o iskustvima sa Manbushije...

    Sve u svemu sa J.Springs i peticom - neces pogresiti!
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  4. #14
    Član Avatar korisnika Sholym
    Član od
    4.9.2012.
    Poruke
    220
    Lajkovi
    1116
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoc za odluku

    Znam, ipak je seiko proverena marka, koji god da uzmem znam da ce sljakati super, uhhh bas sam na mukama evo sad gledam ovu sliku i prelep je, a opet i pogledam ovu i ne znam sta da radim
    Poslednja ispravka: Sholym (16.10.2012. u 22:12)

  5. #15
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Pomoc za odluku

    E, to su vec tvoje slatke muke
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  6. #16
    Član Avatar korisnika Sholym
    Član od
    4.9.2012.
    Poruke
    220
    Lajkovi
    1116
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoc za odluku

    A valjda je u tome car

    E hteo sam jos nesto da pitam, kada budem narucivao preko Sense sajta (mislim da sam siguran da ce biti seiko sad koji ne znam) , da li postoji mogucnost da mi posalju paket u postu, znaci ne na kucu nego da ga ja preuzmem kada mogu, zbog faksa sam dosta odsutan pa ne mogu cekati postara.

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Pomoc za odluku

    Pogledaj i JS beb027 ili 028, zavisi koju boju više voliš, meni su dosta lepši od 5ce.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Pomoc za odluku

    Ti ako nisi na adresi, i ako kurir nema kome da uruči paket, ostaviće ti obavestenje, cedulju sa kojom ćeš kasnije moći da odeš u poštu da podigneš sat. Ukoliko se radi o Post Expresu. Za ostale kurirske službe nisam siguran kako funkcioniše, tj gde ostavljaju pakete, i da li imaju svoja predstavništva baš u svakom (manjem) gradu.
    anbeast likes this.

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Pomoc za odluku

    ja znam za AKS na primer, kada mi salju nesto preko njih, njihov kurir me svaki put zvao da se dogovorimo kada da dodje.

  10. #20
    Član Avatar korisnika Sholym
    Član od
    4.9.2012.
    Poruke
    220
    Lajkovi
    1116
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoc za odluku

    Meni se desilo da nisam bio tu kada je postar donosio paket i vratili su posiljku, nisam nikakav papiric dobio...

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •