Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 22
  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora-zenski sat do 500 eura

    Mislim da Shmizla i zdragana imaju Citizen Riva satove i mislim da su prilično zadovoljne satovima. U stvari, za Draganu znam da ima pošto je svojevremeno postavila slike koje možeš videti na priloženom linku...
    http://www.svetsatova.com/forum/show...Bulova-Citizen

    Ovaj model sam i sam imao prilike da vidim uživo i mogu reći da je zaista odličnog kvaliteta tako da sve preporuke za njega. Ženske Certina satove ima nekoliko devojaka u mom okruženju i satovi su takođe solidnog kvaliteta tako da mogu slobodno da ih preporučim. Za servisiranje satova i lokacije ovlaštenih servisa ne bi trebala previše da brineš obzirom da danas postoje kurirske službe za brzu dostavu pa tako i sat može za par sati da bude iz Beograda dostavljen do Novog Sada.
    Možda da pogledaš i sat koji je Sima Hrabri kupio svojoj ženi, prelep Hamilton po prilično pristupačnoj ceni... a iskustva o satu nek prenese on, tj. njegova žena.
    http://www.svetsatova.com/forum/show...nski-sat/page3

    I slažem se da bi trebale i pripadnice lepšeg pola više da učestvuju u diskusijama i da treba da nam predstave svoje satove... Jovana, ovo se i na tebe odnosi.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #12
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora-zenski sat do 500 eura

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    I slažem se da bi trebale i pripadnice lepšeg pola više da učestvuju u diskusijama i da treba da nam predstave svoje satove... Jovana, ovo se i na tebe odnosi.
    Pa, zar ja ne učestvujem u diskusijama?!

    A, za neki review moram naći malo vremena. I čekam neku novu kupovinu pošto sam satove koje trenutno imam već predstavila.
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora-zenski sat do 500 eura

    Učestvuješ, učestvuješ ... ali bi bilo lepo kada bi videli i opis jednog od tvojih satova. Možda baš ta nova kupovina da bude predstavljena?
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #14
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora-zenski sat do 500 eura

    Dogovoreno...
    A novi sat je uvijek u planu kad sam ja u pitanju
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  5. #15
    Novi član Avatar korisnika vivienleigh
    Član od
    22.9.2010.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora-zenski sat do 500 eura

    Pretrazujuci ponudu Seika,ovaj lepotan mi je zapao za oko

    http://www.vitanov.rs/shop/satovi/pr...?productid=991

    ali je,nazalost, preko sume koju sam mislila da odvojim.Vredi li toliko da sacekam i ustedim jos...?

  6. #16
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora-zenski sat do 500 eura

    Iskreno ne razumem te, pokazala si jedan vid znanja o satovima i sada želiš da izdvojiš 660€ za kvarcni sat. Seiko je zaista dobar brend ali ja lično bi tu svotu novca izdvojio samo za Swiss Made satove. Lično mi je dopadljiv satić ali skup. Pogledaj po radnjama, slike satova znaju zaista da razočaraju kada sat vidiš uživo!

  7. #17
    Novi član Avatar korisnika vivienleigh
    Član od
    22.9.2010.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora-zenski sat do 500 eura

    U pravu si,Angel,hvala ti. Dijamantici na kucistu su krivi za trenutni zanos...

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora-zenski sat do 500 eura

    Pretpostavljam da ga još uvek nisi probala tj. pogledala uživo?
    Sat nije loš, mada možda jeste malo skup. Prošetaj se do vitanova, pogledaj sat čisto da vidiš kako ti stoji i vidi da li možeš još neki popust da dobiješ! Ako ništa drugo, bar ćeš moći da uporediš kvalitet sa drugim satovima koje budeš gledala. Mislim da ti jedan Citizen i dalje najviše pruža, pogotovo ako se uzme u obzir budžet i da si se ograničila na ponudu satova u Beogradu.

    Uzgred, ne bih išao toliko daleko da satove sa "swiss made" oznakom stavim iznad jednog Seika.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #19
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora-zenski sat do 500 eura

    Citat vivienleigh kaže: Pregled poruke
    Dijamantici na kucistu su krivi za trenutni zanos...
    Mali savet.
    Ako su dijamanti veoma bitni, (a znam da jesu, što je i ok ) gledaj da budu unutar cifera sata ako je ikako moguće, ja imam bojazan s tim cirkončićima i njihovog habanja to jest ispadanja iz kućišta sata prilikom neželjenog udarca. Primer si verovatno imala na nekom svom prstenu ili je neko od tvojih drugarica imala kada cirkončić jednostavno ispadne sa prstena pa zlatar nekako ugura novi? E sada u slučaju sa satom je malo teže naći indentičan cirkončić.

    Nešto nalik ovom sat, (bdw ne forsiram Luisa već samo dajem primer)...

    ---------------

    Dragon i Seiko časovničari nose švajcarce, barem ovde kod nas, možda su oni inostrani drugačiji, ne znam!

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora-zenski sat do 500 eura

    Kako se uopšte kreću cene ženskih satova proizvođača Louis Erard?


    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Dragon i Seiko časovničari nose švajcarce, barem ovde kod nas, možda su oni inostrani drugačiji, ne znam!
    E ako domaći Seiko časovničari nose Švajcarce, onda zaboravite sve šta sam napisao za Seiko...

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Predlog za zenski sat do 100 eura
    By IONE in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 21.11.2013., 8:21
  2. Pomoc oko izbora pilotskog sata
    By sima hrabri in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 24.12.2010., 14:36
  3. Pomoc oko izbora - Hamilton, Tag Heuer...
    By crane in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 10.8.2010., 17:24
  4. Pomoc oko izbora - Orient? - do 200e
    By Ivke85 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 21.5.2010., 17:45
  5. Molim za pomoc - koji zenski sat?
    By sima hrabri in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 11.1.2010., 12:26

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •