Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10

tema: pomoc

  1. #1
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom pomoc

    Evo mislim da sam odlucio da odvojim deo novca za jedan od ova dva sata samo me plasi kranja cena tjs takse i carine...i sve to...
    Ali evo zamolio bih Vas da mi pomognete izmedju ovih modela:
    LONGINES WATCH - HYDROCONQUEST
    TAutomatic Movement,Stainless Steel,39 mm

    Hamilton Jazzmaster Seaview Mens Watch H3754533

    Hamilton Khaki X-Wind Series Automatic Men's Watch H77646833

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: pomoc

    Hydroconquest - 39mm - l633 kalibar (modifikovana top grade eta 2824/2)



    Seaview - 46mm - eta 2824/2



    X-wind - 44mm - valjoux 7750



    X-wind ima najbolji odnos cena-kvalitet, hronograf, odlično odmerena veličina sata, proveren kvalitet, privlačan sat, još da je po toj ceni sa metalnom narukvicom...
    Seaview sa svojih 46mm predstavlja poprilično velik sat i nisam siguran dal bi ti se svidela takva gromada na ruci. Dizajn je ok ali sam ga već video negde, prilično sam siguran u to. Lično mi se ne sviđa i iako ima najnižu cenu, ne bih ga kupio.
    Od ova tri, da sam ja u pitanju, prvo bih otišao i probao longines-a i ako bi se sve kockice poklopile po pitanju veličine sata (obzirom da je prečnik sata svega 39mm), kupio bih ga bez razmišljanja. Hamiltone ne bih ni gledao.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: pomoc

    OK Hvala i ja sam mislio da je mali precnik za Longines ali sam sad nasao precnik 41 mm pa mislim da je ipak bolje to nego li 39!
    I meni se on najvise svidja
    P.S. gledao sam neke Edox satove i na prvi pogled mi nisu uopste losi..iz chronosa kazu cak i da su odlicni ali ovde se niko ne izasnjava pa sad...

  4. #4
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: pomoc

    Longines...probao sam taj procnik i kao da sam ga uzeo od zene
    Steta

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: pomoc

    39mm i nije baš mali prečnik, nevezano sto je trenutna moda ovi zidni satovi na ruci. Ako zelis da nosis sat na ruci uvjek, i po noci i po danu, preporuka- što manji, što tanji, što lakši.

  6. #6
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: pomoc

    Ok,jesi u pravu ali stvarno je mali. probao sam 42 i to mi je nekako malo. ok da je neki klasicniji sat razumem da bi i 41 mm bio dobar ali ipak...

  7. #7
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: pomoc

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Longines...probao sam taj procnik i kao da sam ga uzeo od zene
    Steta
    Bas taj sat ima muški izgled i sasvim mu fino pristaje prečnik sata..Ja inace volim precnike 45mm ali taj Longines zadovoljava te kriterijume po mom ukusu. Postoji radnja koja ih prodaje i na rate ako te to zanima?

  8. #8
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: pomoc

    Paaaaa,oces li da mi sapnes?

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: pomoc

    Citat Igor Angeleski kaže: Pregled poruke
    Bas taj sat ima muški izgled i sasvim mu fino pristaje prečnik sata..Ja inace volim precnike 45mm ali taj Longines zadovoljava te kriterijume po mom ukusu. Postoji radnja koja ih prodaje i na rate ako te to zanima?
    Ne mora da znači da je tako...Pitanje je kolika mu je korona i kolika je veličina brojčanika, manji brojčanik često zna da prikaže sat manjim nego što on zaista i jeste. Casio mdv-102 ima prečnik od "čak" 44mm, međutim sat na ruci izgleda kao da ima ~40mm. Gde nestade tih 4mm? Meni najbolje leže satovi sa prečnikom oko 42mm, može da se provuče i po koji model većih dimenzija, ali 45mm otpada. U par navrata sam već spominjao kako sam par satova većih prečnika brzinom munje skidao sa ruke prilikom isprobavanja... jednostavno, to nije to.
    Klasični, elegantni satovi su prečnika do nekih 40mm, često i manji (37mm), po meni sasvim prikladno odmerena dimenzija sata.
    Zato sam i rekao da bi trebalo otići i pogledati, pa ako sam sat legne kako treba na ruku, uzeti ga. Tebi bi možda taj Longines odlično stajao na ruci, možda bi i meni, sasvim je moguće da se Milan ne bi osećao prijatno noseći ga jer je za njegov pojam sat premali.
    No, Milane, ako imaš mogućnost da isprobaš i model od 41mm, uradi to... možda i promeniš mišljenje.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #10
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: pomoc

    pa kazem bio sam i kao da sam od zene uzeo,valjda do sad sam imao sve 44 mm pa mi se ovo cini malo...vizuelno.
    ali...iskreno trenutno trazim nacin kako da dopremim
    Hamilton H76616933 X-Copter a da ne platim ni pdv ni carinu.... ako ne onda cu morati da saslusam Igora da vidim gde ima da se uzme na rate Longines.....

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •