Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1
    Novi član
    Član od
    28.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Seiko snzd13k1

    Postovanje i pozdrav svima!

    Planiram kupovinu SEIKO sata, http://www.vitanov.rs/shop/satovi/pr...productid=1348 ... Izabrao sam SEIKO jer u posedu imam dva komada, jedan kvarcni star nekih 30-ak godina(nasledio) i jedan stoni vrhunske izrade.
    Za ovaj model sam se odlucio prvenstveno sto je automatic, jer po meni sat mora da ima zupcanike i opruge, ima safirno staklo, a cena je povoljna.
    Kontaktirao sam zastupnika i dobio informaciju da su naruceni i da ce biti u prodaji krajem januara

    Preporucujem!

  2. #2
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: Seiko snzd13k1

    a kod mene je već na lageru, cjena 1300kn -20% blagdanskog popusta

  3. #3
    Novi član
    Član od
    28.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko snzd13k1

    Hvala na ponudi... Planirao sam odlazak u Zagreb ali tek na prolece, a da dolazim samo zbog sata mi se sad bas i ne isplati. Kakva su vasa iskustva sa Seiko satovima?

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Seiko snzd13k1

    Markoni ako si odabrao Seiko nema greske.Jedna od rijetkih kompanija koja je prava manufaktura,imaju svoje mehanizme,stakla,kucista,narukvice,sarafe i lubrikante...naravno da i oni imaju svoje top i low modele.
    Unutra je mislim 7s36 mehanizam koji je u biti jako slican 7s26.
    Za te novce mozes si pogledati i naruciti s neta Seiko modele sa 6r15 mehanizmom koji slovi kao "bolji".Nadam se da sam ti bar malo pomogao,kad se odlucis postaj slike sata.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    13.12.2009.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko snzd13k1

    Citat Markoni kaže: Pregled poruke
    ... ima safirno staklo...!
    Na zalost nema safirno staklo, u Vitanovu su pogresili kada su naveli taj podatak, ima obicno mineralno staklo ili ti hardlex crystall kako ga oni zovu. Daleko je osetljivije od safirnog stakla.

    Ovo ti navodim zato sto mene jako nervira kada vidim da se pojavila ogreboina na staklu, a pojavice se pre ili kasnije...
    Inace mehanizam je proveren, veoma dobar iako spada u jeftinije Seiko mehanizme.


    Pozdrav

  6. #6
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: Seiko snzd13k1

    Citat Markoni kaže: Pregled poruke
    Hvala na ponudi... Planirao sam odlazak u Zagreb ali tek na prolece, a da dolazim samo zbog sata mi se sad bas i ne isplati. Kakva su vasa iskustva sa Seiko satovima?
    generalno dobra premda sam bio zadovoljniji sa starijim mehanizmima 6309 i 7009 . Cal 7s26 me malo razočaral premda su postavili dodatna dva incabloka, ali kvaliteta matrijala i završne obrade je podbacilo pa se zna desiti da dođu na prvi servis za 2-3 godine u stanju kakvom se nalazi 6309 nakon 10 g. rada.
    7s36 se prekratko na našem tržištu da bi neka mogal za njega reć iz iskustva
    JUčer za pod bor otišal jedan, još samo jedan ostal

  7. #7
    Novi član
    Član od
    28.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko snzd13k1

    Kupovinu sata je odlozena za sad, jer sam u Vitanov-u saznao da im stize tek negde krajem februara(citaj pocetak marta). Inace na sajtu Vitanova su ispravili gresku da je staklo safirno, ali pise da imaju na lageru, sto nije tacno.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •