Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 29
Like Tree45Likes

tema: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Poštovani članovi ovog korisnog foruma molio bih Vas da mi pomognete u kupovini mog sljedećeg ljubimca. Model koji mi se svida i koji ima sve karakteristike koje tražim od sata je Navihawk Ciizen, oko $400, taman u okvirima gornje granice novca koje bih potrošio na novi sat. Ovaj zadnji sa kožnim remenom od krokodilske kože je neki special edition Citizen koji košta oko $470, a jako je sličan modelu Navihawka. Poredao sam ih onako kako se meni najviše svidaju, s time da ovaj prvi ima na sebi zaštitne prozirne folije, bez njih izgleda još ljepše. Inače kod ovoga sata mi odgovara skoro pa sve, osim što ima malo prenatrpan cifer za moj ukus, a i ovaj digitalni displey jako teško očitavam sa bliske udaljenosti, tj. da bih očitao displey moram pritisnuti pucu tj. dugme koje se nalazi sa strane sata. Što mislite o modelu Navihawka i koji Vam je model najljepši od ova tri ?
    Broj 1 - najljepši i nekako po mom ukusu najbolji ide na odijelo. Sat planiram nositi na odijelo, ali i na sportsku robu u slobodno vrijeme

    Broj 2 - jako mi je lijep, ali zbog boje mi nekako ne paše uz svijetlo odijelo u kojemu radim.

    Broj 3- sat mi izgleda ok, ali nikako da se naviknem na ovu žutu boju. Nekako mi izgleda previše mladenački sa tom žutom bojom

    Broj 4- ovaj po meni ide samo na odijelo, ne bih ga mogao nositi na sportsku robu. Ne svida mi se pretjerano ni zlatna boja



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Jedan savet. Nema potrebe da otvaras vec trecu temu o kupovini sata u kojoj imas iste ili slicne nedoumice i ista ili slicna pitanja. To cini forum izuzetno necitkim. Sve tvoje nedoumice mogao si sazeti u jednu temu. Ovako izgleda da nema kraja.

    Druga stvar, slicnije satove nisi mogao izabrati. Mislim da ti je to vec negde receno ali i ako nije sada cu ti reci - ne kupuj sat na osnovu toga sto je neko rekao meni se taj sat svidja ili mi se ne svidja. Dovoljno si odrastao da znas sta ti se svidja. Pitanja o teh.karakteristikama i kvalitetu su nesto dugo.
    Srecno.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.866
    Lajkovi
    16435
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Ja bi treci. Dress tool. Za na smoking i trenerku.

    sent from my LV using Gucci

  4. #4
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    @skydrummer- prva tema je zatvorena, tj. kupio sam sat, Citizen Nighthawk. Istina je da sam u drugoj temi pitao isto, ali mislim da naziv teme nije dovoljno precizan, tj. neće privući ljude da je otvore, pa samim time i da mi odgovore, tj. pomognu. A ne mislim da otvaranjem treće teme nešto strašno škodim čitljivosti ovog foruma , već upravo suprotno, mislim da naslov teme savršeno dobro predstavlja samu temu, a time čini ovaj forum čitkivijim. Pa eto, zanima me što ljudi misle o tome satu, ne mislim na osnovi toga mijenjat svoje mišljenje . U čemu je tu problem? Da li je smisao foruma diskusija i razmjenjivanje mišljenja ili ne ?

    @Sin.er - Hvala ! Nekako teško mi se naviknuti na ovu žutu boju

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Poslednja ispravka: josip991 (14.12.2016. u 12:15)

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Cetvrti,kako su mu kazaljke pre.rkane,haos,prelep sat.
    Poslednja ispravka: marko14 (14.12.2016. u 13:03)


  6. #6
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Pokušaću ponovo.

    Na tvoje pitanje: U čemu je problem? odgovor je u postavljanju istih ili vrlo sličnih pitanja čak i ponavljanja potpuno istih pitanja kao recimo (Kako odabrati najbolji sat za sebe i svoj karakter? ) . Budi malo strpljiv, pa ćeš dobiti odgovor. Postavio si pitanje u tri ujutru po našem vremenu naravno niko nije odgovorio i danas ujutru otvaraš novu temu sa istim pitanjem. Malo se strpi pa i ako niko ne odgovori onda u istoj temi postavi ponovo pitanje npr: Može pomoć i sl.

    Na tvoje pitanje: Da li je smisao foruma diskusija i razmjenjivanje mišljenja ili ne ?, odgovor je, da naravno da jeste i u skladu sa tim dobio si desetine odgovora , između ostalog i od mene, na razna pitanja koja si postavio pri čemu su neka pitanja vrlo slična.

    Nisam rekao da nešto strašno škodiš čitljivosti foruma (trebao sam napisati preglednosti) ali da, definitivno postavljanjem istih ili sličnih pitanja o istim ili vrlo sličnim satovima u par tema ne doprinosiš preglednosti foruma.

    Želim ti da pronađeš sat kakav tražiš. Srećno.
    Poslednja ispravka: skydrummer (14.12.2016. u 13:03)

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Lično mislim da ovakvi modeli ručnih časovnika i ne idu baš "na odelo".
    Mišić M.

  8. #8
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Taj sat i odelo nema veze sa zivotom, me razumem ni smiso postojanja ove teme kad vec slicne postoje.
    Poslednja ispravka: 83stojan (14.12.2016. u 19:37)

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.866
    Lajkovi
    16435
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Zasto?


    (Ajde dobro...ja nosim Gshock na odijelo i zlatni Omikron na trenirku...pa...ono...nisam mjerodavan)



    sent from my LV using Gucci

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Citat sin.er kaže: Pregled poruke
    Zasto?


    (Ajde dobro...ja nosim Gshock na odijelo i zlatni Omikron na trenirku...pa...ono...nisam mjerodavan)






    sent from my LV using Gucci
    ..sam si odgovorio kolega....ti jednostavno ne mozes biti merilo
    Misic M. likes this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •