Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 29 od ukupno 29
Like Tree45Likes

tema: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

  1. #21
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    ja sad vidim ovo, kakav pacer od čoveka, dobio 60 odgovora, svi se polomiše da mu pomognu, ja mu još dodajem slike kako sat treba da izgleda na ruci, a kako ne treba, nije ni hvala rekao

    posle kad dođe neko drugi da pita za savet, neće da ga dobije zbog ovakvih
    Petar012 likes this.

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.015
    Lajkovi
    5049
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Moram da priznam da je poslednji Sky-ev post vrhunski.
    Skidam kapu.
    A što se tiče teme, sad, ovaj iskreno ne razumem kad ljudi pitaju, kako će da mi stoji sat, nije li mali, veliki, ružan, lep, svetao, taman, okrugao, četvrtast...
    Ljudi svi smo mi različiti, a takođe i naši ukusi, a i većina nas se ne poznaje, da bi mogli reći kome šta bolje stoji.
    Dakle pitao sam ovde, i pitaću verovatno još dosta puta, nadam se, o kvalitetu, o mehanizmu, ceni, šta je bolje i gde to mogu naći što povoljnije, iskustva drugih sa tim i tim modelom, radnjom, serviserom, sajtom...itd.
    Dakle tebi Josipe ne treba ništa da znači što se lično meni taj Tisot ne sviđa, i što generalno ne gotivim taj brend, jer ti svojim novcem kupuješ sat za tebe. A na nama je da ti skrenemo pažnju, na kvalitet, i da predložimo nešto u sličnom cenovnom rangu, što možda mislimo da je kvalitetnije.
    A krajnja odluka je tvoja, možeš nositi i šareni plastikaner na odelo ako to želiš.
    Pozdrav od mene.
    Petar012 likes this.
    Mišić M.

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Ja stvarno ne shvatam šta je bio problem. Pitao za mišljenje, dobio mišljenje, šta sad? On to može i ne mora da prihvati.

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.015
    Lajkovi
    5049
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Upravo tako Petre.
    Petar012 likes this.
    Mišić M.

  5. #25
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.869
    Lajkovi
    16456
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Ja mislim da nije stvar u clanu kao takvom vec u cijeloj prici.

    Hbga navigava covjek okolo,i zbog radne atmosfere na mjestu je ocigledno uhvacen u rutinu. Brod i to je to,sa 16 satnim smjenama itd. I kad nisi na poslu na poslu si. Doslovno spavas par metara od radnog mjesta. Kao i svaki offshore posao uzasno stresno. Plati se ali krvavi novac.

    E sad zasto sam ja ovo sve napisao?

    Zato sto decko ima malo slobodnog vremena i dolara i ocekuje odgovor. Ali ne za 5 dana,vec sad. Sad je u Vijetnamu,sad je para u djepu. Sad.

    E sad.. druga stvar je jednostavna: nosi ono sto ti se svidja. Visodate je odlican sat i uklapa se u odijelo shemu. To sto je 38 mm je cak i preveliko za dress.

    Dress sat treba biti malen i neprimjetan. Al ajd...posto je moda nositi 50 mm satove,ajde 38 mm je novi 35 mm.

    Al opet..druga strana. Zasto ti je presudno sta drugi misle?

    Ako se kreces u krugu gdje ti je vazno sta drugi misle,onda se kreces u pogresnom krugu. Promjeni ljude oko sebe.

    Ako je tebi vazno sta drugi misle o tebi na osnovi onoga kako izgledas ,sto nosis ili kakav sat imas,promjeni sebe.

    Ja sam ti cak rekao: gle ako ces nositi navyhawk na kosulju uzmi zlatni. Sta te zaboli sta ce ti reci neki sin.er ili tkogod drugi. Tvoja para,tvoj izbor,tvoja ruka.

    Ja danas nosim 2 sata:



    Darwil je upravo stigao,testiram mu odstupanje I rezervu snage. Casio je referentna vrijednost,Darwil je nastiman po njemu. I jos idem do zeninog butika u grad sa oba na ruci. Bas me briga sto ce ko misliti o tome.

    A povrh svega...35 mm satovi. A ja ruku od 18,5 cm.


    Nosi sto zelis,budi svoj. Nemoj nositi replike,budi ljubazan prema ljudima,kreci se na svjezem zraku,ne jedi masno. I zivjet ces sto godina.

    U zdravlje!

    sent from my LV using Gucci
    Poslednja ispravka: sin.er (18.12.2016. u 14:30)

  6. #26
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Ne može se nečiji primitivizam pravdati dužinom radnog vremena i vrstom posla. Ne postoji obrnuta proprcija između dužine radnog vremena i "količine" kulture koju neko ima (ili nema).

    Forum okuplja ljude raznih profesija, starosti, obrazovanja, neki imaju vrlo stresne poslove, neko trči iz prve smene u treću, neko ima privatne probleme, zdravstvene i sl. sve to ne oslobađa od obaveze da se kulturno i sa uvažavanjem obraćaju drugima.

    Zatim, šta je to hitno u kupovini sata? Da je ne daj bože lek ja bih razumeo hitnost ali da kupovina sata ne može da sačeka dan, dva dok se ne dobije traženi i/ili odgovarajući predlog... nema smisla dalje komentarisati.

    Inače, ponuđenih odgovora nije manjkalo, bilo ih je na desetine u ukupno tri otvorene teme za vrlo kratko vreme, dakle doslovno na desetine odgovora, mišljenja, saveta, predloga. Čak i da je izostajanje odgovora razlog za primitivizam ovde taj razlog ne bi postojao.

    Takođe, bilo je članova foruma, uglavnom novopridošlih, koji na postavljeno pitanje nisu dobili ni jedan odgovor. Obično su u pitanju procene vrednosti sata i sl., ali su ti članovi znali da se ponašaju. Nekada jednostavno niko ne zna tačan odgovor pa je bolje ne pisati ništa. Isto tako bilo je ljudi koji su na potavljena pitanja dobijali "samo" 2-3 odgovora pa su bili zadovoljni i nisu napadali forum.

    Boravak na forumu treba da bude prijatano provedeno vreme u okviru hobija koji svi delimo i svako pre nego što nešto napiše treba to da ima na umu.

    Zaključak, kultura se ne bere na drvetu nego se stiče, što ranije to bolje.

  7. #27
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.869
    Lajkovi
    16456
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Ma ne opravdavam. Samo pokusavam prokljuviti sklop razmisljanja. Valjda sam ubo.

    sent from my LV using Gucci

  8. #28
    Stariji član Avatar korisnika anpi
    Član od
    23.11.2012.
    Poruke
    759
    Lajkovi
    9131
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Jbg, ja uvijek "promasim" kad je zabavno. Tako je u zadnje vrijeme i na drugom forumu. Dok ja "dodem", vec je sve smireno i pocisceno.
    Nego, jel' to znaci da se na forumu stariji clanovi ne smiju vrijedati javno? Ako mi dode da izvrijedam, recimo, sin.er-a, to se ne smije?

  9. #29
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.869
    Lajkovi
    16456
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Pomoć oko izbora Citizen Navihawk sata ? Hvala !

    Ma samo udri 😁

    sent from my LV using Gucci

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •