Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 24 od ukupno 24
Like Tree7Likes

tema: Par saveta vezanih za kupovinu (Sector/Citizen)

  1. #21
    Novi član
    Član od
    12.5.2011.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Par saveta vezanih za kupovinu (Sector/Citizen)

    http://http://www.lingraywatches.co.uk/citizen-ecodrive-chrono-brown-leather-watch-at081004x-p-1704.html
    ovaj sat me zaludio.aj da se tako izrazim.vidio sam ga na citizen watch pretragu slika i bas sam se nameracio da ga kupim ali nigdje ne mogu da ga nadjem.Pitao sam info sluzbu bomara distributera za srbiju i oni su mi odgovorili da taj sat nije predvidjen za trziste evrope da li to znaci da nebi dobro radio u srbiji,ili konkretno u cg odakle sam?ono sto mene buni je da sam bas na ovom sajtu vidio da je jedan momak u sarajevu kupio ovaj sat,isti model ali crne boje,pa sam totalno zbunjen...da li postoji sansa da ga kupim bilo gdje u srb ili cg ili da jednostavno odustanem? molim pomoc onih koji nesto vise znaju o citizen satovima

  2. #22
    Novi član
    Član od
    6.11.2010.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    97
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Par saveta vezanih za kupovinu (Sector/Citizen)

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    pa, ne mogu bas da se slozim... mislim, principijelno si u pravu, ali to nece nikom pomoci da izabere sat... slazem se da ne treba od izbora praviti nauku, i da je sat samo sredstvo za merenje vremena, kao sto je kuca samo mesto za stanovanje, a auto samo sredstvo za prevoz od tacke a do tacke b... ali kao sto neces kupiti prvu kucu koja ti se svidi a da se ne raspitas o lokaciji, vlasnistvu, materijalima itd., da ne banalizujem previse, i kao sto neces kupiti ni prvi auto koji ti se svidi, tako neces ni sat... tj. mozda neko i hoce - ako mu 200 eur ne znaci nista. ako tih 200 eur izdvajas za sat jednom u 5 ili 10 godina, onda ce ti biti vrlo vazno da kupis sto bolji sat, a ne neki koji ti se svidja a koji ce se raspasti kroz dva meseca. iako je to mozda posledica stava prema zivotu 'kao takvom', slozices se da nije isto kupiti flasu vina i sat. u najkracem, to je poenta savetovanja oko kupovine.
    poz!
    Ovo je odavno prezvakan post ali ja ne visim na forumu redovno pa sad videh odgovor na moj komentar. Nije mi zelja da moja bude poslednja ali iz mojih reci niko ne moze procitati da savetujem bilo kome da kupi prvi sat koji vidi. Ova napomena zbog cistog racuna i duge ljubavi. A u pravu si sto se tice vina i sata. Zaista nije isto. Mnogo sam lepse trenutke proveo uz vino i lepu damu nego uz sat kakav god on bio:-) By the way... Covek mora bas da bude baksuz pa da mu sat od 200 evra rikne za dva meseca:-)
    Pozdrav uz casu vina koju drzim rukom na kojoj je sat od 2000$, a pokazuje mi vreme isto kao sat u kutiji na stolu koji kosta 100 evra.

  3. #23
    Novi član
    Član od
    6.11.2010.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    97
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Par saveta vezanih za kupovinu (Sector/Citizen)

    Postovani done pa jos Krsticu, narod kaze - kol'ko ljudi tol'ko cudi! I to se proteze kroz sve zivotne sfere. Svakom na volju da se opterecuje onim sto mu prija ili onim od cega ne moze da pobegne. Izvinjavam se zbog paralele koju cu navesti jer ce neko da me upozori da sam promasio temu, a nisam:-) Bavim se fotografijom godinama i davao sam dobronamerne savete na raznim forumima. Savete sam davao ljudima koji kada je rec o fotografiji znaju samo da pritisnu okidac i sto je jos interesantnije od njih sam dobijao najvise pljuvackih kritika. Zasto? Uvek sam citirao reci jednog poznatog fotografa koji je govorio da ce svaki aparat snimiti to sto covek vidi pred sobom ali da treba videti. Dakle, aparat nije bitan ako covek uziva u fotografiji, a ne u tehnologiji. Kad je rec o satovima svako "svoga konja hvali" pa preporucuje ono sto on ima ili ono sto mu je zelja nedosanjana. Ja nikada na ruku ne bih stavio automobil ili kucu mada sam na satove dosta potrosio. Sad se pitam cemu sve to. Da imam ruku k'o Šiva ne bih mogao da se nanosim satova koji mi se vucaraju po stanu. Mnogo je lepse i pametnije te pare potrositi na neko putovanje i to sada i radim. Putujem i dozvoljavam da mi život lepsim cine putovanja, krajevi i ljudi koje srecem, a o satovima i ne razmisljam.
    Naravno, to je moje mišljenje koje se mnogima neće svideti pa ću biti prozvan zbog toga ali i to je u redu. Svako ima pravo na svoj stav pa vas u to ime sve pozdravljam spremajuci se da prelistam katalog zbog koga se lomim između putovanja u Argentinu i Čile ili u Južnu Afriku:-)

  4. #24
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Par saveta vezanih za kupovinu (Sector/Citizen)

    jsphotomorgana, prvo, smatram da je, najblaze receno, vrlo neumesno, nesuvislo i besmisleno odgovarati nekome posle godinu dana.
    Drugo, da si rekao nesto sto vec nismo culi, pa i da razumem potrebu da uopste odgovaras (buduci da ionako ne pratis forum), ali posto opet vidim samo kvazifilozofsko "prosvetljujuce" mudrovanje iz bogatog asortimana neupotrebljivih i jeftinih opstih mesta, bojim se da je svaki dalji pokusaj razgovora uzaludan, pa se necu nadovezivati, a takodje, da nas ne bi januara 2013. opet terao da se vracamo na postove stare 2 godine, tema ide pod kljuc.
    Tebi zelim srecan put, puno skupih satova, dobra vina i jos mnogo nezaboravnih trenutaka uz lepe dame, kojim god redosledom zelis.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Savet za kupovinu Orient sata
    By diamond in forum Japanski satovi
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 12.2.2011., 16:31
  2. Pomoc za kupovinu Citizen satova u Americi
    By Johny in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 6.2.2011., 9:37
  3. Sector ili Citizen
    By aleksandar_84 in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 24.9.2010., 18:09
  4. Savet za kupovinu sata...
    By WlayCo in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 20.7.2010., 18:27
  5. Pomoć za kupovinu Seika
    By HADzI DALIBOR in forum Seiko
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 4.1.2010., 17:23

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •