Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 20
  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Planet Ocean ili IWC TopGun

    Rose niko tebe ovde ne ubeđuje zbog Marka i njegovog Schaffhausen-a, ne žuri se njemu sa prodajom.
    Ako već želiš i Choparda zašto ne odeš do Kontinentala i tamo obaviš kupovinu i ostvariš popust istog, istih. Možeš ti da naručiš satove i tako platiš još dodatno na carini, pazi šta radiš!

    A ne vidim razlog što ne kupiš od Marka, ne želi da ti proda?

  2. #12
    Mlađi član Avatar korisnika rose101
    Član od
    13.2.2011.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Omega Planet Ocean ili IWC TopGun

    pazi, bio sam ja do kontija, ali ovde na sajtu je jeftiniji, a i on je ono usput, nije primaran sat, jeste u perspektivi te moje zelje od 4 sata koje nameravam u prvoj fazi da kupim, i onda u drugoj fazi jos jedno 3 sata i to bi bilo to,

    Naravno da me niko ne ubedjuje da kupim bas od marka, bar niko to direktno i otvoreno nije uradio, ali u svakom slucaju sam na ovom sajtu ga nasao za 4000eura da kosta, sa tim sto je drugar pitao i spremni su cak da daju neki promo code, sa dodatnim bas mini popustom ako uzmem oba u isto vreme, tako da ce me sat izaci koji euro ispod 4000e, mozda 3950, 3980, nije bitno
    I onda je tu jako jako blizu, mnogo blizu, cene sata gospodina Marka, ne bih i zbog Marka rekao koja je to cena a ni zbog gospode moderatora, jer to nije u skladu sa pravilnikom foruma koji su propisali.
    A ipak je nov sat nov sat, nije ni mikronski ogreban, ima garanciju 2 godine, znam sigurno da je sve na svom mestu od glave do pete, itd itd. A Marko nije narkoman da bi ga prodavao po nekoj mizernoj ceni, a ni ja nisam covek koji ce cediti vodu iz drveta da bi jos spustio cene, tako da je to razlog sto gledam i okolo, i razmisljam i dalje, da je markova cena manja, onda ne bi ni moglo da se poredi
    Poslednja ispravka: rose101 (20.2.2011. u 15:18)

  3. #13
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Omega Planet Ocean ili IWC TopGun

    Pre nekoliko dana sam ima na ruci i jedan i drugi pomenuti sat i prvo mislim da uopste ne mogu da se porede jer svako ima kao neku namenu:
    PO za sport i rekreaciju ima i u sebi eleganciju neku
    TG pravi pilot sat otmen,odmeren,odise kvalitetom i ostaje bez daha

    Tako da u ovom slucaju moze samo da se neko odluci za lepotu,ali sto se tice kvaliteta mislim da je Top Gun neuporedivo bolji sve ukupno..

    Nikolaaaaa dusoo nista lose nisam napisao...voleo bi PO da sam uzeo guna...
    na metalu

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #14
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Planet Ocean ili IWC TopGun

    ovo nije odgovor na milanov post

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Planet Ocean ili IWC TopGun

    Kada naručiš satove naši carinici obožavaju te brendove, toliko papreno ocarine da te glava poli mesec dana i više nikada ne gledaš na taj sat s ljubavlju već se setiš brkate carinice.
    Naruči ih, samo pogledaj prodavnice sa ovih linkova, provereni su.

    Rose druže ne znam te, a i nisam video tvoju istinsku ljubav prema satovima da je bilo drugačije ostvario bih ti velik popust na te brendove pa predložio čak i bolje.

  6. #16
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Omega Planet Ocean ili IWC TopGun

    rose ja molim marka da ti spusti cenu jos malo i da se resimo vise ovih problema...ajde marko daj popust clanu foruma

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #17
    Mlađi član Avatar korisnika rose101
    Član od
    13.2.2011.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Omega Planet Ocean ili IWC TopGun

    angel druze moj, pa kazem ti donece mi drugar na sopstvenoj ruci sat, kutiju moze naknadno da mi dostavi, kad god, postom, kad dodje sledeci put, po nekome, itd itd
    pa valjda carinici ne skidaju sat sa ruke i salju ljude na detektor lazi.

    naravno da ne treba popust ti da mi obezbedjujes kad se ni ne znamo, sto bi trosio svoj kredit u tim radnjama, zato i necu kupiti kod nasih doktora trgovine sat, vec ce mi ga neko doneti iz usa ili cu na prolece da napravim lep vikend do EU i tamo ga kupiti.
    Ja prosao povoljnije nego kod nas da sam kupovao, ti nisi potrosio kredit, jedino izgubile prodavnice koje su mogle da profitiraju iz tog obezbedjivanja popusta kod njih.
    E sad, iskreno da ti kazem, vidim po tvojim porukama da si poznavaoc i gospodin, malo me zacnulo to sto ti nisi video istinsku ljubav, mislim realno mi je svejedno, ali ne mogu da shvatim da na osnovu mojih 10 postova to zakljucis.
    Ne delujes mi kao neki drugi clanovi kompleksasi koji se vredjaju ko da im majku psujem sto kazem da fabrike satova deru jer prodaju satove po 100x skuplje nego sto ih kosta da ih naprave. Pa normalno da to mislim kad AUTOMATSKI MENJAC za moj X5,
    sto je malo slozenija sprava slozices se od nekog mehanizma sata kosta 6000 eura nov, i BMW masno zaradi, pa koliko onda mozes da ocekujes da kosta jedan sat. Nisi valjda zato zakljucio da nemam istinsku ljubav prema satovima ? No dobro, to je tvoje misljenje

    @ZMAJ - naravno da je IWC bolji, zato je on first shot, pricao sam ti u privatnim porukama, o 4 sata koja hocu da uzmem (top gun, mile milja, omega PO i brajt montbriliant ledzend) pa kako se koja situacija namesti

    i na kraju :
    - ovo nije odgovor na milanov i angelov post hahaha

  8. #18
    Mlađi član Avatar korisnika rose101
    Član od
    13.2.2011.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Omega Planet Ocean ili IWC TopGun

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    rose ja molim marka da ti spusti cenu jos malo i da se resimo vise ovih problema...ajde marko daj popust clanu foruma
    ma marko mi je dao odlican popust za njegove relacije, ne muci i ne uvlaci decka
    jednostavno razmisljam da imam negde skuplje, ali za mene mozda povoljnije i dosao sam da pitam za savet o tom sajtu.
    marko mi je extra popust ucinio, i znam da je sat platio mnogo vise, i necu da mucim momka i necu da ga prodaje kao da je narkoman i samo da uvali robu. Pozdrav marku5

  9. #19
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Omega Planet Ocean ili IWC TopGun

    marko mi je extra popust ucinio, i znam da je sat platio mnogo vise, i necu da mucim momka i necu da ga prodaje kao da je narkoman i samo da uvali robu. Pozdrav marku5

    sta znas mozda i jeste hahahahaaha

    next year at this time I'll be a millionaire




  10. #20
    Mlađi član Avatar korisnika rose101
    Član od
    13.2.2011.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Omega Planet Ocean ili IWC TopGun

    haha, pa daj da mu ponudimo robu u tom slucaju, pusti pare, haha

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Omega Seamaster Planet Ocean chrono
    By rose101 in forum Omega
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 18.2.2011., 12:37
  2. Omega seamaster planet ocean 42 mm ili 45mm
    By Qli in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.1.2011., 14:02
  3. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.10.2010., 13:22
  4. P: Sector Ocean Master
    By Frogskins in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.2.2010., 16:23
  5. Omega seamaster planet ocean pitanje..
    By Mr. Judo in forum Omega
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 1.10.2009., 19:39

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •