Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 567891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 81 do 90 od ukupno 107
Like Tree65Likes

tema: Koji sat kupiti u vrednosti od 500-1000€

  1. #81
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti u vrednosti od 500-1000€

    Hvala na dobrodoslici i na brzom odgovoru. Probao sam louis erard la carree sa 7750 valjoux, svidjaju mi se i kockasti satovi, lep je osecaj kada se na ruci oseti rad mehanizma i volim masivnije satove, imam mali zglob i precnik od 46 bi bio preveliki za mene ali debljina sata mi ne smeta i smatram je prednoscu, probao sam pre nekoliko dana breilting superocean, svidja mi se plavo safirno konveksno staklo, perfektan kvalitet izrade ali su cene ovde prilicno pretenciozne, pitam se za koliko se najjeftinije sa tax free i popustom mogu kupiti takav breitling ili cak model colt negde u evropi, tesko mi je da se odlucim za sat samo preko slike, pogledao sam steinhart i cene su jako povoljne, ali je breitling ostavio poseban utisak na mene, dosta kvalitetnije i glamuroznije izgleda od fortisa ili louis erarda, dakle u slucaju breitlinga ili cak longinesa mogao bih i veci novac da izdvojim od 120.000 dinara ali ima i drugih brendova koji se ovde ne prodaju, a koji nude mozda vise za ulozeni novac, a ja sam imao prilike da se susretnem samo sa brendovima koji se ovde prodaju...mene sada dakle interesuje da li se moze longines evidenca, cak i u chrono varijanti ili neki drugi model ovog brenda ili spomenuti breitling ili bilo koji middle range brend za spomenuti novac nabaviti, mont blanc, corum, chopard itd, mozda sam subjektivan ili nisam imao previse dodira sa skupljim satovima ali primeti se ogromna razlika u kvalitetu izrade i samom izgledu jeftinijih marki satova i mid range marki satova i ja sam spreman i da doplatim za tu razliku ukoliko ona nije prevelika, cak mi je svejedno da li se unutra nalazi workhorse 2836 ili valjoux, a sto se tice junghans max billa, chrono verzija je preskupa i u krajnjem slucaju bih kupio obican model koji i nije previse skup ali me odbija staklo koje se lako grebe

  2. #82
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti u vrednosti od 500-1000€

    Pogledaj stowa ti je slicnog izgleda kao max bill, a ima safirno staklo, i malo je jeftinija.
    Antea - STOWA GmbH & Co.KG

  3. #83
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti u vrednosti od 500-1000€

    svidja mi se stowa, marine serija, i steinhart chrono i cene su dobre, pogotovo steinhart, ja sam procitao sve postove, ukoliko budem izdvajao do 100.000 dinara to ce biti onda definitivno stowa, louis erard ili steinhart jer se ipak max bill grebe, a za isti novac dobijam kristal safir kod pomenutih, problem je sto ja nisam u ruci drzao puno satova pa se moze desiti da izdvojim i veci novac ukoliko mi se neki sat svidi kvalitetom kao breitling pre neki dan, dakle malo sam nesiguran i prevrtljiv, oko Nove godine cu putovati u EU pa cu tamo isprobati puno modela koji se ovde ne prodaju kao na primer stowa, mada moram priznati da mi je i ime brenda bitno ali ne i presudno

  4. #84
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti u vrednosti od 500-1000€

    Novac koji planiras da izdvojis za sat nije mali...Moj ti je savet da sacekas sa kupovinom i kad putujes po EU trazi Breitlinga i skupljaj jos malo novac.Cene su kod nas katastrofa visoke.
    Dakle,strpi se jer satovi nece nigde pobeci. Prvo vidi sat uzivo i onda se odlucuj jer,ponavljam,to nije mali novac!
    O Breitlingu mozemo da imamo svakakva misljenja,ali je on jedno od najzvucnijih imena i svakako predstavlja statusni simbol rame uz rame sa Rolexom i Omegom.

  5. #85
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti u vrednosti od 500-1000€

    u pravu si za breitling, mnogi ga ne vole zbog jeftinih mehanizama, 2824 u satu od 3.000 evra, a i zbog gomile pozera i koga sve vec koji su jedino za breitling i rolex culi i o satovima ne znaju apsolutno nista, zvao sam juce Malbasica i cene su im jako konkurentne, raspitao sam se za longines i za breitling, IWC daleko prevazilazi namenjeni budzet, odmah su mi na pocetku rekli da odobravaju popust i 14.5% tax free, mislim da u EU mogu jos jeftinije proci, ima vremena, nece satovi pobeci
    Zenith likes this.

  6. #86
    Član Avatar korisnika Milossani
    Član od
    21.7.2012.
    Lokacija
    Grocka, Beograd
    Poruke
    279
    Lajkovi
    929
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom

    http://hamiltonwatch.com/en/gents/khaki/field/officer-auto/H70655723

    http://hamiltonwatch.com/en/gents/khaki/aviation/pilot-46mm/H64715885
    Koji biste pre uzeli od ova 2 modela, trenutno sam u Parizu pa se razmisljam, estetski jako slicni, samo me zanima koji je bolji mehanizam ?
    Priložene slike Priložene slike
    Samo jedna rec... Kontinuitet...

  7. #87
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti u vrednosti od 500-1000€

    Koliko znam - u Khaki Fiekd Officer-u (ovaj sa svetlim ciferom, levo) ima nesto bolji mehanizam - ETA 2895 (baziran na 2892), dok drugi ima solidan, ali ipak losiji u ovom poredjenju, ETA 2836.

    Oba su lepa, nema greske... Mozda pre pomenuti Khaki Field Officer. Za Fleiger je ipak bolji uzeti neki Steinhart/Archimede/Laco/Stowa.
    No time to lose

  8. #88
    Član Avatar korisnika nwolfe
    Član od
    30.9.2011.
    Lokacija
    Hannover, DE
    Poruke
    178
    Lajkovi
    375
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti u vrednosti od 500-1000€

    Citat Milossani kaže: Pregled poruke
    Koji biste pre uzeli od ova 2 modela, trenutno sam u Parizu pa se razmisljam, estetski jako slicni, samo me zanima koji je bolji mehanizam ?
    Ma uzmi onaj Breguet sa dva turbijona i bog da te vidi!
    Milossani likes this.

  9. #89
    Član Avatar korisnika Milossani
    Član od
    21.7.2012.
    Lokacija
    Grocka, Beograd
    Poruke
    279
    Lajkovi
    929
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom

    @vladas
    Hvala na pomoci, on mi je bio blagi favorit od pocetka
    @nwolfe
    Jel si video ono cudo
    Samo jedna rec... Kontinuitet...

  10. #90
    Član Avatar korisnika nwolfe
    Član od
    30.9.2011.
    Lokacija
    Hannover, DE
    Poruke
    178
    Lajkovi
    375
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti u vrednosti od 500-1000€

    Jesam... mada me ne "pali" baš mnogo. Ja bih se zaustavio na onom IWC Portuguese Perpetual Calendaru... a može i bolja cena da se dobije

Slične teme

  1. Koji sat kupiti do 400 EUR?
    By ackob in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.8.2012., 21:02
  2. Koji mehanicki sat kupiti ?
    By Prolaznik in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 21.6.2012., 15:46
  3. Koji sat kupiti?
    By Daaanijel in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.5.2011., 21:36
  4. Koji sat kupiti?
    By Daaanijel in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.4.2011., 19:00
  5. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •