Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 56789101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 81 do 90 od ukupno 117
Like Tree33Likes

tema: Don Alberto - Pomoć u odabiru sata

  1. #81
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.336
    Lajkovi
    27415
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom

    evo sad sam pogledao onaj orient.de i nijedan model mi se ne sviđa,sad ću pogledati skywatches.com

    e ovde ih veća ima dosta lepih ,skywatches.com,i nisu toliko ni skupi sa obzirom na kvalitet ,koji pružaju

  2. #82
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom re: Gde kupiti ORIENT sat?

    Pogledaj i: orientuhren.de, orabirodalom.hu, Optika Stankovic-Bijeljina, ruske sajtove...

  3. #83
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom re: Da li kupiti CITIZEN BM6686-13E ?

    Ti si neki mangup, izgleda
    RUS, 83stojan, Zenith and 1 others like this.

  4. #84
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom re: Da li kupiti CITIZEN BM6686-13E ?

    I ja to mislim,23.

  5. #85
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Da li kupiti CITIZEN BM6686-13E ?

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    Ti si neki mangup, izgleda
    +1
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #86
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Da li kupiti CITIZEN BM6686-13E ?

    Don molim te da ne otvaras nove teme za svaki sat koji ti zapadne za oko. Ukoliko hoces da dobijes pomoc, otvori jednu temu i tu mozemo da ti pomognemo, kao sto vec jesmo. Ukoliko ovako nastavis niko te nece shvatati ozbiljno i pomoc ce izostati. Malo prelistaj forum, za sva ova pitanja koja postavljas, naci ces odgovore , samo se malo potrudi i preslistaj forum.Molim druge clanove koji nece da mu pomognu ne ulaze u raspravu, i da sebi bezpotrebno dizu tenziju. Sve je pod kontrolom , vi uzivajte.
    VLADAN P and SanelMNE like this.

  7. #87
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

  8. #88
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Da li kupiti CITIZEN BM6686-13E ?

    Taj BM6686-13E je lep sat, ali je mali i sa uskom narukvicom. Nije za veću ruku.

  9. #89
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.336
    Lajkovi
    27415
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom

    Ja sam mislio da ako je u pitanju neki drugi sat u odnosu na onaj koji je bio razlog u nekom postu,da je u tom slučaju normalno otvarati novu temu,pogotovo što je na kraju neke zadate teme sve objašnjeno i onda mi neko napiše da se tema zatvara,jer je sve rečeno! E samo iz tog razloga sam onda otvarao novu temu,koja nije ista kao prethodna,ali ako je to pogrešno ja ću probati onda onako kako mi je savetovano da sve što me zanima bude u jednoj od mojih tema,ali nemoj onda da mi neko kaže da se tema zatvara,jer kako onda da pitam ono što me interesuje? A kao drugo ja sam čovek u srednjim godinama i ne snalazim se baš najbolje sa forumima i pravilima,jer sam prvi put seo za komp pre nekoliko godina i uglavnom sam do sada sve naučio sam,mada je bilo tu i katastrofalnih grešaka,ali šta da se radi kad nisam imao koga da pitam,i zato nemojte da mi uzimate za zlo ako ponekad pogrešim nešto u postovanju.E sad ovako,da li mogu da otvorim novu temu u onom delu fotografije satova članova foruma i da tu predstavim svoj sat kad mi stigne ovih dana pošto su me maločas zvali da potvrdim narudžbinu i da onda u toj temi postujem o svemu što me zanima i šta onda kad budem hteo da tražim pomoć oko odluke za kupovinu još nekog sata?da li i to da nastavim tu?
    Omega rules !!!

  10. #90
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Da li kupiti CITIZEN BM6686-13E ?

    Don evo ako se slazes da nastavis ovde( ili u onoj temi koja je zakljucana) sa temom o pomoci sa kupovinom sata. Nije potrebno otvarati za svaki sat ponaosob novu temu. Preglednije je da sva pitanja vezana za tvoju kupovinu budu u jednom topicu i za tebe i za buduce clanove. Ona tema je zakljucana izmedju ostalog zato sto si i sam rekao da moze da se zakljuca. Sto se tice otvaranja teme za galeriju, sacekaj da ti stigne sat, a mi cemo sa nestrpljenjem da ocekujemo fotke prinove Naravno mozes ocekivati nasu pomoc u izboru sata , samo da uredimo neke osnove, da ne bi dolazilo do zatrpavanja foruma, sa istim i slicnim pitanjima.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •