Strana 8 od 12 PrvaPrva ... 456789101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 71 do 80 od ukupno 117
Like Tree33Likes

tema: Don Alberto - Pomoć u odabiru sata

  1. #71
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: SEIKO SNDB11P1 ili SNZG13K1?

    A da ti nas malo ne zekis sa ovim postovima posto si u par dana presao put od Jacques Lemansa, Konigswerka preko Seiko automatika onda Seiko i Casio kvarcnih satova do Grand Seika. Jos samo fali poruka da kupujes Credor ili nesto u tom rangu.

  2. #72
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: SEIKO SNDB11P1 ili SNZG13K1?

    ne druže! ja nisam mali i bilo bi glupo sa moje strane da se tako ponašam,jer bih na taj način sebi zatvorio vrata dupetom,a to se ne radi u životu.Ja ti možda tako izgledam ,jer sam u početku lutao po markama i proizvođačima,jer nisam znao koliko sad znam,tako da sam sad izbor sveo na tri sata,jer sad znam da odaberem,što u početku,pre nekoliko dana nisam znao,a tome mogu da zahvalim zbog čitanja postova sa ovog foruma i saveta nekih članova.Čovek se uči dok je živ i to se i sad pokazalo tačnim u mom slučaju.Neki saveti su mi otvorili oči,tako da sad malo pametnije gledam na kupovinu sata.Obećavam ti da ću te vrlo brzo razuveriti kad mi stignu satovi i ja ih slikam i okačim slike na forum da podelim sa vama moje zadovoljstvo kad budu u mom vlasništvu.Nadam se da ćeš onda shvatiti da sam ozbiljan.

  3. #73
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: SEIKO SNDB11P1 ili SNZG13K1?

    Mislim da je vreme da se ova tema zatvori.

  4. #74
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: SEIKO SNDB11P1 ili SNZG13K1?

    može,ja sam satove naručio ovog momenta,a kad ih dobijem i slikam okačiću slike .

  5. #75
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: SEIKO SNDB11P1 ili SNZG13K1?

    Urađeno
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #76
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Da li kupiti CITIZEN BM6686-13E ?

    prvenstveno sam mislio da uzmem ovaj eco drive CITIZEN BM6686-13E ,ali sad kad malo bolje pogledam nekako mi je suviše jednostavan,a i narukvica je smešna,pa sam pomoslio da mi se ovaj možda više sviđa,nekako je kompaktniji,ali dosta je skuplji,pa ne bih sad imao para da ga uzmem,jer sam već naručio jedan sat ,a možda ću ovih dana uzeti još jedan,pa sam prvobitno mislio da uzmem i taj gore napomenuti eco drive,mada možda je bolje da malo sačekam i skupim lovu za ovaj model posle CITIZEN BL5250-53L.Preključe sam preko sense sajta naručio SEIKO ,i tamo su mi napisali "uskoro ćemo vas kontaktirati da bi potvrdili kupovinu,ali evo već dva dana niko me ne zove.zna li neko da li je to normalno ili treba da ponovim narudžbu,mada kad sam taj prvi naručio odmah za njim sam stavio u korpu još i CASIO EDEFICE i ovaj gore napomenuti CITIZEN ECO DRIVE ,ali i za njih mi nikakva povratna informacija nije stigla!Da li sam sve odradio kako treba,pošto sam stvarno žurio taj dan ,pa sam bukvalno stojeći pored kompa obavljao tu narudžbinu?Ili da sačekam jš koji dan da vidim šta će biti?Da li neko zna da mi kaže da li je to normalno kad se tako naručuje preko sense sajta?A i sad kako idu dani ja sam počeo da se predomišljam za ovaj jedan model CITIZEN ECO DRIVE,pa ću možda sačekati i kupiti ovaj drugi koji mi se sviđa kad skupim keša CITIZEN BL5250-53L.E da,sad sam već počeo i da razmišljam o ORIENT satu,pošto sam ga imao i jako sam zadovoljan sa njim,da li neko zna na kom sajtu mogu da pogledam ponudu ORIENT satova i kako da ih naručim ako budem se odlučio za jedan od njihovih modela?Pomoć!

  7. #77
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom re: Da li kupiti CITIZEN BM6686-13E ?

    Orient satove naruci preko Creation Watches i orientuhren.de.

  8. #78
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Gde kupiti ORIENT sat?

    pitanje isto kao i naslov

    - Gde kupiti ORIENT sat?

  9. #79
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom re: Da li kupiti CITIZEN BM6686-13E ?

    a jel može možda preko E-bay -a pošto tako bi mo od drugara brat mogao da obavi trgovinu?

  10. #80
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom

    Pogledaj skywatches.com

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •