Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 27
Like Tree3Likes

tema: Zenith Surf cal. 2572PC

  1. #1
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0
    Poslednja ispravka: dragon (3.2.2011. u 17:23)
    dragon likes this.

  2. #2
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Zenith Surf cal. 2572PC

    Zna li iko sta vise o ovom modelu. Guglao sam i guglao ali bas identican nisam niti jedan nasao, ali ni jedan. Ako vas ne mrzi probajte vi nesto naci. O mehanizmu samom ima dosta ali bas o ovom modelu ama bas nista. Ima jedan Movado skoro isti ali su fotke lose pa ne mogu da vidim bas dobro. Hvala unapred. Inace satic radi kao Zenith
    Poslednja ispravka: dragon (3.2.2011. u 17:23)

  3. #3
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zenith Surf cal. 2572PC

    Hmmm pa ja imam luksuzni sat Bas lepo....

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zenith Surf cal. 2572PC

    NARAVNO, svaki Zenith dobro drži cenu, bio on star 50-ak godina ili je nov, cene su takve. Ti si odlično prošao!

  5. #5
    Član Avatar korisnika RaleT
    Član od
    17.11.2010.
    Poruke
    141
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Zenith Surf cal. 2572PC

    Mozda ja stvarno nesto ne razumem o zivotu, ali hocu da pitam, zasto Nikola odmah sada prodajes taj sat po ceni 3 puta vecoj, to su retki komadi kod nas, ti ih saljes „preko”, da li ti je mozda zao? Ili se satovi posmatraju samo kao najobicnija roba, bez emocija itd. Objasnite mi ljudi? Sta propustam?

    ps
    Krivo mi je bilo kad mi je sat umakao ispred nosa, ali mi je posle drago bilo kad sam ga video u tvojoj kolekciji, ali mi je sada jako krivo sto si ga bacio na internacionalnu berzu

    - jasno mi je da ce vecina vas reagovati onako kako bih mozda i ja - boli me k. sta ti mislis i ko si ti - ali ljudi, razmislite, molim vas malo o tome... jasno mi je da svako ima pravo da radi sta hoce, nisam uopste zeleo da ikoga uvredim ili bacim u dilemu, samo zalim sto se to desava. Sem ako N. nije hteo da na taj nacin dobije vise informacija, a nema ih na WUS ili sl.
    Poslednja ispravka: RaleT (4.2.2011. u 0:07)

  6. #6
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zenith Surf cal. 2572PC

    Pa mozda da si me pitao prvo preko privatnih poruka, sta mislis. Zao mi je sto ti je umakao ispred nosa....stvarno mi je zao....Prvo, tebe to ne treba ni da zanima. Mene je zanimalo zasto milan zmaj prodaje onako lepe satove, pa sam lepo coveka pitao ali preko privatnih poruka. Drugo, cena nije 3 puta veca nego 5 puta, a razlog je taj sto ja zelim da zadrzim sat i da ga sredim, jer je proces sredjivanja vec poceo. Cena ce biti promenjena na GORE jos ukoliko danas,jer NE ZELIM da prodam sat, ne jos uvek. JA prodajem i Heuer 1550sg isto po duplo visoj ceni nego sto on realno vredi, jer NE ZELIM da ga prodam..... A sve to zato sto sam ja ulozio gomilu novaca u njih, i jos cu uloziti, i nije mi zao, zelim da ih zadrzim, ali sto da ih ne prodam po nekoliko puta vecoj ceni ako neko bas hoce....sto ce se tesko desiti. I kakvo je to pitanje zasto ih saljem preko....gde preko...molim te nemoj me vuci za jezik, ja sam vaspitan covek, a najvise volim te patriote Nemoj da se ljutis ali mislim da niko nema prava da bilo kome odredjuje sta ce raditi sa svojim stvarima, ako neko voli satove, ja ih volim, i ne nije mi zao. Ako postoji neko negdetamo ko ce dati tolike pare za moje satove, on ce ih cuvati maziti i paziti kao i ja, nece ih kupiti sigurno neki narkoman koji ce otici i na buvljaku ga prodati za 50e. Tako da mani se te price, ovo je prica za privatne poruke ako si bas zeleo da pricamo o tome, lepo sam i na WUS rekao da me cena ne zanima, zanima me samo sve o satu jer ga nema po netu, ovakvog istog nema,a ti sad reklamiras moj oglas... Bez veze A ti ako bas zelis da zadrzis sat u nasoj lepoj zemlji, evo imas priliku prvi da ponudis cenu meni na PP pa cemo razgovarati. Ovako na to kako mi nije zao, paaaa, nije mi zao, veruj mi Zao mi je sto samo u ovoj nasoj zemlji imas ovakav sat i mnogo drugih extra satova ne nekoj tamo berzi po smesnim cenama jer je sve degradirano, ljudi nemaju leba da jedu pa prodaju sve da bi preziveli u bescenje.....Povukao si me za jezik....
    Poslednja ispravka: nikola0406 (4.2.2011. u 7:33)

  7. #7
    Član Avatar korisnika RaleT
    Član od
    17.11.2010.
    Poruke
    141
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Zenith Surf cal. 2572PC

    Nikola, nemam nameru da polemisem, ti radis kako ti je volja, tvoj je sat a trziste je nicije. Nista ti mene nisi ostetio. Nisam reklamirao tvoj oglas. Da, ja spadam u „te patriote”. Uz patriotizam ide malo i morala. Srecno na internacionalnim trzistima!

  8. #8
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zenith Surf cal. 2572PC

    Hvala puno druze

    Prilog 4963
    Poslednja ispravka: nikola0406 (4.2.2011. u 13:22)
    Radasinka likes this.

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Zenith Surf cal. 2572PC

    Samo nemojte o patriotizmu, politici i ostalim glu***tima. Nema mesta takvoj raspravi na ovom forumu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #10
    Član Avatar korisnika RaleT
    Član od
    17.11.2010.
    Poruke
    141
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Zenith Surf cal. 2572PC

    Necemo! Popusicemo Nidzo i ja lulu mira i kraj. Izvid'o sam rane kod cika Koste veceras, tako da ti oprastam tvoj „blud” nad onim Zenith-om.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Rolex vs Zenith
    By simke in forum Rolex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 20.7.2018., 6:50
  2. Zenith JDŽ dzepni sat
    By gucijan in forum Džepni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.10.2012., 0:23
  3. Zenith dzepni sat
    By Don_Krstic in forum Džepni satovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 19.2.2012., 9:19
  4. Zenith satovi
    By ANGEL in forum Zenith
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.12.2011., 18:28
  5. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.5.2011., 15:59

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •