Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 12 od ukupno 12
  1. #11
    Mlađi član Avatar korisnika Dalton
    Član od
    27.7.2010.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Tag Heuer

    Ma nisam htio otvarat novu temu bezveze

    Vladane, naravno, imas pravo, ja sam se krivo izrazio, vecina clanova ovog foruma nije luda za Tagovima, bar sam tako dobio dojam No, kako god, sto ljudi, sto cudi, sto zena, zna se koliko sisa Isao sam pitat, ovlasteni uvoznik za Tag kaze da je cijena doticnog modela 16500 kn (cca 2200 Eura), a Krona, u kojoj sam ja uzeo Hamilton (nisam ga jos pokupio jer cekam 13.12. radi 13% popusta) mislim da uzimaju preko drugog kanala, i da imaju jeftinije Tagove, i opcenito marke satova koje nudi i Dicta... Kako god, jako skup sat, moj gral Cronograph Tachymetre Carrera kosta oko 25500 kn (cca 3400 Eura) u Dicti. Ako me ne pokupi bus ili ne riknem, kad tad cu imat jednu Carreru, nadam se najkasnije za nekih 5 godina, ako bude normalno posla i normalnog zivota uz malo odricanja.

    I sad, da nabrojim na prste poklonike Tagova na forumu (bar ono sto sam uspio zapamtit): milan zmaj, 23jewels, angelII i ja? Ako ima jos tko, neka se pridoda.

    Pardon na OFF-u

  2. #12
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Tag Heuer

    I ja se izvinjam na offtopic-u, al' i meni je Tag Heuer više nego interesantan, znači još jedan ovde. Prvi put ove godine sam stavio Grand Carrera-u i Monaco na ruku i raspametio se kako izgledaju, ali to je ono-puste želje. Morao bih da se odreknem mnooooogo stvari u životu, da bih mogao da priuštim jedan plavi Heuer Monaco. Za sad se razmišljam o skromnijoj varijanti Linka o kome sam već pisao i Milan mi je predočio isto jednu Carrera-u, sve u svemu odličan brend, prelepi satovi.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Tag heuer Carrera Automatic Calibre 5
    By sociolog in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.9.2011., 12:27
  2. K: Tag Heuer Carrera Chronograph Automatic CV2010
    By 951MAX in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.4.2011., 3:57
  3. Tag Heuer Carrera MP4-12C
    By dragon in forum Tag Heuer
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 22.1.2011., 19:47
  4. Tag Heuer Carrera Automatic
    By sociolog in forum Tag Heuer
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 29.6.2010., 14:51

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •